Auction closed (6 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 1-237)

  • (Lots: 3001-3186)

  • (Lots: 3301-3507)

  • (Lots: 1501-1700)

  • (Lots: 1701-1880)

  • (Lots: 2501-2723)

  • (Lots: 2001-2289)

  • (Lots: 1001-1359)

  • (Lots: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

205 item(s)

  • Lots with images only,
  • 205 item(s)

Lot van 3 bronzen geldstukken/enkelbanden, West-Afrika.

Lot van bronzen kom versierd met dieren en 2 schildjes met vogels, West-Afrika.

Veldslag, Indo/Perzische miniatuur, aquarel op papier, 29 x 20 cm. ...[more]

Bronzen olifantenbel versierd met bladermotieven, Birma, eind 19e eeuw, met standaard van latere datum, hoogte 13 cm., diameter 14 cm.

Vrouw in kimono, mogelijk Kunisada, houtsnede, geprint op 2 delen, 72 x 24 cm. (kleine defecten).

Zwartlak dekseldoos met goudlak bloem en fruit decor, China ca. 1900, h. 21, br. 33, d. 26 cm.

Lot 3492

Iron sword

IJzeren zwaard met kruisvormig bronzen handvat zonder schede, Tulwar Rajastan India, 19e eeuw, l. 68,5 cm. (punt afgebroken).

Acteur met parasol, KUNIYOSHI, Utagawa (1797-1861), houtsnede, 36 x 24 cm., uitgegeven door Yamaguchiya Tobei, ca. 1852.

Lot van 9 gegraveerde Indonesische wandelstokken gemaakt van been en hoorn, 20e eeuw, lengte 90 cm.

Lot 3496

Copper Kempul

Koperen Kempul versierd met wajangfiguren, hangend in koperen standaard bekroond door stel Naga's. Indonesië, ca: 1930.

Lot van een zijden geborduurd fragment met vogels in bloesemtak, 49 x 9 cm., en een stel geborduurd op zijden textielfragmenten, China, 20 x 8 cm.

Borduurwerk op zijde met afbeelding van optocht naar klooster, China ca. 1920, h. 166, br. 120 cm.

Houten gestoken Balinese dame op rots, Indonesië,  jaren '60, hoogte 46 cm. ...[more]

Een Indo/Perzisch miniatuur, figuren in tuin, aquarel op papier, uit boek, 22,5 x 14 cm.

Stel polychroom geglazuurde sculpturen van liggende man en vrouw, China, 20e eeuw, hoogte 18 cm.

Bronzen sculptuur van zittend figuur op troon, China 20e eeuw, naar antiek voorbeeld, hoogte 17 cm.

Chinese cloisonne theepot in vorm van een pompoen versierd met lotusbladeren, 20e eeuw, h. 22 cm. ...[more]

Lot van 5 benen en hoornen ruggenkrabbers ingekrast met o.a. eeuwig durende kalenders en hagedissen, Indonesië, 20 eeuw. ...[more]

Cloisonné paard op vogel, op houten voetstuk, met bijbehorende doos, China, 20e eeuw, h. 31 cm. (schade aan staart).

  • 205 item(s)