- 20th century decorative arts (171)
- Antique and classic furniture -large- (105)
- Antique and classic furniture -small- (54)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (49)
- Archeology and pre-colombian objects (136)
- Asian artefacts (China) (86)
- Asian artifacts (Japan) (90)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (92)
- Books regarding Tribal Art (62)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (25)
- Design furniture (65)
- European porcelain, ceramics and glass (120)
- European sculptures and works of art (133)
- Icons and Religious Art (68)
- Jewellery (196)
- Mirrors and Chandeliers (35)
- Modern art from private collections (197)
- Modern Jewellery (39)
- Paintings, watercolours and drawings (165)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Persian rugs (50)
- Plated objects and objets de vertu (271)
- Service, Kristall (95)
- Silver (159)
- Silver jewellery (26)
- Tribal Art (Africa) (145)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (170)
- Tribal Jewelry, Tribal Objects and Decorative objects (163)
- Watches (36)
- Ethnographica & Tribal Art (614)
- Silver & Silver-plated items (430)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (427)
- Asian Art (316)
- Jewellery (261)
- Furniture (243)
- Fine Art & Antiques (236)
- Ceramics (205)
- Collectables (201)
- Prints (134)
- Japanese Works of Art (90)
- Chinese Works of Art (86)
- Books & Periodicals (62)
- Clocks, Watches & Jewellery (61)
- Carpets & Rugs (50)
- Watercolours (21)
- Glassware (10)
- Photographs (1)
- Show only bulk lots
3448 item(s)/page
Thailand, bronzen en verguld Boeddha hoofd, Ayutthaya, 17e eeuw, met oude grondsporen en verlopen vergulding h. 10,5 cm [1] ...[more]
India, Himacal Pradesh, zilverlegering riemverdeler met turkoois steen en Tibet, deel van een amulet
Tibet, amulethouder met reliëf versiering en ronde pigmenten houder met reliëf afbeelding van myth
Zuid India, Karnataka, paar gestoken houten tempel architectuur elementen, yali, ca. 1930,
Tibet, twee leren vuursteen tasjes, chuckmuck, met koperlegering decoraties en kralen in rood en gro
Tibet, drie chuckmuck lederen tondeltasjes, koperlegering piques en turkoois steen in opgehoogd meda
Tibet, twee chuckmuck gespen van gedreven koperlegering met bloedkoraal en een zilver met koperen ge
Tibet, vier Chino-Tibetaanse chuckmucks, leren tondeldoos-tasjes met opgelegde verziering in koper,
Tibet, chuckmuck paar lederen vuurtasjes met koper en zilverbeslag, bloedkoraal of lakkraal in opge
Tibet, chuckmuck twee tondeltasjes met vuurslag, koperlegering gedreven decoraties met bloedkoraal
Thailand, Ratnakosin, ca. 1900, staande Boeddha, met fraaie robe, oorsieraden en resten van vergulding. h. 33,5 cm. [1] ...[more]
Tibet, koperlegering van een rituele dubbele bliksemschicht, dorje, 19e eeuw of eerder en Tibet ritu
Birma, rood-zwart lakwerk dekselkom en blad en keramiek vaas, 20e eeuw d. 26, h. 16 cm [3] ...[more]
India, Gujarat, kralentasje, ca. 1900 met afbeelding van dieren en met metalen bellen h. 39 cm [1] ...[more]
Zuid India, Vishnu Anantashayin, slapend op de slang Ananta, terwijl Brahma uit zijn navel wordt geb
Cambodja, decoratief stenen sculptuur in Bayon-stijl h. 115 cm [1] ...[more]
Mongolië, Witte Tara, met voor zich de symbolen van de Vijf Zintuigen, 19e eeuw 13,5 x 17,5 cm [1] ...[more]
Tibet, drie Nyingma Lama's, witte achtergrond, 19e eeuw 14 x 16,5 cm [1] ...[more]
India, drie door de natuur gevormde Shiva lingams h. 7,5-11 cm [3] ...[more]
India, Rajastan, collectie van acht stoppers op sokkel h. 24-34 cm [8] ...[more]
India, Rajastan, collectie van acht stoppers op sokkel [8] ...[more]
Mongolië, Amitayus (Boeddha Lang Leve), met Ushnishavijaya en Witte Tara (godinnen Lang Leve), eind
Mongolië, Acala met zwaard en lotus, eind 19e eeuw 9 x 10 cm [1] ...[more]
India, een collectie van zes koperen tempel-olielampen ca. 1900, drie aan ketting h. 24-49 cm [6] ...[more]
Perzië, koperen bolle pot, ca. 1900,
India, twee polychroom houten panelen, met reliëf van goden en olifanten 30 x 40 cm [2] ...[more]
Mongolië, twee ga'u, amuletdoosjes één van Vaajrabhairava en één van Phalden Lamo, 19e eeuw
Mongolië, twee ga'u, amuletdoosjes één van Vaajrabhairava en één van Phalden Lamo, 19e eeuw 5 x 5,5 en 4 x 7 cm [2]
Mongolië, twee ga'u, amuletdoosjes
Mongolië, twee ga'u, amuletdoosjes 4 x 5 en 4,5 x 6 cm [2] ...[more]
Mongolië, vier ga'u, amuletdoosjes met afbeedlingen van Witte Tara, Sadakshsari Avalokiteshvara en
Vier ingelijste prenten Mongolië, Groene Tara en Tibet, lotusbloem, Lokaboeddha en Simadana Manjus
Tibet, twee ingelijste prentjes, een van Hayagriva, de ander Begtse, 19e eeuw ca. 10 x 12 cm [2] ...[more]
Mongolië, vier ingelijste prenten Tibet, brandend zwaard en Vajrasattva yab-yum, Mongolië, Panjar
India, koperen plaquette, Khandoba Shiva en Parvati op een wit paard, 16e/17e eeuw 13,5 x 15 cm [1]
India, koperen plaquette 'Shiva als Virabhadra' Shiva, Daksha en Sati, 16e/17e eeuw 13,5 x 20 cm [1]
India, koperen plaquette 'Shiva als Virabhadra' Shiva, Daksha en zijn dochter Sati, 16e eeuw
India, koperen plaquette 'Shiva als Virabhadra' Shiva, Daksha en zijn dochter Sati, 16e eeuw 9,5 x 15 cm [1]
India, koperen plaquette 'Shiva als Virabhadra' Shiva, Daksha en zijn dochter Sati, 16/17e eeuw
India, koperen plaquette 'Shiva als Virabhadra' Shiva, Daksha en zijn dochter Sati, 16/17e eeuw 8,5 x 17 cm [1]
India, vierarmig koperlegering beeldje van Lord Vishnu met chakra en shankha symbolen, pigmentresten h. 13 cm [1] ...[more]
Tibet, dolk in schede, ca. 1900,
Tibet of Mongolië, vuursteentasje, chuckmuck met grote koraal en zilveren en vergulde ornamentiek i
Tibet, gestoken houten Jambhala Dzambala Buddha, 18e-19e eeuw, met rat op de linker arm en holte onderop h. 6,5 cm [1] ...[more]
3448 item(s)/page