34 item(s)/page
Ludwig Dill (1848-1940)
Frans Storm (1905-1998)
Frans Storm (1905-1998)Compositie met stieren, aquarel 30x42 cm ...[more]
Louis Apol (1850-1936)
Louis Apol (1850-1936)Winters landschap, aquarel / gouache 16x23,5 cm ...[more]
Paul Bodifee (1866-1939)
Paul Bodifee (1866-1939)Binnenplaats met hokken en pomp, aquarel tekening 29,5x46,5 cm ...[more]
Herman Moerkerk (1879-1949)
Herbert Zangs (1924-2003)
Herbert Zangs (1924-2003)Rechenzeichen, compositie met kruizen, gouache op papier, ca. 1970, 45x35 cm ...[more]
Frans Storm (1905-1998)
Frans Storm (1905-1998)Havengezicht, aquarel 46,5x61,5 cm ...[more]
Herman Moerkerk (1879-1949)
Herman Moerkerk (1879-1949)Binnenplaats met trapje en converserende vrouwen, aquarel tekening 34x26 cm ...[more]
Rosa Catherina Mogendorff (1907-1969)Oosters tafereel met 2 figuren, aquarel gedateerd 1928, 28x44 cm ...[more]
Anton Heyboer (1924-2005)
Anton Heyboer (1924-2005)Spetterkip, crayon 20x28 cm ...[more]
Ton Albers (1923-2017)
Ton Albers (1923-2017)Duinlandschap na regenbui, aquarel gedateerd 1998, 51x61 cm ...[more]
Joop van den Broek (1928-1979)
Joop van den Broek (1928-1979)Compositie met figuren, aquarel 70x100 cm ...[more]
Kees Andrea (1914-2006)
Kees Andrea (1914-2006)Vogelkooi in tuin, aquarel 44x57 cm ...[more]
Isaac Israëls (1865-1934)<
Isaac Israëls (1865-1934)2 vrouwen, studietekening, niet gesigneerd, toch toegeschreven, 11x15,5 cm ...[more]
Jan Peeters (1912-1992)
34 item(s)/page