- 20th century decorative arts (171)
- Antique and classic furniture -large- (105)
- Antique and classic furniture -small- (54)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (49)
- Archeology and pre-colombian objects (136)
- Asian artefacts (China) (86)
- Asian artifacts (Japan) (90)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (92)
- Books regarding Tribal Art (62)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (25)
- Design furniture (65)
- European porcelain, ceramics and glass (120)
- European sculptures and works of art (133)
- Icons and Religious Art (68)
- Jewellery (196)
- Mirrors and Chandeliers (35)
- Modern art from private collections (197)
- Modern Jewellery (39)
- Paintings, watercolours and drawings (165)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Persian rugs (50)
- Plated objects and objets de vertu (271)
- Service, Kristall (95)
- Silver (159)
- Silver jewellery (26)
- Tribal Art (Africa) (145)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (170)
- Tribal Jewelry, Tribal Objects and Decorative objects (163)
- Watches (36)
- Ethnographica & Tribal Art (614)
- Silver & Silver-plated items (430)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (427)
- Asian Art (316)
- Jewellery (261)
- Furniture (243)
- Fine Art & Antiques (236)
- Ceramics (205)
- Collectables (201)
- Prints (134)
- Japanese Works of Art (90)
- Chinese Works of Art (86)
- Books & Periodicals (62)
- Clocks, Watches & Jewellery (61)
- Carpets & Rugs (50)
- Watercolours (21)
- Glassware (10)
- Photographs (1)
3448 item(s)/page
Kees Andrea (1914-2006)
Antonin Strizek (geb. 1959)
Antonin Strizek (geb. 1959) Landschap met ganzen doek, gesign. l.o., 1989, 105 x 85 cm. [1] ...[more]
Franse school, 19e eeuw
Franse school, 19e eeuw Oriëntaalse vrouw met tamboerijn doek 66,5 x 53,5 cm. [1] ...[more]
Daan Mühlhaus (1907-1981)
Daan Mühlhaus (1907-1981) Schelpenvisser in de branding doek, gesign. r.o., 42 x 80 cm. [1] ...[more]
Louis Stutterheim (1873-1943)
Louis Stutterheim (1873-1943) Polderlandschap doek, gesign. r.o., 30 x 40 cm. [1] ...[more]
Anna Gildemeester (1867-1945)
Anna Gildemeester (1867-1945) Zittende vrouw houtskool en pastel, gesign. r.m., 46 x 33 cm. [1] ...[more]
Evert Moll (1878-1955)
Evert Moll (1878-1955) Haven van Scheveningen doek, gesign. r.o., 25 x 27,5 cm. [1] ...[more]
George Andries Roth (1809-1887)
George Andries Roth (1809-1887) Gezicht op een meertje tussen de bomen paneel, gesign. r.o., 27 x 36 cm. [1] ...[more]
Robert Rosenberg (geb. 1962)
Robert Rosenberg (geb. 1962) Stadsgezicht Amsterdam doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 50 x 70 cm. [1] ...[more]
Georg Rueter (1875-1966)
Georg Rueter (1875-1966) Landschap bij Sloterdijk doek, gesign. r.b., 31 x 33 cm. [1] ...[more]
Johan Meijer (1885-1970)
Johan Meijer (1885-1970) Winters landschap doek, gesign. l.o., 60 x 100 cm. [1] ...[more]
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Gezicht op het Zeeheldenkwartier, Den Haag aquarel, gesign. l.o., 35 x 47 cm. [1] ...[more]
Evert Moll (1878-1955)
Evert Moll (1878-1955) Kade aan de Seine bij de Notre-Dame, Parijs doek 55 x 81 cm. gesign. l.o. 1 ...[more]
Toon Kelder (1894-1973)
Toon Kelder (1894-1973) Studie van een vrouwelijk naakt houtskool, gesign. l.o., 55 x 35 cm. [1] ...[more]
Toon Kelder (1894-1973)
Toon Kelder (1894-1973) Man te paard, staand naakt en krokodil schildersboard, gesign. l.o., 19 x 13 cm. [1] ...[more]
Toon Kelder (1894-1973)
Toon Kelder (1894-1973) Studie van een staand naakt schildersboard, initialen r.o., 14,5 x 7 cm. [1] ...[more]
Jacobus Jan Koeman (1889-1974)
Jacobus Jan Koeman (1889-1974) Bloemstilleven doek, gesign. l.o., 125 x 100 cm. [1] ...[more]
Dick Pieters (geb. 1941)
Dick Pieters (geb. 1941) 'Bij de Steiger' paneel, monogram l.o., verso titel, 13,5 x 11,5 cm. [1] ...[more]
Con van Velsen (geb. 1948)
Con van Velsen (geb. 1948)
Con van Velsen (geb. 1948)
Con van Velsen (geb. 1948) 'Pijnappel' paneel, gesign. m.o., '88, 2,5 x 4,5 cm. [1] ...[more]
Con van Velsen (geb. 1948)
Con van Velsen (geb. 1948) 'Vruchtgebruik' paneel, gesign. m.o., 1987, herkomst: Galerie Mokum, Amsterdam, diam. 3 cm. ...[more]
Aad Hofman (geb. 1944)
Aad Hofman (geb. 1944) Stilleven met aardappelen doek, gesign. r.o., herkomst: Galerie Mokum, Amsterdam, 18 x 24 cm. [1] ...[more]
Jasper van Putten (1944-2009)
Jasper van Putten (1944-2009) 'Tweeling' board, gesign. l.o., sept 1985, 44 x 38 cm. [1] ...[more]
Raoul Martinez (1876-1973)
Raoul Martinez (1876-1973) Stilleven met zonnebloemen in een Chinese vaas doek, gesign. r.b., '31, 65 x 54 cm. [1] ...[more]
Raoul Martinez (1876-1973)
Raoul Martinez (1876-1973) Stilleven met fruit op een bord en bloemen in een kan board, gesign. r.b., 55 x 65 cm. [1] ...[more]
Daniël Noteboom (1877-1943)
Daniël Noteboom (1877-1943) Schelpenvissers in de branding maroufle, gesign. r.o., 35 x 75 cm. [1] ...[more]
Johannes Akkeringa (1861-1942)
Pierre Billet (1837-1922)
Pierre Billet (1837-1922) Twee vrouwen op het land doek, gesign. r.o., 1920, 47 x 38 cm. [1] ...[more]
Pierre Billet (1837-1922)
Pierre Billet (1837-1922) Etende jongen aan een tafel met een hondje doek, gesign. l.o., 1918, 45 x 34 cm. [1] ...[more]
Pierre Billet (1837-1922)
Pierre Billet (1837-1922) Twee vrouwen op het land doek, gesign. r.o., 1920, kleine beschadiging, 40 x 46 cm. [1] ...[more]
Pierre Billet (1837-1922)
Pierre Billet (1837-1922) Twee theedrinkende vrouwen doek, gesign. r.o., 1922, 38 x 46 cm. [1] ...[more]
Europese school, 17e/18e eeuw
Pieter Quast (1606-1647)
Adriaen van de Velde (1636-1672)
Cornelis Kruseman (1797-1857)
Onbekende kunstenaar, 17e/18e eeuw
Frans Lebret (1820-1909)
Frans Lebret (1820-1909)
Gesigneerd G. v. Emmerik
Italiaanse school, 17e/18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuw Schip in een storm doek, 38 x 58 cm. [1] ...[more]
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton Fischer Pluimvee paneel, 20 x 25 cm. 1 ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o., 19e eeuw Schepen op een rivier doek, 35 x 43 cm. [1] ...[more]
Andreas Schelfhout (1787-1870)
Andreas Schelfhout (1787-1870) Man achter slee met koperen melkkan op het ijs aquarel, gesign. l.o., 20 x 21 cm. [1] ...[more]
Diverse tekeningen, schilderijen en grafiek, 17e t/m 20e eeuw [ds] ...[more]
Jean Charles Verbrugge (1756-1831)
Jean Charles Verbrugge (1756-1831) Rustend meisje bij een ezel en een schaap paneel, gesign. r.o., 27 x 23 cm. [1] ...[more]
Europese school, begin 19e eeuw
Europese school, begin 19e eeuw Portret van een heer pastel, 55 x 44 cm. [1] ...[more]
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuw David bespiedt Batseba vanaf zijn paleisdak, Batseba ontvangt Davids brief paneel, 60 x 84 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Bloemen in een aardewerken vaas, vlinders en fruit in een nis doek, 80 x 60 cm. [1] ...[more]
Gustave Doré (1832-1883)
J. Bauer (19e eeuw)
J. Bauer (19e eeuw) Dorp in een heuvellandschap paneel, 25,5 x 33,5 cm. [1] ...[more]
3448 item(s)/page