Auction closed (6 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 1-237)

  • (Lots: 3001-3186)

  • (Lots: 3301-3507)

  • (Lots: 1501-1700)

  • (Lots: 1701-1880)

  • (Lots: 2501-2723)

  • (Lots: 2001-2289)

  • (Lots: 1001-1359)

  • (Lots: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Schilderijen;Utrecht; (35)

  • Fine Art (35)
35 item(s)

  • Sale Section,
  • 35 item(s)

Gerard Dokkum van (1870-1931)Gezicht op Utrecht met Domtoren, gesigneerd rechts onder, tekening 60 x 41 cm.

Jan Gerard Smits (1823-1910)Gezicht op de Domtoren en Oudegracht te Utrecht, gesigneerd rechts onder, doek 49 x 38 cm.

Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)Hoofdstraat te Driebergen gesigneerd rechts onder, 52 x 39 cm.

Borgert Carolus Ettinger van (1916-1991)Stadsgezicht Utrecht met de Dom, gesigneerd rechtsonder, marouflé, 59 x 79 cm.

Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)Oudegracht te Utrecht, gesigneerd rechts onder, doek 89 x 110 cm.

Oudegracht te Utrecht, gemonogrammeerd CB rechts onder, aquarel 50 x 33 cm.

Gezicht op Sint Nicolaeskerk Utrecht, ongesigneerd, Hollande school, 18e eeuw, aquarel 24 x 21 cm.

'Aan de Malielaan te Utrecht', ongesigneerd, Hollandse school 18e eeuw, tekening 16 x 23 cm.

Dirk Verrijk (1734-1786)Weerdpoort te Utrecht, gesigneerd rechts onder, tekening  x 40 cm.

Jan de Beijer (1703-1785)Paus huis te Utrecht, ongesigneerd, tekening 16 x 22 cm.

Tolsteegpoort te Utrecht, ongesigneerd, tekening 22 x 27 cm.

Dirk Verrijk (1734-1786)Straatgezicht Utrecht met op de achtergrond de Domtoren, gesigneerd rechts onder, tekening 20 x 28 cm.

Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)Grachtengezicht te Utrecht, gesigneerd rechts onder, doek 89 x 110 cm.

Cornelis de Bruin (1870-1940)Man met paard en wagen Utrecht, gesigneerd rechtsonder en verso, doek, 41 x 61 cm.

J.C. Corver Gezicht op Molen de Ster te Utrecht, gesigneerd rechts onder, doek 46 x 60 cm. (verdoekt)

Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)Gezicht op Molen de Ster te Utrecht, gesigneerd rechts onder, doek 43 x 32 cm.

Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)'Zwarte Water bij Utrecht', gesigneerd en geannoteerd rechts onder, aquarel 23 x 42 cm.

Willem Noordijk (1887-1970)Oudegracht te Utrecht, gesigneerd rechts onder, aquarel 37 x 28 cm.

Gezicht op de Domtoren en de Domkerk, ongesigneerd, 18e eeuw, tekening 24 x 31 cm.

Bartholomeus Johannes van Hove (1790-1880)Figuren in roeiboot op de gracht te Utrecht gesigneed en gedateerd 1869 links onder, aquarel 24 x 34 cm.

Jan Hendrik Verheijen (1778-1846)Gezicht op achterzijde Pieterskerk te Utrecht, gesigneerd links onder, aquarel 16,5 x 11 cm.

Pieter Johannes Alexander Wagemans (1879-1955)Gezicht op Oudegracht te Utrecht met Domtoren, gesigneerd rechts onder, aquarel 34 x 23 cm.

Cornelis Christiaan Dommelshuizen (1842-1928)Figuren bij Oudegracht te Utrecht, gesigneerd links onder, aquarel 35 x 26 cm.

Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947)Oudegracht te Utrecht, gesigneerd rechts onder, doek 49 x 78 cm.

  • 35 item(s)