- Show only bulk lots,
92 item(s)/page
Mongolië, Amitayus (Boeddha Lang Leve), met Ushnishavijaya en Witte Tara (godinnen Lang Leve), eind
Mongolië, Acala met zwaard en lotus, eind 19e eeuw 9 x 10 cm [1] ...[more]
India, een collectie van zes koperen tempel-olielampen ca. 1900, drie aan ketting h. 24-49 cm [6] ...[more]
Perzië, koperen bolle pot, ca. 1900,
India, twee polychroom houten panelen, met reliëf van goden en olifanten 30 x 40 cm [2] ...[more]
Mongolië, twee ga'u, amuletdoosjes één van Vaajrabhairava en één van Phalden Lamo, 19e eeuw
Mongolië, twee ga'u, amuletdoosjes één van Vaajrabhairava en één van Phalden Lamo, 19e eeuw 5 x 5,5 en 4 x 7 cm [2]
Mongolië, twee ga'u, amuletdoosjes
Mongolië, twee ga'u, amuletdoosjes 4 x 5 en 4,5 x 6 cm [2] ...[more]
Mongolië, vier ga'u, amuletdoosjes met afbeedlingen van Witte Tara, Sadakshsari Avalokiteshvara en
Vier ingelijste prenten Mongolië, Groene Tara en Tibet, lotusbloem, Lokaboeddha en Simadana Manjus
Tibet, twee ingelijste prentjes, een van Hayagriva, de ander Begtse, 19e eeuw ca. 10 x 12 cm [2] ...[more]
Mongolië, vier ingelijste prenten Tibet, brandend zwaard en Vajrasattva yab-yum, Mongolië, Panjar
India, koperen plaquette, Khandoba Shiva en Parvati op een wit paard, 16e/17e eeuw 13,5 x 15 cm [1]
India, koperen plaquette 'Shiva als Virabhadra' Shiva, Daksha en Sati, 16e/17e eeuw 13,5 x 20 cm [1]
India, koperen plaquette 'Shiva als Virabhadra' Shiva, Daksha en zijn dochter Sati, 16e eeuw
India, koperen plaquette 'Shiva als Virabhadra' Shiva, Daksha en zijn dochter Sati, 16e eeuw 9,5 x 15 cm [1]
India, koperen plaquette 'Shiva als Virabhadra' Shiva, Daksha en zijn dochter Sati, 16/17e eeuw
India, koperen plaquette 'Shiva als Virabhadra' Shiva, Daksha en zijn dochter Sati, 16/17e eeuw 8,5 x 17 cm [1]
India, vierarmig koperlegering beeldje van Lord Vishnu met chakra en shankha symbolen, pigmentresten h. 13 cm [1] ...[more]
Tibet, dolk in schede, ca. 1900,
Tibet of Mongolië, vuursteentasje, chuckmuck met grote koraal en zilveren en vergulde ornamentiek i
Tibet, gestoken houten Jambhala Dzambala Buddha, 18e-19e eeuw, met rat op de linker arm en holte onderop h. 6,5 cm [1] ...[more]
India, metalen halssieraad met agaat, Tibet metalen ketting waaraan twee bloemvormige amuletten en T
Tibet, vier koperlegering cachets, ca. 1900, met opengewerkte curve lineaire versiering en zegels aan onderzijde [4] ...[more]
Tibet, twee gedreven, zilveren, in elkaar grijpende riemgespen met demonen en wolken aan brokaat-tex
Tibet, twee gedreven, zilveren, in elkaar grijpende riemgespen met demonen en wolken aan brokaat-textiel banden. l. 13,5 en 16,5 cm [2]
92 item(s)/page