No Image
(6 day sale)
library_books Catalogue

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Chinese Works of Art (154)
154 item(s)

  • 154 item(s)

China, vier stuks celadon, w.o. dekselpot h. 10-18 cm. [4] ...[more]

China, porseleinen vierkante kantige pot met famille rose decor en karakters. Gemerkt met zegelmerk Daoguang h. 6,5 cm. [1] ...[more]

Japan, paar blauw-wit porseleinen borden en China, vijf blauw-wit porseleinen borden, 18e eeuw, o.a. met Wanli decor diam. 19 cm. [7] ...[more]

China, drie blauw-wit porseleinen schotels, 18e eeuw, met decor van bloesem bij hekwerk/bamboe diam. 25-27 cm. [3] ...[more]

China, porseleinen bord, Qianlong, met Löwestoft decor. Hierbij één ander [2] ...[more]

China, Imari bord en drie blauw-wit porseleinen borden, Qianlong diam. 23 cm. [4] ...[more]

China, paar blauw-wit porseleinen bordjes, Kangxi, met decor van bloesem bij rots (een hersteld) diam. 20 cm. [2] ...[more]

China, blauw-wit porseleinen kalebasvormige 'huluping' vaas, 20e eeuw, met decor van draken en bloesemtak rondom h. 30 cm. [1] ...[more]

China, paar blauw-wit porseleinen stelvazen 'gu', 20e eeuw, met decor van kostbaarheden in cartouches h. 28 cm. [2] ...[more]

China, serie van drie blauw-wit porseleinen borden, Qianlong en paar borden, Kangxi (beschadigd) diam. 23 cm. [5] ...[more]

China, paar porseleinen puntvaasjes, mogelijk laat Qing dynastie, met sang-de-boeuf en 'harefur' glazuur h. 12 cm. [2] ...[more]

China, antiek celadon kom met ingegrifte band rond de geribde rand diam. 28 cm. [1] ...[more]

China, yixing trekpotje, 19e/20e eeuw, peervormig. Gemerkt met gestempeld 4-karaktermerk Chia Ch'ing h. 5,5. l. 10,5 cm. [1] ...[more]

China, yixing trekpotje, 19e eeuw, met geëmailleerd bloemdecor. Gemerkt met blindmerk zes karakters h. 12 cm. [1] ...[more]

  • 154 item(s)