154 item(s)/page
China, vier stuks celadon, w.o. dekselpot h. 10-18 cm. [4] ...[more]
China, bol yixing trekpotje met reliëf van kersenbloesem en kylin als knop. h. 12 cm. [1] ...[more]
China, porseleinen vaas, 20e eeuw, met fijn gedecoreerd famille verte decor van historische figuren.
China, afgeplatte porseleinen pelgrimsfles 'bianhu', midden 20e eeuw, met famille rose decor van
China, porseleinen vierkante kantige pot met famille rose decor en karakters. Gemerkt met zegelmerk Daoguang h. 6,5 cm. [1] ...[more]
Japan, paar blauw-wit porseleinen borden en China, vijf blauw-wit porseleinen borden, 18e eeuw, o.a.
Japan, paar blauw-wit porseleinen borden en China, vijf blauw-wit porseleinen borden, 18e eeuw, o.a. met Wanli decor diam. 19 cm. [7] ...[more]
China, drie blauw-wit porseleinen schotels, 18e eeuw, met decor van bloesem bij hekwerk/bamboe diam.
China, drie blauw-wit porseleinen schotels, 18e eeuw, met decor van bloesem bij hekwerk/bamboe diam. 25-27 cm. [3] ...[more]
China, divers blauw-wit porselein, Kangxi en 19e eeuw, w.o. met karper-krabdecor [ds] ...[more]
China, vier blauw-wit porseleinen borden, Qianlong. Hierbij vijf beschadigde borden [9] ...[more]
China, porseleinen bord, Qianlong, met Löwestoft decor. Hierbij één ander [2] ...[more]
China, Imari bord en drie blauw-wit porseleinen borden, Qianlong diam. 23 cm. [4] ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen bordjes, Kangxi, met decor van bloesem bij rots (een hersteld)
China, paar blauw-wit porseleinen bordjes, Kangxi, met decor van bloesem bij rots (een hersteld) diam. 20 cm. [2] ...[more]
China, porseleinen vaas, mogelijk Qing dynastie, met reliëf van roze en lichtblauwe vijftenige draak
China, blauw-wit porseleinen rolvaas, 19e eeuw, met decor van wijzen en zotjes in twee vakken.
China, blauw-wit porseleinen kalebasvormige 'huluping' vaas, 20e eeuw, met decor van draken en
China, blauw-wit porseleinen kalebasvormige 'huluping' vaas, 20e eeuw, met decor van draken en bloesemtak rondom h. 30 cm. [1] ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen stelvazen 'gu', 20e eeuw, met decor van kostbaarheden in cartouches h. 28 cm. [2] ...[more]
China, bolle porseleinen vaas, 20e eeuw, met famille rose-verte decor van wijze en zotjes en
China, drie yixing trekpotjes, 20e eeuw, twee met bamboe motief. Alle gemerkt h. 8-11 cm. [3]
China, drie yixing trekpotjes, 20e eeuw, twee met bamboe motief. Alle gemerkt h. 8-11 cm. [3] ...[more]
China, vier yixing trekpotjes, 20e eeuw, decor en-reliëf. Alle gemerkt h. 8-14 cm. [4] ...[more]
China, serie van drie blauw-wit porseleinen borden, Qianlong en paar borden, Kangxi (beschadigd)
China, serie van drie blauw-wit porseleinen borden, Qianlong en paar borden, Kangxi (beschadigd) diam. 23 cm. [5] ...[more]
China, paar porseleinen dekselkommen en incompleet hors-d'oeuvreschaal, vroeg 19e eeuw. De kommen
China, celadon vaas, 19e eeuw, met ringdragende maskers en-reliëf als oor h. 19 cm. [1] ...[more]
China, paar porseleinen puntvaasjes, mogelijk laat Qing dynastie, met sang-de-boeuf en 'harefur'
China, paar porseleinen puntvaasjes, mogelijk laat Qing dynastie, met sang-de-boeuf en 'harefur' glazuur h. 12 cm. [2] ...[more]
China, paar porseleinen puntvaasjes, mogelijk laat Qing dynastie, met fijn geschilderd famille-verte
China, antiek celadon kom met ingegrifte band rond de geribde rand diam. 28 cm. [1] ...[more]
China, blauw wit porseleinen bord, drie blauw wit porseleinen dekselkommen, 19e eeuw, en een vaasje;
China, blauw-wit porseleinen puntvaas, mogelijk laat Qing dynastie, met decor rondom van twee
China, yixing trekpotje, 19e/20e eeuw, peervormig. Gemerkt met gestempeld 4-karaktermerk Chia Ch'ing
China, yixing trekpotje, 19e/20e eeuw, peervormig. Gemerkt met gestempeld 4-karaktermerk Chia Ch'ing h. 5,5. l. 10,5 cm. [1] ...[more]
China, yixing trekpotje, 19e/20e eeuw, peervormig. Gemerkt met ingegrifte karakters en gestempeld
China, yixing trekpotje, 19e eeuw, met reliëf van lotus (knop mist, greep scheurtje) h. 5 cm. [1]
China, yixing trekpotje, 19e eeuw, met reliëf van lotus (knop mist, greep scheurtje) h. 5 cm. [1] ...[more]
China, yixing trekpotje, 19e eeuw, met geëmailleerd bloemdecor. Gemerkt met blindmerk zes karakters h. 12 cm. [1] ...[more]
China, blanc-de-Chine Guanyin, gezeten op hoge lotustroon (beschadigd.) h. 22,5 cm. [1] ...[more]
China, serie van twaalf terracotta grafbeelden, datering waarschijnlijk 'Five Dynasties and ten
China, terracotta paard met ruiter, Tang Dynastie, 618-907, het paard met een opgetrokken been en
154 item(s)/page