Auction closed (6 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 1-237)

  • (Lots: 3001-3186)

  • (Lots: 3301-3507)

  • (Lots: 1501-1700)

  • (Lots: 1701-1880)

  • (Lots: 2501-2723)

  • (Lots: 2001-2289)

  • (Lots: 1001-1359)

  • (Lots: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (24)

  • Furniture (24)
24 item(s)

  • Sale Section,
  • 24 item(s)

Noten rijkgestoken Barok-stijl driepersoonsbank met roze bekleding en gecapitonneerde rugleuning, h. 95, br. 200, d. 70 cm.

Stel noten rijkgestoken Barok-stijl fauteuils met roze bekleding en gecapitonneerde rugleuning.

Mahonie Biedermeier armstoel met velourse pauwenveerpatroon bekleed, eind 19e eeuw. (zitting sleets).

Serie van 4 iepenhouten stoelen met zwarte zitting, vroeg 19e eeuw.

Mahonie Empire-stijl fauteuil met crème stof en gestoken zwanen, 20e eeuw.

Stel Louis XVI-stijl armstoelen met gevlochten rugleuning en geblokte bekleding.

Serie van 6 eiken Renaissance-stijl stoelen op vaaspoten verbonden door regels, begin 20e eeuw.

Eiken halbank met gestoken frontpanelen in rugleuning, 18e eeuw, h. 103, br. 110, d. 55 cm.

Serie van 4 eiken Renaissanse-stijl stoelen met bruinleder bekleed.

Noten Renaissance-stijl armstoel met geborduurde bekleding van paradijsvogels, armleuningen met gestoken leeuwenmaskerons en acanthusbladeren.

Witlak Louis XV-stijl bank met gestoken kuif en armleuningen, bekleed met damast, 110 x 163 x 60 cm.

Serie van 8 Louis XVI-stijl stoelen met spijlen en guirlandes in leuning en stoffen zitting (verkleurd).

Lot 99

Wing armchair

Oorfauteuil met gestreepte bekleding op blokpoten.

Mahonie Biedermeier chaise longue met gestreepte geschoren velourse bekleding op gestoken poten, 19e eeuw, h. 92, br. 172, d. 70 cm.

Lot 116

Mahogany chair

Mahonie stoel met gestoken rug en bekleed met bruine stof, 19e eeuw.

Serie van 6 Barok-stijl stoelen met crème bekleding.

Witlak Louis XVI-stijl meubelement met stoffen bekleding, bestaande uit een 2 zits bank, 4 stoelen, 2 armstoelen en tafel, 73 x 91 x 58 cm.

Lot 173

Oak desk chair

Eiken bureau stoel op gedraaide poten verbonden door regels, met bruinleer bekleed, ca. 1900.

  • 24 item(s)