271 item(s)/page
Divers,
Divers, w.o. tôle peinte kandelaren, dienblad en verschillende botervormen. [2 dzn] ...[more]
Diverse tinnen maten, 19e eeuw,
Diverse tinnen maten, 19e eeuw, hierbij klepkannetjes, theeketel, schotels en diverse lepels. [2 dzn] ...[more]
Collectie van acht verschillende schuimspanen, 18e eeuw, hierbij een koperen haal. [9] ...[more]
Divers koperwerk, 18e - 19e eeuw,
Divers koperwerk, 18e - 19e eeuw, bestaande uit vier schalen, een vergiet, trechter, emmertje. [7] ...[more]
Grote rood koperen beslagkom, 19e eeuw, omgeslagen rand, twee rood koperen geklonken handgrepen. diam. 45 cm. [1] ...[more]
Grote rood koperen zak ketel, 18e eeuw, deels geklonken. (restauraties). h. 45 cm. [1] ...[more]
Serie van vijf geel koperen deksel pannen, 19e eeuw, allen met rood koperen handvat. [5] ...[more]
Houten Friese kerfsnede stoof met koperen getorste handvat, 18e eeuw. [1] ...[more]
Eikenhouten eierrekje, 19e eeuw,
Twee gietijzeren pannen, 18e eeuw,
Houten butte, 19e eeuw,
Houten butte, 19e eeuw, interieur met verdeling. Hierbij een kleine kerfsnede spanen doos met scharnierende deksel. [2] ...[more]
Twee verschillende mangelbakken, 19e eeuw, beide geschilderd met houtnerf decoratie. [1] ...[more]
Stel gestoken houten kast ornamenten in de vorm van gezeten putti, 19e eeuw. [2] ...[more]
Koperen pen kandelaar, 18e eeuw,
Koperen pen kandelaar, 18e eeuw, hierbij een koperen blaker en een paar koperen kandelaren. [4] ...[more]
Koperen schijf kandelaar met slanke stam en belvormige voet, 18e eeuw, hierbij een doos divers koperwerk. [1 + ds] ...[more]
Drie albums met houten kaft, ca. 1900, 'Jerusalem', met prenten en gedroogde bloemen l. 17 cm. [3] ...[more]
Collectie ballen, kerstballen en houten kubus figuurtjes [2 ds] ...[more]
Twee dekselvazen, drie koperen kandelaars, een terracotta kop naar antiek voorbeeld, een bordje en e
Twee dekselvazen, drie koperen kandelaars, een terracotta kop naar antiek voorbeeld, een bordje en een engel [ds] ...[more]
Spanje, twee antiek bronzen vijzels.
Twee tinnen taste-de-vins en bord
Twee tinnen taste-de-vins en bord [3] ...[more]
Vier 'sculptuur pijpen' 19e / 20e eeuw, w. o. 'De Ware Jacob'. Hierbij een stenen pijpenmal en twee Goudse pijpenkoppen. [6] ...[more]
Collectie snuif- en andere doosjes, 19e / 20e eeuw, w.o. ovaal schildpad doosje en doosje met miniatuur. [9] ...[more]
Een paar verguld houten één lichts wand appliques, ca. 1900, met polychroom decoratie van fruit. [2] ...[more]
Paar gestoken eikenhouten (kast)stijlen, ws.18e eeuw ll. 60, br 16 cm [2] ...[more]
Diverse objets de vertu,
Diverse objets de vertu, w.o. zilveren Empire handwerkschaar [zkj] ...[more]
Diverse koperen en verzilverde (sirih)doosjes [zkj] ...[more]
Thailand, paar bronzen Boeddha-handen en Birma, houten zittende Boeddha, 20e eeuw. h. 2-35 cm. [3] ...[more]
China, twee schilderingen/reproducties [2] ...[more]
China, rolschildering en blauw geglazuurd keramiek paard in Tang-stijl, 20e eeuw. [2] scroll printed ...[more]
China, cloisonne cache pot, hierbij Japan, cache pot en een koperlegering Siri-set / puja [8] ...[more]
Azië, een collectie van vier kikkers en twee biggen hierbij West Afrika, een snoeshaan. Diverse materialen [7] ...[more]
Divers oosters brons en koperwerk
Divers oosters brons en koperwerk [ds] ...[more]
Japan, paar Shungaprenten, 20e eeuw
Japan, paar Shungaprenten, 20e eeuw 20 x 28 cm. [2] ...[more]
Japan, drie Shunga prenten, 20e eeuw
Japan, drie Shunga prenten, 20e eeuw 23 x 31 cm. [3] ...[more]
Nepal, verguld bronzen godin,20e eeuw, printblok voor vlaggetjes, ca 1900 en Mongolie, tekstvellen m
Nepal, verguld bronzen godin,20e eeuw, printblok voor vlaggetjes, ca 1900 en Mongolie, tekstvellen met houten cover [23] ...[more]
Nigeria, Yoruba, fly whisk
Nigeria, Yoruba, fly whisk met gestoken greep l. 40 cm. [1] ...[more]
Rusland, twee lakwerk doosjes, 20e eeuw [2] ...[more]
Paar albasten tabakspotten en set van vier blauw-wit emaillen voorraadbusjes [6] ...[more]
271 item(s)/page