228 item(s)/page
A.N. Harris (begin 20e eeuw)
Andreas Schelfhout (1787-1870)
Mogelijk van de hand van Anton Mauve
Vijf diverse tekeningen en etsen, 18e/19e eeuw[map]
Plattegrond van 's-Gravenhage, ca. 1730gravure, handgekleurd, 54 x 61 cm. [1]
Hollandse school
Hollandse school, 19e eeuw
Franse school, 19e eeuw
Albert Halberstadt (1857-1888)
Diverse grafiek, 16e t/m 19e eeuw,
Hollandse school, 18e/19e eeuw,
Cornelis Joseph de Heur (1707-1762)
H. Klein (19e/20e eeuw)
Kaart van Oost-Friesland, 17e eeuw,
William Lionel Wyllie (1851-1931)
Hollandse school, ca. 1900
Europese school, 19e eeuw
Diverse schilderijlijsten
Belgische school, 20e eeuw
Belgische school, 20e eeuwTwee duiven doek, 60 x 80 cm. [1]
Europese school, 18e eeuw
Naar Rembrandt
Alexander van Maasdijk (1856-1931)
Italiaanse school, 17e/18e eeuw
Europese school, 18e/19e eeuw
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)
Adri Bleijs (1877-1964)
Jaap Sax (1899-1977)
Chris van der Windt (1877-1952)
Chris van der Windt (1877-1952)Konijnenhok maroufle, gesign. l.o., niet ingelijst, 20,5 x 26,5 cm. [1]
Cees Groenewoud Kramer (1918-2000)
Cees Groenewoud Kramer (1918-2000)'Baadsters' doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Gesigneerd Th. r.o.
Gesigneerd Th. r.o.Landschap achter de duinen paneel, 25,5 x 30,5 cm. [1]
Diverse gravures en etsen, 18e t/m 20e eeuw[ds]
Nicolaas Huppes (1913-2001)
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuwFiguren op het ijs bij een koek-en-zopie potlood (krastechniek), 16,5 x 25,5 cm. [1]
Jan Kruijsen (1874-1938)
Jan Kruijsen (1874-1938)'In den vroegen morgen' doek, gesign. l.o., verso etiket met titel, 36 x 80 cm. [1]
Samuel le Poole (1910-1986)
Samuel le Poole (1910-1986)Tulpen in een vaas aquarel, gesign. r.o., 28,5 x 25,5 cm. [1]
Gesigneerd H.P. Koekkoek (19e eeuw)
Ype Wenning (1879-1959)
Ype Wenning (1879-1959)Portret van een meisje met pauwenveer maroufle, gesign. r.o., 23 x 19 cm. [1]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)
Theo van Delft (1883-1967)
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Schetsblad met ponen houtskool, niet ingelijst, gemonn. r.o., 27,5 x 22 cm. [1]
Hendrik Jan Wolter (1873-1952)
Dimmen Gestel (1862-1945)
Leo Gestel (1881-1941)
Leo Gestel (1881-1941)Studie van een man houtskool, gemonn. m.o., '01, beschadigd, 44 x 28 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Gerrit Willem van Blaaderen (1873-1935)Frans landschap board, gesign. l.o., 17 ,3 x 13,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Harrie Kuyten (1883-1952)
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)Vaart bij Acoude houtskool en aquarel, gesign. l.o., 35 x 44 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Harrie Kuyten (1883-1952)
Harrie Kuyten (1883-1952)Zittende kat inkttekening, gesign. r.o., 38 x 26 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Lodewijk Schelfhout (1881-1943)
Gerrit Willem van Blaaderen (1873-1935)Heuvellandschap aquarel, gesign. r.o., 23,5 x 33 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Germ de Jong (1886-1967)
Germ de Jong (1886-1967)Gezicht op een dorp krijt, gesign. r.o., 1938, 32 x 28 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Diverse tekeningen en en schilderij,
Diverse tekeningen en en schilderij,w.o. Bergense School Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Harmen Meurs (1891-1964)
228 item(s)/page