Auction closed (7 day sale)
EG Amsterdam

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

Lots with images only Remove filter

  • European sculptures and works of art (131)

131 item(s)

  • Lots with images only,
  • Sale Section
  • 131 item(s)

Gedraaid hoornen kelkvormige beker h. 11 cm. [1] ...[more]

Spanje, antiek bronzen achtkantige brasero, met pinakels en gebogen pootjes diam. 32 cm. [1] ...[more]

Tinnen 'Jan Steen'kan, 19e eeuw, de rechte tuit met klepje, ocoladevormige duimrust h. 21, l. 26 cm. [1] ...[more]

Groot formaat bronzen vijzel en stamper [2] ...[more]

Verguld houten gordijnroede, gecanneleerd, de uiteinden met dierenkop en acanthus l.150 cm. [1] ...[more]

Deels wit en zilver gelakt houten penkandelaar in Barok stijl met acanthusmotieven h. 70 cm. [1] ...[more]

  • 131 item(s)