53 item(s)/page
Ids Wiersma (1878-1965)
Maurits Cornelis Escher (1898-1972)Landschap met uil en katten, Scholastica uit 1931, litho 23x16,5 cm ...[more]
Maurits Cornelis Escher (1898-1972)Compositie met dieren, Scholastica uit 1932, litho 22,5x16,5 cm ...[more]
Jan Mankes (1889-1920)
Paul Bodifee (1866-1939)
Paul Bodifee (1866-1939)Muurhuizen, ets 26x19 cm ...[more]
Jan Mankes (1889-1920)
Jan Mankes (1889-1920)
Jan Mankes (1889-1920)
Lars Norrman (1915-1979)
Lars Norrman (1915-1979)Landschap met aanleg van stuwmeer, kleurenlitho 221/310, 28x41 cm ...[more]
Lars Norrman (1915-1979)
Lars Norrman (1915-1979)Landschap met electriciteitsmasten, kleurenlitho 221/310, 28x41 cm ...[more]
Helen Sieger (1911-2010)
Helen Sieger (1911-2010)Compositie met figuur, litho gedateerd 1982, 79/100, 38x32,5 cm ...[more]
Jan Louis Vorkink (1933-2010)
Jan Louis Vorkink (1933-2010)Compositie zonder titel, litho gedateerd 1969, 31x42 cm ...[more]
Frank Richard Rosen (1946-)
Frank Richard Rosen (1946-)getiteld Atol, zeefdruk gedateerd 1996, 29/60, 64x48 cm ...[more]
Cees Dolk (1949-2016)
Klaas Gubbels (1934-)
Klaas Gubbels (1934-)Composistie, litho e.a. gedateerd 1988, 48x34,5 cm ...[more]
Sighard Gille (1941-)
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994)Compositie van man met hond, kleurenlitho gedateerd 1973, 168/225, 37x52 cm ...[more]
Diane van Hal (1954-)
Diane van Hal (1954-)Sail away, zeefdruk gedateerd 1996, 23/40. 50x80 cm ...[more]
Edwin Salomon (1935-2014)
Jan Schonk (1889-1976)
Jan Schonk (1889-1976)getiteld, Mijne vrienden de vogels, litho 86x58 cm ...[more]
Klaas Gubbels (1934-)
Klaas Gubbels (1934-)Koffiepot / hart, litho gedateerd 2007, e.a. 1/7, 77x58 cm ...[more]
Jan Toorop (1858-1928)
Jan Toorop (1858-1928)Bezonkenheid, Meditatie en Vuur, ingekleurde litho 8x9 cm ...[more]
Cor van der Woerd (1901-1994)
Cor van der Woerd (1901-1994)6 diverse etsen ...[more]
53 item(s)/page