- Aziatica; (60)
- Aziatica;Aziatisch Porselein ; (18)
- Aziatica;Design; (1)
- Aziatica;Etnografica ; (2)
- Aziatica;Grafiek; (3)
- Aziatica;Klassiek Europees Curiosa ; (1)
- Aziatica;Klassiek Europees Curiosa ;Sculpturen ; (1)
- Aziatica;Religieus ; (1)
- Aziatica;Schilderijen; (1)
- Aziatica;Sculpturen ; (4)
- Aziatica;Tribale kunst Indonesië ; (5)
- Aziatisch Porselein ; (48)
- Aziatisch Porselein ;Zilver; (4)
- Etnografica ; (7)
- Europees Aardewerk & Porselein;Klassiek Europees Curiosa ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Schilderijen; (1)
- Tribale kunst Indonesië ; (47)
- Lots with images only,
205 item(s)/page
Lot van 3 bronzen geldstukken/enkelbanden, West-Afrika.
Lot of bronze bowl and two shields
Lot van bronzen kom versierd met dieren en 2 schildjes met vogels, West-Afrika.
Battle, Indo/Persian miniature
Veldslag, Indo/Perzische miniatuur, aquarel op papier, 29 x 20 cm. ...[more]
Lot with 3 Indo Persian miniatures
Bronze elephant bell, Burma
Bronzen olifantenbel versierd met bladermotieven, Birma, eind 19e eeuw, met standaard van latere datum, hoogte 13 cm., diameter 14 cm.
Kunisida: Indigo print
Possibly Kunisada, Woman in kimono
Vrouw in kimono, mogelijk Kunisada, houtsnede, geprint op 2 delen, 72 x 24 cm. (kleine defecten).
Black lacquer lidded box
Zwartlak dekseldoos met goudlak bloem en fruit decor, China ca. 1900, h. 21, br. 33, d. 26 cm.
Enamel vase, Japan Meiji period
Iron sword
IJzeren zwaard met kruisvormig bronzen handvat zonder schede, Tulwar Rajastan India, 19e eeuw, l. 68,5 cm. (punt afgebroken).
KUNIYOSHI: Actor holding an umbrella
Acteur met parasol, KUNIYOSHI, Utagawa (1797-1861), houtsnede, 36 x 24 cm., uitgegeven door Yamaguchiya Tobei, ca. 1852.
9 canes, Indonesia
Lot van 9 gegraveerde Indonesische wandelstokken gemaakt van been en hoorn, 20e eeuw, lengte 90 cm.
Lot tin, Chinese (x3)
Copper Kempul
Koperen Kempul versierd met wajangfiguren, hangend in koperen standaard bekroond door stel Naga's. Indonesië, ca: 1930.
Lot of a silk embroidered fragment
Lot van een zijden geborduurd fragment met vogels in bloesemtak, 49 x 9 cm., en een stel geborduurd op zijden textielfragmenten, China, 20 x 8 cm.
Borduurwerk op zijde met afbeelding van optocht naar klooster, China ca. 1920, h. 166, br. 120 cm.
Wooden carved Balinese lady
Houten gestoken Balinese dame op rots, Indonesië, jaren '60, hoogte 46 cm. ...[more]
Een Indo/Perzisch miniatuur, figuren in tuin, aquarel op papier, uit boek, 22,5 x 14 cm.
Porcelain tulip vase
Stel polychroom geglazuurde sculpturen van liggende man en vrouw, China, 20e eeuw, hoogte 18 cm.
Bronze sculpture, China
Bronzen sculptuur van zittend figuur op troon, China 20e eeuw, naar antiek voorbeeld, hoogte 17 cm.
Chinese cloisonne teapot
Chinese cloisonne theepot in vorm van een pompoen versierd met lotusbladeren, 20e eeuw, h. 22 cm. ...[more]
Lot van 5 benen en hoornen ruggenkrabbers ingekrast met o.a. eeuwig durende kalenders en hagedissen, Indonesië, 20 eeuw. ...[more]
Cloissone horse on bird, China
Cloisonné paard op vogel, op houten voetstuk, met bijbehorende doos, China, 20e eeuw, h. 31 cm. (schade aan staart).
205 item(s)/page