Auction closed (7 day sale)
EG Amsterdam

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Carpets & Rugs (50)
50 item(s)

  • Category,
  • Creator / Brand
  • 50 item(s)

Koerdisch antiek kleed, ca 1920 196 x 108 cm [1] ...[more]

Farahan, ca. 1880, antiek Perzisch kleed 165 x 115 cm [1] Farahan Persian rug, ca. 1880

Heriz, antieke loper, ca 1920 476 x 97 cm [1] ...[more]

Hereke, ca. 1970, Turkse zijden kleed 120 x 82 cm [1] Hereke Turkish rug, silk, ca. 1970

Mahal kleed, ca 1920, sleets 364 x 270 cm [1] ...[more]

Zijden Kashmir loper, ca. 1960 285 x 77 cm [1] ...[more]

Kussen en twee fronttassen 98 x 45 cm 96 x 82 cm 75 x 63 cm [3]

Zijden Kashmir kleed, ca. 1950 170 x 106 cm [1] ...[more]

Afshar, laat 19e eeuw, antiek tribaal Perzisch kleed 187 x 133 cm [1] Afshar tribal Persian rug, late 19th century

Belouds kleed, ca. 1920. Gesigneerd 208 x 128 cm [1] ...[more]

Isfahan kleed, ca. 1950 159 x 100 cm [1] ...[more]

Afshar, laat 19de eeuw, antiek Perzisch tribaal kleed 196 x 121 cm Afshar Persian tribal rug, late 19th century [1]

Koerdisch kleed, ca. 1920 197 x 125 cm [1] ...[more]

Antiek Perzisch of Kaukasisch kleed, ca. 1900 205 x 142 cm [1] Persia Persian or Caucasian rug, ca. 1900

Anatolisch kelim kleed, ca. 1930 355 x 122 cm [1] ...[more]

Anatolische kelim kleed, ca. 1930 343 x 107 cm [1] ...[more]

Sofreh, vroeg 20e eeuw, nomadisch tribaal geweven kleed 68 x 80 cm [1] Sofreh nomadic tribal weaving, early 20th century

Baktiar kleed, ca. 1940 524 x 372 cm [1] ...[more]

Lot 3823

Ushak, ca. 1900,

Ushak, ca. 1900, antiek Turks kleed 345 x 285 cm [1] Turkish Ushak carpet, ca. 1900 ...[more]

Ziegler kleed, ca. 1990 262 x 201 cm [1] ...[more]

Koerdisch kleed, ca. 1920 354 x 182 cm [1] ...[more]

Tabriz, tweede helft 19de eeuw, Perzisch kleed 386 x 292 cm [1] Tabriz Persian carpet, second half 19th century

Lot 3828

Kazak kleed

Kazak kleed 225 x 134 cm [1] ...[more]

Kaukasisch kleed, gedateerd 1939 337 x 175 cm [1] ...[more]

Yamout, 19de eeuw , antiek Turkmeens kleed 336 x 190 cm [1] Yamout, antique Turkmen carpet, 19th century ...[more]

Kaskai kleed, ca. 1920 190 x 116 cm [1] ...[more]

Malayer kleed, ca. 1900 195 x 129 cm [1] ...[more]

Scandinavische kelim, 19de eeuw, antiek 210 x 160 cm [1] Scandinavian Kilim, 19th century ...[more]

Lot 3835

Heriz kleed

Heriz kleed 477 x 312 cm ...[more]

Lot 3836

Baktiar loper

Baktiar loper 380 x 100 cm [1] ...[more]

Lot 3837

Kelim kleed

Kelim kleed 257 x 174 cm [1] ...[more]

Lot 3838

Kelim kleed

Kelim kleed 263 x 189 cm [1] ...[more]

Lot 3839

Kelim kleed

Kelim kleed 214 x 179 cm [1] ...[more]

Lot 3840

Baktiar kleed

Baktiar kleed 246 x 165 cm [1] ...[more]

Lot 3841

Perzisch kussen

Perzisch kussen [1] ...[more]

Lot 3842

Sarouck kleed

Sarouck kleed 155 x 106 cm [1] ...[more]

Lot 3843

Keshan kleed

Keshan kleed 131 x 71 cm [1] ...[more]

Belouds bidkleed en Belouds kleedje 138 x 80 cm 70 x 82 cm [2]

Twee Perzische kleedjes 64 x 60 cm 51 x 65 cm [2]

Lot 3846

Kelim kleed

Kelim kleed 281 x 163 cm [1] ...[more]

Lot 3847

Oosters kleed,

Oosters kleed, beschadigd, gaten 565 x 475 cm [1] ...[more]

Bidjar, ca. 1900, Perzisch nomadisch kleed 213 x 141 cm [1] Bidjar Persian nomadic rug, ca. 1900

Heriz Serapi kleed, ca. 1870 (sleets) 344 x 274 cm [1] ...[more]

  • 50 item(s)