6 item(s)/page
Standing post column/letterbox
Groene staande postzuil/brievenbus, aluminium, h. 106 cm.
Maria van Elk (1943-)Kleurig wandkleed op grijze ondergrond, gesigneerd en gedateerd '65 rechtsonder, gemengde techniek, 97 x 210 cm.
Elk, Maria van. Tapestry
Elk, Maria van. Silk tapestry
Maria van Elk (1943-)Zijde wandkleed met grillig decor, niet gesigneerd, toegeschreven aan Maria van Elk (1943), 188 x 120 cm.
Wooden carved model car Audi
Een houten gesneden modelauto Audi, Concours d'Elegance, Furstenfield, 2007 1e plaats.
Cremer, Jan, tapastry tulips
Jan Cremer (1940-)Tulips Espana, gesigneerd links onder , scheerwol tapijt, 200 x 250 cm.
6 item(s)/page