24 item(s)/page
Noten rijkgestoken Barok-stijl driepersoonsbank met roze bekleding en gecapitonneerde rugleuning, h. 95, br. 200, d. 70 cm.
Baroque style armchairs
Stel noten rijkgestoken Barok-stijl fauteuils met roze bekleding en gecapitonneerde rugleuning.
Mahonie Biedermeier armstoel met velourse pauwenveerpatroon bekleed, eind 19e eeuw. (zitting sleets).
Series of 4 elm wood chairs
Serie van 4 iepenhouten stoelen met zwarte zitting, vroeg 19e eeuw.
Mahonie Empire-stijl fauteuil met crème stof en gestoken zwanen, 20e eeuw.
Stel Louis XVI-stijl armstoelen met gevlochten rugleuning en geblokte bekleding.
Oak baking chair
Eiken bakstoel met gestoken bloemmotieven in rugleung, 18e eeuw.
Serie van 6 eiken Renaissance-stijl stoelen op vaaspoten verbonden door regels, begin 20e eeuw.
Oak hall bench
Eiken halbank met gestoken frontpanelen in rugleuning, 18e eeuw, h. 103, br. 110, d. 55 cm.
Serie van 8 mahonie Regency/William IV stoelen met gestoken rugregel en velours zitting, w.o. 2 armstoelen, Engeland, ca. 1830.
Noten armstoel met gestreepte stoffering en gestoken acanthusbladeren op armleuning.
Serie van 4 eiken Renaissanse-stijl stoelen met bruinleder bekleed.
Noten Renaissance-stijl armstoel met geborduurde bekleding van paradijsvogels, armleuningen met gestoken leeuwenmaskerons en acanthusbladeren.
White Louis XV style sofa
Witlak Louis XV-stijl bank met gestoken kuif en armleuningen, bekleed met damast, 110 x 163 x 60 cm.
8 Louis XVI style chairs
Serie van 8 Louis XVI-stijl stoelen met spijlen en guirlandes in leuning en stoffen zitting (verkleurd).
Mahonie Biedermeier chaise longue met gestreepte geschoren velourse bekleding op gestoken poten, 19e eeuw, h. 92, br. 172, d. 70 cm.
Mahogany chair
Mahonie stoel met gestoken rug en bekleed met bruine stof, 19e eeuw.
Series of 6 Baroque style chairs
Serie van 6 Barok-stijl stoelen met crème bekleding.
Witlak Louis XVI-stijl meubelement met stoffen bekleding, bestaande uit een 2 zits bank, 4 stoelen, 2 armstoelen en tafel, 73 x 91 x 58 cm.
Oak desk chair
Eiken bureau stoel op gedraaide poten verbonden door regels, met bruinleer bekleed, ca. 1900.
Tabouret met klepzitting bekleed met struisvogelleder.
Bruinleren Art Deco-stijl armfauteuil.
24 item(s)/page