383 item(s)/page
Turkmenistan, Yomud, bridal headdress,versierd met metalen en zilveren kralen, enkele met vegulding,
Persian ceremonial knife with gilded engravings of floral patterns, 19th century,with ivory handle ;
Persian ceremonial knife with gilded engravings of floral patterns, 19th century,with ivory handle ; l 37,5 cm; 1600 ...[more]
Indo-Persian sword with metal shaft with inlay, ca 1900the handle with metal and silver threads
Thailand, Cambodja, een collectie potjes waarbij antieko.a. met dierfiguren; h. 3-10 cm.; 14;
Thailand, een collectie moederfiguren met baby, o.a. antiekook manfiguren ; h. 5,5-12,5 cm.; 17200
Thailand, een collectie moederfiguren met baby, o.a. antiekook manfiguren ; h. 5,5-12,5 cm.; 17200 ...[more]
Thailand, groen geglazuurde kendi, waarbij twee buffelfiguren en een koperlegering potjew.o.
Thailand, groen geglazuurde kendi, waarbij twee buffelfiguren en een koperlegering potjew.o. mogelijk antiek; h. 20,5 cm; 4200 ...[more]
Oezbekistan, zijden ikat deken, ca. 1950met een katoenen voering; 200 x 163 cm; 1200 ...[more]
Oezbekistan, zijde ikat bidkleedmet ingezet middenstuk, achterzijde oude voering met floraal motief;
Oezbekistan, zijde ikat bidkleedmet ingezet middenstuk, achterzijde oude voering met floraal motief; 141 x 236 cm; 1150 ...[more]
China, gietijzeren sculptuur van Bodhisatva en Thailand, bronzen zittende Boeddha, 20ste eeuw.; h.
India, stenen stele van Duga, 14e-15e eeuwlzwart gelakt; h. 25 cm.; 1400 ...[more]
India, diverse metalen en ivoren objectenHerkomst Collectie Cerno, Amsterdam; India lot with several
Perzie, antiek bronzen gelobd schaaltjemet groen-bruin patina.; l. 9 cm.; [1]80 ...[more]
Perzie, Selsug, bronzen ronde schotel, 10e-12e eeuw,met in het midden en op de rand gegraveerde
India, Lucknow, miniatuur, 18e eeuw;van staande dame met bloem in de hand. De rand beschilderd met
India, Lucknow, miniatuur, 18e eeuw;van staande dame met bloem in de hand. De rand beschilderd met bloemen.; 30 x 18,5 cm.; 1700 ...[more]
India, Decan, minatuur, 19e eeuw;Krishna en Radna met dienaressen tijdens het Holi festival.; 22,5 x
India, Decan, minatuur, 19e eeuw;Krishna en Radna met dienaressen tijdens het Holi festival.; 22,5 x 17,5 cm.; 1500 ...[more]
Perzie, twee boekbladen miniaturen, 18de eeuwmet jachtscenes en tekst; 1; Persia, painted miniature,
Perzie, twee boekbladen miniaturen, 18de eeuwmet jachtscenes en tekst; 1; Persia, painted miniature, 18th century.900 ...[more]
Zuid India, gestoken kalkstenen gevelsteen, ca. 1900,in de vorm van een trompettende olifant.; L. 60
Zuid India, gestoken kalkstenen gevelsteen, ca. 1900,in de vorm van een trompettende olifant.; L. 60 cm.; 1400 ...[more]
Zuid Oost Azie, diverse objecten;o.a. bronzen dierfiguutjes, ca. 1900 en Tibet koperlegering zegel.;
Zuid Oost Azie, diverse objecten;o.a. bronzen dierfiguutjes, ca. 1900 en Tibet koperlegering zegel.; h. 4,5 tot 12 cm.; ; zkj250 ...[more]
383 item(s)/page