- Lots with images only,
131 item(s)/page
Gedraaid hoornen kelkvormige beker
Gedraaid hoornen kelkvormige beker h. 11 cm. [1] ...[more]
Spanje, antiek bronzen achtkantige brasero, met pinakels en gebogen pootjes diam. 32 cm. [1] ...[more]
Tinnen 'Jan Steen'kan, 19e eeuw,
Tinnen 'Jan Steen'kan, 19e eeuw, de rechte tuit met klepje, ocoladevormige duimrust h. 21, l. 26 cm. [1] ...[more]
Groot formaat bronzen vijzel en stamper [2] ...[more]
Verguld houten gordijnroede,
Verguld houten gordijnroede, gecanneleerd, de uiteinden met dierenkop en acanthus l.150 cm. [1] ...[more]
Deels wit en zilver gelakt houten penkandelaar in Barok stijl met acanthusmotieven h. 70 cm. [1] ...[more]
Kapitale groen en zilverkleurig gelakt houten penkandelaar in Louis XVI stijl, 18e/19e eeuw,
131 item(s)/page