- 20th century decorative arts (103)
- Antique and classic chairs and sofas (55)
- Antique and classic furniture (large) (97)
- Antique and classic furniture (small) (46)
- Archeology and pre-Columbian artefacts (60)
- Asian artifacts (China) (98)
- Asian artifacts (Japan) (79)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (51)
- Books regarding tribal art (25)
- Chandeliers and Mirrors (25)
- Chinese and Japanese porcelain (264)
- Clocks and barometers (22)
- Collectables and miscellaneous including folk art (285)
- Crockery and glassware (52)
- Decorative tribal objects (98)
- Design furniture (81)
- European ceramics and glass (51)
- European sculpture and works of art (136)
- Icons and European religious art (58)
- Jewellery (198)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Modern art from private collections (214)
- Paintings, watercolours and drawings (161)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (228)
- Persian rugs and carpets (81)
- Silver (197)
- Silver jewellery and bijoux (19)
- Tribal art (Africa) (93)
- Tribal art (Indonesia and Oceanic) (110)
- Watches (28)
- Fine Art (603)
- Chinese Works of Art (363)
- Ethnographica & Tribal Art (327)
- Furniture (304)
- Decorative Art (291)
- Collectables (280)
- Jewellery (245)
- Silver & Silver-plated items (197)
- Carpets & Rugs (81)
- Japanese Works of Art (79)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (61)
- Religious Items & Folk Art (58)
- Ceramics (52)
- Asian Art (51)
- Watches & Watch accessories (28)
- Clocks (15)
- Barometers (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
3050 item(s)/page
Diverse portret miniaturen, 19e - 20e eeuw. [7]
Messing WOI periscoop, ges. Beck en ged. 1918.[1]
Ikoon, op koper geschilderd
Ikoon, op koper geschilderd(beschadigd) 30 x 25 cm. [1]
Rusland, lakdoos
Rusland, lakdoosmet geschilderde voorstelling van trojka op deksel. Gemerkt 'Made in USSR' en genummerd 14 x 21 cm. [1]
Vijf kleine eikenhouten gekuipte butte's, 19e eeuw;allen uitgevoerd met koperen banden. [5]
Zes houten met wilgentenen gekuipte voorraad tonnetjes, 19e eeuw;allen voorzien van deksels. [6]
Twee houten kisten met schuifdeksels, 19e eeuw;één met geschilderde decoratie, de ander met initialen 'G B' binnenin een cartouche. [2]
Vier ronde gekuipte ronde houten butte's, 19e eeuw;allen voorzien van koperen banden. Eén meekrap geschilderd. [4]
Vijf deels geschilderde met wilgentenen gekuipte butte's, 19e eeuw;twee deksels manco. [5]
Vier houten met wilgentenen gekuipte butte's, 19e eeuw.[4]
Twee met wilgentenen gekuipte butte's, 19e eeuw;hierbij een gekuipte houten butte met ijzeren banden. [3]
Ovale eikenhouten stoof met getorste koperen handvat, ca. 1800;hierbij een kleine theestoof met Friese kerfsnede decoratie. [2]
Drie met wilgentenen gekuipte houten butte's, 19e eeuw.[3]
Met wilgentenen gekuipt houten drank vaatje, 19e eeuw;met koperen sluiting en kurkje. De zijkantenn uitegevoerd met glas. [1]
Twee houten koekplanken, 19e eeuw;
Divers geel-en rood koperwerk, 18e-19e eeuw; WITHDRAWN/TERUGGETROKKEN ...[more]
Divers rood koper werk, 18-19e eeuw;
Divers rood koper werk, 18-19e eeuw;w.o. vergiet en een kleine evenveeltjespan. [4]
Divers geel koperwerk, 18e-19e eeuw;
Divers geel koperwerk, 18e-19e eeuw;w.o. kist beslag met decoartie van Franse lelies, kandelaren. [ds]
Koperen nachtwakersklokje, 19e eeuw;
Bisquit corpus aan zwart houten kruis, 19e eeuwh. 73 cm. [1]
Zilveren corpus aan gezwart houten kruis(kruis gelijmd) h. 59 cm. [1]
Vier religieuze objecten naar antiek voorbeeldProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [4]
Twee gestoken houten beeldengroepen
Twee gestoken houten beeldengroepen52 x 44 cm.(één licht beschadigd) Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [2]
Divers,
Divers,w.o. lakwerk eieren met religieuze voorstelling Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [2 dzn]
Divers religieus houtsnijwerk
Divers religieus houtsnijwerk Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [2 dzn]
Vier stuks houtsnijwerk,
Vier stuks houtsnijwerk,w.o. Italie, houten relief 40 x 11cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [4]
Set van vier metalen-lederen miniatuur harnassenmodel 'Augsburg XVI siecle' h. 52 cm. [4]
Mark Voorst, groen gepatineerd bronzen sculptuur;Staand manlijk naakt. Gesigneerd op de marmeren voet h. 39 cm. incl voet [1]
Diverse bronzen penningen, 19e eeuw;
Diverse bronzen penningen, 19e eeuw;w.o. Universiteit Utrecht, Wereldtentoonstelling, Kruger e.a. [5]
Diverse objects de vertu,
Diverse objects de vertu,w.o. kristallen parfumflacons en cliche. [zkj]
Diverse objects de vertu,
Diverse objects de vertu,w.o. Russische lakwerk doosje. Provenance: Uit de collectie van een gegoede textielfamilie [zkj]
Twee diverse toneelkijkers, 19e eeuw;hierbij een Dupont aansteker, zilveren tientjes, vergrootglas etc. [zkj]
Bronzen sculptuur van een skelet als krijger met speer en schild, 20e eeuw;geplaatst op een marmeren basis. [1]
Bronzen sculptuur van een skelet, variant op de Denker naar Rodin, 20e eeuw;geplaatst op een marmeren basis. [1]
Koperen vaas, Jugendstil,
Koperen vaas, Jugendstil,met twee gestileerde oren en rozet aan beide zijden (deukjes, voet aangezet). h. 58 cm. [1] dents and foot reattached
Teakhouten ladenkastje
Teakhouten ladenkastjemet vijf laden en messing beslag br. 36, h. 53 en d. 33 cm
Bruin gebeitste grenenhouten kinder(kak)stoel, 19e eeuwbr. 55, h. 113 en d. 46 cm Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
3050 item(s)/page