Auction closed (7 day sale)
EG Amsterdam

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Antique Furniture - Chairs and sofas (49)

49 item(s)

  • Sale Section,
  • Creator / Brand
  • 49 item(s)

Set van drie iepenhouten stoelen, Louis XVI, ca. 1800, met beige stoffering [3] ...[more]

Set van zes iepenhouten stoelen, empire, met gestileerde harp in de rugleuning (losse verbindingen) [6] ...[more]

Italië, verguld houten medallionfauteuil, 18e eeuw, met gebloemde, lichtroze stoffering [1] ...[more]

Paar mahoniehouten fauteuils, empire, met gestoken en opengewerkte zwanen in de armleggers. Op klauwpoten [2] ...[more]

Bruin gebeitste kastanjehouten Spaanse bank, 18e eeuw br. 176, h. 114 en d. 64 cm zithoogte 40 cm [1]

Mahoniehouten dagbed, Charles X, met gebogen leuningen en blauwe velours stoffering l. 152 cm [1] ...[more]

Mahoniehouten bureaufauteuil, 19e eeuw [1] ...[more]

Eikenhouten bakfauteuil, 17e eeuw, met lade [1] ...[more]

Frankrijk, gelakt houten fauteuil, ca. 1900, met vergulde cannelures en goud-gele stoffering (stoffering versleten) [1] ...[more]

Paar bruin gebeitste fauteuils en tabouret in Louis XV-stijl, 19e eeuw, met geel-groene gebloemde stoffering [3] ...[more]

Amerika, twee iepenhouten Windsor fauteuils, vroeg 18e eeuw, 'bow back' en 'fan back' (rest.) [2] ...[more]

Engeland, bruin gebeitste eikenhouten bakfauteuil, 'holeporter Chair', 18e eeuw, met lade [1] ...[more]

Paar bruin gebeitste houten fauteuils ieder met -differente- gestoken paneel in de rugleuning in gotische stijl [2] ...[more]

Engeland, eikenhouten pubbank, 18e eeuw. Op slofpoten br. 129, h. 150 en d. 45 cm [1] ...[more]

Beukenhouten fauteuil, ca. 1900, met gestoken kapregel, geriete zitting en rugleuning (rest.) [1] ...[more]

Mahoniehouten kruk. In hoogte verstelbaar [1] ...[more]

Eiken schommelbakfauteuil, 17e eeuw [1] ...[more]

Zes differente stoelen, 19e eeuw (rest.) [6] ...[more]

Engeland, eikenhouten fauteuil, 17e/vroeg 18e eeuw, de zitting met openslaande klep [1] ...[more]

Mahoniehouten kinderfauteuil In Louis XV-stijl, 19de eeuw, met blauwe velours stoffering [1] ...[more]

Groen gelakt beukenhouten tabouret in Louis XVI-stijl, 19e eeuw 60 x 35 en h. 47 cm [1] ...[more]

Notenhouten fauteuil in Louis XV-stijl, 19e eeuw, met bruin-gele velours stoffering [1] ...[more]

Eikenhouten stoel met getorste poten, regels en stijlen en geborduurde gebloemde stoffering [1] ...[more]

Beukenhouten kuipstoel in Louis XV-stijl, met dubbelgerieten leuning en los zitkussen [1] ...[more]

Verguld gelakt beukenhouten bergère in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met gestreepte stoffering [1] ...[more]

Set van drie mahoniehouten stoelen, biedermeier, met blauw gestoffeerde zitting (rest.) [3] ...[more]

Bamboe en rotan fauteuil met hocker. Hierbij andere bamboe en rotan fauteuil naar Lloyd Loom [3] ...[more]

Polychroom beschilderde Hindelooper fauteuil met biezen zitting [1] ...[more]

Hollandse rijk gestoken beuken- en notenhouten stoel in barok-stijl, ca. 1900, de zitting met rode velours stoffering [1] ...[more]

China, set van drie hardhouten stoelen en één -fauteuil [4] ...[more]

Groen gelakt smeedijzeren driezits tuinbank met deels vergulde blad- en bloemmotieven (besch.) br. 201 cm [1] ...[more]

  • 49 item(s)