- 20th century decorative arts (171)
- Antique and classic furniture -large- (105)
- Antique and classic furniture -small- (54)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (49)
- Archeology and pre-colombian objects (136)
- Asian artefacts (China) (86)
- Asian artifacts (Japan) (90)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (92)
- Books regarding Tribal Art (62)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (25)
- Design furniture (65)
- European porcelain, ceramics and glass (120)
- European sculptures and works of art (133)
- Icons and Religious Art (68)
- Jewellery (196)
- Mirrors and Chandeliers (35)
- Modern art from private collections (197)
- Modern Jewellery (39)
- Paintings, watercolours and drawings (165)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Persian rugs (50)
- Plated objects and objets de vertu (271)
- Service, Kristall (95)
- Silver (159)
- Silver jewellery (26)
- Tribal Art (Africa) (145)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (170)
- Tribal Jewelry, Tribal Objects and Decorative objects (163)
- Watches (36)
- Ethnographica & Tribal Art (614)
- Silver & Silver-plated items (430)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (427)
- Asian Art (316)
- Jewellery (261)
- Furniture (243)
- Fine Art & Antiques (236)
- Ceramics (205)
- Collectables (201)
- Prints (134)
- Japanese Works of Art (90)
- Chinese Works of Art (86)
- Books & Periodicals (62)
- Clocks, Watches & Jewellery (61)
- Carpets & Rugs (50)
- Watercolours (21)
- Glassware (10)
- Photographs (1)
3448 item(s)/page
Greg Pyra (geb. 1957)
Selwyn Senatori (geb. 1973)
Ramses Shaffy (1933-2009)
José Alves (geb. 1954)
Ysbrant (geb. 1937)
Ysbrant (geb. 1937) Zonder titel aquarel, gesign. m.o., 50 x 60 cm. [1] ...[more]
Erik de Jong (geb. 1958)
Erik de Jong (geb. 1958) 'Krijger' board, gesign. r.o., '89, herk..: Galerie Mokum, 40 x 40 cm. [1] ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)
Eugene Brands (1913-2002) 'Bird' litho, gesign. r.o, '68, 97/100, 30 x 38 cm. [1] ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)
Eugene Brands (1913-2002) 'Dark child' litho, gesign. r.o, '68, 97/100, 38 x 30 cm. [1] ...[more]
Yvan Theys (1936-2005)
Yvan Theys (1936-2005) Zonder titel beschilderd houten sculptuur, beschadiging, gesign., '91, h. 128 cm. [1] ...[more]
Melle (1908-1976)
Melle (1908-1976) Aap / Ree twee inkttekeningen, gesign. r.o., 17 x 11 cm. [2] ...[more]
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Vier composities met figuren viermaal gemengde techniek op papier, gesign., 40 x 30 cm. [map] ...[more]
Frans van Steenhoven (1914-2005)
Jos Caelen (geb. 1938)
Jos Caelen (geb. 1938) ''Zelfportret' gemengde techniek/collage op doek, gesign. l.o. en verso, 1965, 63 x 48 cm. [1] ...[more]
Klaus Versteegen (geb. 1943)
Klaus Versteegen (geb. 1943) Twee vrouwen gouache, gesign. r.o., 33 x 28 cm. [1] ...[more]
Salvador Dali (1904-1989)
Salvador Dali (1904-1989) Figuren litho, gesign. l.o., 71/100, 30 x 20 cm. [1] ...[more]
Cees Bantzinger (1914-1985)
Cees Bantzinger (1914-1985) Portret van Cecile Dreesmann. Hierbij door Cecile Dreesmann. [2] ...[more]
Klaas Boonstra (1905-1999)
Klaas Boonstra (1905-1999) Zonder titel gouache, signatuur op achterzijde lijst, 37 x 26 cm. [1] ...[more]
Miguel Ybanez (geb. 1946)
Miguel Ybanez (geb. 1946) Ontwerp voor een bronzen sculptuur polyester, 84 x 70 cm. [1] ...[more]
Andreas Gursky (geb. 1955)
Anton Rooskens (1906-1976)
Lopez Cardoso (20e eeuw)
Lopez Cardoso (20e eeuw) Zonder titel luciferdoosjes op board, gesign., [1] ...[more]
Guusje Hamelynck (1936-2015)
Aldo van den Nieuwelaar (geb. 1944)
Aldo van den Nieuwelaar (geb. 1944) Lichtbak. Producent Nila, Tilburg [1] ...[more]
Otto Hetterscheid (1927-2010)
Otto Hetterscheid (1927-2010)
Hermanus Berserik (1921-2002)
Hermanus Berserik (1921-2002) Ets. Hierbij pastel door Willy Belinfante [ds] ...[more]
Peter Vos (1935-2010)
Twee litho's 20e eeuw,
Twee litho's 20e eeuw, Door Cox en Bury [2] ...[more]
M.H. Bruin (20e eeuw)
M.H. Bruin (20e eeuw) Poppen board ...[more]
Leonie Oostvogel (geb. 1969)
Leonie Oostvogel (geb. 1969) Zelfportret c-print, 42 x 60 cm. [1] ...[more]
Eikenhouten hoekkast, 18e eeuw,
Eikenhouten boekenkast, 18e eeuw,
Mahoniehouten commode, directoire,
Groen gelakte rechthoekige hangoortafel, 18e eeuw, het blad deels gehout gelakt 95 x 40/128 en h. 73 cm [1] ...[more]
Bruin gebeitste ovale hangoortafel, 18e eeuw, met lade. Met groen en gehout gelakt blad 100 x 41/125 en h. 71 cm [1] ...[more]
Eikenhouten kast, renaissance,
Eikenhouten tafel, renaissance, 17e eeuw met regels tussen de vier poten (reconstructies) 156 x 90 en h. 78 cm [1] ...[more]
Engeland, esdoorhouten ofwel 'birds eye maple' rolbureau, Regency- overgang William IV, ca. 1840,
Berkenhouten commode, ca. 1900,
Berkenhouten commode, ca. 1900, met twee laden br. 83, h. 75 en d. 45 cm [1] ...[more]
Eikenhouten commode, Louis XVI,
Eikenhouten commode, Louis XVI, de vier laden met gestoken front. Geen sleutels br. 130, h. 105 en d. 55 cm [1] ...[more]
Frankrijk, eikenhouten buffetkast, ca. 1800, met in het front drie laden en twee deuren br. 157, h. 108 en d. 52 cm [1] ...[more]
Engeland, eikenhouten dekenkist, 17e eeuw, met in het front vier panelen. Gedateerd A.D. 1656 br. 130, h. 73 en d. 56 cm [1] ...[more]
Zaanse porseleinkast, 18e eeuw,
3448 item(s)/page