9 item(s)/page
Mahogany side table
Mahonie sidetable met 3 laden op harppoten uitlopend in bronzen klauwpoten en verbonden door regel, 20e eeuw, 80 x 120 x 60 cm. ...[more]
Biedermeier sewing table
Mahonie Biedermeier naaitafeltje, 19e eeuw.
Gray stained pine
Grijs gebeitste grenenhouten 6 hoekige salontafel met glazen blad, h. 35, br. 115 cm.
Oak desk
Eiken bureau-plat met 6 laden en houten grepen, h. 76, br. 140, d. 80 cm.
Cherry wood console table
Black metal modern coffee table
Zwart metalen moderne salontafel met zwart/grijs natuurstenen blad, h. 36, br. 116, d. 110 cm.
Drop-leaf table
Noten gefineerd hangoortafeltje met lade op blokpoten verbonden door plateau, 20e eeuw, 70 x 92 x 75 cm.
9 item(s)/page