Auction closed (7 day sale)
EG Amsterdam

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

3448 item(s)

  • Creator / Brand
  • 3448 item(s)

Andries de Roever (1818-1894) Stilleven doek, gesign. A. de Roever Jr. r.o., 37 x 33 cm. [1] ...[more]

George Stanfield Walters (1838-1924) Boten op een meer paneel, gesign. l.o., 20 x 30 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 18e/19e eeuw Twee figuren in een interieur paneel, 25,5 x 19 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 19e eeuw Twee vissersvrouwen bij een rotskust paneel, 19,5 x 20 cm. [1] ...[more]

Europese school, 18e eeuw Figuren bij een keuken, een landschap op de achtergrond doek, 50 x 70 cm. [1] ...[more]

Ferdinand Ernst Lintz (1833-1909) Twee heren schakend in een interieur aquarel, gesign. l.o., 35 x 28 cm. [1] ...[more]

Karel Frederik Bombled (1822-1902) Amazone en een hond bij een bosrand maroufle, gesign. r.o., 33 x 41 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 18e eeuw Drie bladen met dierstudies drie tekeningen [map] ...[more]

Navolger van Gerrit Berkheyde Stadsgezicht met figuren op een plein doek, niet ingelijst, 48 x 38 cm. [1] ...[more]

Europese school, 18e/19e eeuw De ongelovige Thomas olieverf op doek of oleogravure, 4 x 35 cm. [1] ...[more]

Ids Wiersma (1878-1965) Portret van een vrouw in klederdracht houtskool en pastel, gesign. r.b., 1904, 15,5 x 11 cm. [1] ...[more]

Twee gravures, 18e eeuw In mahoniehoutenlijsten met koperen ornamenten met leeuwenkop 46 x 60 cm. [2] ...[more]

J. Kruger (19e eeuw) Vrouw in een slaapkamer doek, verso naamsvermelding, 43 x 34 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 19e eeuw Kerkinterieur aquarel, 26 x 21 cm. [1] ...[more]

Herman Wolbers (1856-1926) Koe bij een hek [1] ...[more]

Gesigneerd J.F. Hoppenbrouwers l.o. Man en een kind op een besneeuwd pad paneel, 27 x 37 cm. [1] ...[more]

Onbekende kunstenaar, 18e/19e eeuw Figuren bij een ruïne doek, besch., 45 x 50 cm. [1] ...[more]

Engelse school, 19e eeuw Vrouw in middeleeuwse kledij doek, 50 x 40 cm. [1] ...[more]

Guillaume Anne van der Brugghen (1811-1891) Twee geiten in een stal maroufle, gesign. r.o., 30 x 35 cm. [1] ...[more]

Europese school, 19e eeuw Twee vissers op een meer tussen de heuvels doek, niet ingelijst, 100x 74 cm. [1] ...[more]

Franse school, 19e eeuw, gesigneerd J.C. Byr Oriëntaalse scene paneel, 22 x 41 cm. [1] ...[more]

Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1965) Gezicht op een paar huizen doek, gesign. l.o., 40 x 30 cm. [1] ...[more]

Drie diverse gravures, 18e eeuw/19e eeuw driemaal gravure, ca. 30 x 40 cm. [3] ...[more]

Engelse school, 19e eeuw Interieur met figuren doek, niet ingelijst, 78 x 64 cm. [1] ...[more]

Collectie gravures en litho's, vnl. betreffende walvisvaart en Hoorn [ds] ...[more]

Adrianus Wilhelmus Nieuwenhuizen (1814-1859) Figuren in een kerk aquarel, gesign. r.o., 1864, 32 x 26 cm. [1] ...[more]

R.P. Nash, 19e eeuw 'Blackwall fregat 'Lincolnshire' op zee aquarel, 36 x 46 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 18e eeuw Landschap met figuren bij een huis inkttekening, 32 x 40,5 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 17e/18e eeuw Landschap met figuren bij een ruïne doek, 65 x 58 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 18e/19e eeuw Twee stillevens met bloemen in een vaas tweemaal aquarel, 36 x 23 cm. [2] ...[more]

Drie gravures, 18e eeuw . [3] ...[more]

Belgische school, 19e eeuw Portret van Francois d'Udekem houtskool, 60 x 44 cm. [1] ...[more]

Italiaanse school, 1792, 'Lo stato ecclesisatico' gravure, handgekleurd, 35 x 46 cm. [1] ...[more]

Spaanse school, 17e/18e eeuw Aanbidding der koningen doek, 76 x 60 cm. ...[more]

Adrien Ferdinand de Braekeleer (1818-1904) Portret van een jonge vrouw houtskool en wit krijt, gemon. r.o., 28 x 18 cm. [1] ...[more]

Collectie ingelijste gravures en litho's, 18e en 19e eeuw met afbeeldingen van vogels en vissen [2+ds] ...[more]

Anna Abrahams (1849-1930) Stilleven me fruit op een tinnen schaal aquarel, gesign. r.o., 21 x 30 cm [1] ...[more]

Thomas Theodor Heine (1867-1948) Portret van Olaf Gulbransson, inkttekening, gemon. r.o., 27,5 x 20 cm. [map] ...[more]

Wilhelm Busch (1832-1908) Zelfportret inkttekening, gesign. r.o., 28,5 x 24,5 cm. [map] ...[more]

SEM (Georges Goursat, 1863-1934) Zelfportret inkttekening, gesign., 22 x 18,5 cm. [map] ...[more]

  • 3448 item(s)