221 item(s)/page
Europese school, 17e/18e eeuw
Pieter Quast (1606-1647)
Adriaen van de Velde (1636-1672)
Cornelis Kruseman (1797-1857)
Onbekende kunstenaar, 17e/18e eeuw
Frans Lebret (1820-1909)
Frans Lebret (1820-1909)
Gesigneerd G. v. Emmerik
Italiaanse school, 17e/18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuw Schip in een storm doek, 38 x 58 cm. [1] ...[more]
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton Fischer Pluimvee paneel, 20 x 25 cm. 1 ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o., 19e eeuw Schepen op een rivier doek, 35 x 43 cm. [1] ...[more]
Andreas Schelfhout (1787-1870)
Andreas Schelfhout (1787-1870) Man achter slee met koperen melkkan op het ijs aquarel, gesign. l.o., 20 x 21 cm. [1] ...[more]
Diverse tekeningen, schilderijen en grafiek, 17e t/m 20e eeuw [ds] ...[more]
Jean Charles Verbrugge (1756-1831)
Jean Charles Verbrugge (1756-1831) Rustend meisje bij een ezel en een schaap paneel, gesign. r.o., 27 x 23 cm. [1] ...[more]
Europese school, begin 19e eeuw
Europese school, begin 19e eeuw Portret van een heer pastel, 55 x 44 cm. [1] ...[more]
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuw David bespiedt Batseba vanaf zijn paleisdak, Batseba ontvangt Davids brief paneel, 60 x 84 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Bloemen in een aardewerken vaas, vlinders en fruit in een nis doek, 80 x 60 cm. [1] ...[more]
Gustave Doré (1832-1883)
J. Bauer (19e eeuw)
J. Bauer (19e eeuw) Dorp in een heuvellandschap paneel, 25,5 x 33,5 cm. [1] ...[more]
Vlaamse school, 17e/18e eeuw
Andries de Roever (1818-1894)
George Stanfield Walters (1838-1924)
Navolger van Cornelis Bega
Hollandse school, 18e/19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw
Europese school, 18e eeuw
Ferdinand Ernst Lintz (1833-1909)
Nicolaes Visscher (1618-1679)
Johannes Gijsbert Vogel (1828-1915)
Karel Frederik Bombled (1822-1902)
Hollandse school, 18e eeuw
Navolger van Gerrit Berkheyde
Christan Hagen naar Johan Dou, 1670,
Onbekende kunstenaar, ca. 1900
Europese school, 18e/19e eeuw
Ids Wiersma (1878-1965)
Twee gravures, 18e eeuw
Twee gravures, 18e eeuw
J. Kruger (19e eeuw)
Hollandse school, 19e eeuw
Herman Wolbers (1856-1926)
Herman Wolbers (1856-1926) Koe bij een hek [1] ...[more]
W.R. Dickinson, ca. 1880
Hollandse school, 19de eeuw
Gesigneerd J.F. Hoppenbrouwers l.o.
Onbekende kunstenaar, 18e/19e eeuw
Engelse school, 19e eeuw
Gesigneerd P.D.L. 1790
Europese school, 19e eeuw
221 item(s)/page