- Lots with images only,
65 item(s)/page
Rusland, ikoon, midden 19e eeuw
Rusland, ikoon, 1e helft 19e eeuw
Rusland, ikoon, 1e helft 19e eeuw Moeder Gods Hodegetria van Smolensk 31 x 27 cm. [1] ...[more]
Rusland, ovale ikoon (onderdeel van iconostasis), 19e eeuw Palmzondag (intocht in Jerusalem) 42 x 49 cm. [1] ...[more]
Spanje, gestoken en polychroom houten sculptuur, ca. 1650 Anna te Drieen h. 72, br 20, d. 14 cm. [1] ...[more]
65 item(s)/page