Live Online Auction
Auction closed (7 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0001-0477)

  • (Lots: 0500-0696)

  • (Lots: 4775-4997)

  • (Lots: 5000-5215)

  • (Lots: 4500-4655)

  • (Lots: 3800-8280)

  • (Lots: 6500-8054)

  • (Lots: 2290-2551)

  • (Lots: 2600-2704)

  • (Lots: 3000-3269)

  • (Lots: 2730-2996)

  • (Lots: 1500-1525)

  • (Lots: 3500-3592)

  • (Lots: 2000-2061)

  • (Lots: 3300-3409)

  • (Lots: 1400-1498)

  • (Lots: 1700-1757)

  • (Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

3050 item(s)

  • Creator / Brand
  • 3050 item(s)

Holland, rood gelakt grenenhouten kinder(kak)stoeltje, 19e eeuw.Op wieltjes. br. 57, h. 109 en d. 47 cm [1]

Vier diverse poppen, poppenstoel en poppenservies, begin 20e eeuw(pop met porseleinen hoofd gelijmd) [5 + zkj] doll with porcelain head restored

Houten speelgoed reuzenrad, jaren '50,met blikken gondels, werkend met travo en verlichting. Zelfbouw h. 60 cm. [1]

Drie diverse antieke vijzels;allen met stampers, samengesteld. [6]

Vijf olijf groene glazen jenever flessen, ca. 1900; w.o. Blankenheym & Nolet. [5] ...[more]

Divers pleet, 20e eeuw;w.o. dienschalen, terrine, sauskom e.a. Verschillende fabrikaten. [ds]

Divers pleet en zilverwerk[ds]

Twee pleet dekschalen en broodmandh. 17 en 23 en l. 34 cm. [3]

Hindeloopen beschilderde met wilgentenen gekuipte butte, ca. 1930;hierbij een beschilderde houten schaaltje. [2]

Beschilderd blikken thee komfoor, WITHDRAWN/TERUGGETROKKEN ...[more]

China, polychroom porseleinen beeldje van Shoulao, modern,met gestempeld zegelmerk (defecten) h. 24 cm. [1]

China, paar houten sculpturen;Hoogwaardigheidsbekleder op zetel h. 36 en 40 cm. [2]

China, rood gelakt houten draagbaar bordenrek, 20e eeuw h. 55 cm. [1]

Indonesië, ikat doek en Lakai, twee textiel fragmenten250 x 115 cm. [3]

Jadeiet masker in Teotihuacan stijl;op metalen standaard. h. 20 cm, b. 25 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

Divers aziatica, ca. 1900,w.o. benen en ivoren schrijf- en bureauwaren [1 + zkj]

Bactrië, keramiek deksel, bronzen stempel en Indonesie, hoornen kamkam l. 18cm. [3]

China, gepatineerd bronzen masker, 20e eeuw;op houten standaard. h. 28 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

Diverse Aziatische objecten, 20e eeuw;w.o. palmblad schrift, Indiase koperen tempel olifant e.a. [ds]

Paar Museum kopieën van Griekse vazen.(een hersteld) h. 32 en 28 cm. [2]

Drie glazen vaasjes naar de Antiekenh. 13 tot 23 cm. [3]

Drie Egyptische stijl objecten;Albasten Ushabti, Canope en stenen buste. [27,5 - 5,5 cm. [3]

Collectie van negen diverse Scarabee sculpturen;in verschillende materialen. Hierbij een vis.

Marmeren torso naar de antieken;gemonteerd op ijzeren voet. h. 27 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

John Bier (geb. 1931), bronzen sculptuur;Acrobaten. Monogram JB h. 39 cm. [1]

Duits-Oostenrijkse houten schietschijf van Schuttersgilde;polychroom geschilderd met figuur 'Hans Wurst'. diam. 49 cm. [1]

Paar beschilderde grenenhouten kast deuren, 19e eeuw;beide voorzien van een geschilderd landschap in medaillons. h. 95 cm, b. 42 cm. [2]

Lot 1121

Divers,

Divers,w.o. wandappliques met kristallen pegels Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [ds]

Stel tafellampen, 20e eeuw;met turquoise glazen vaasvormige voet en stoffen lampen kappen met vlinder dessin. h. 76 cm. [2]

Maddicott, vier koperen en geëmailleerde trekpotjes, 20e eeuw;verschillende dessins en genummerd. [4]

Vijf verschillende sets Meccano, 70er jaren;allen in de origine verpakking. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [5]

  • 3050 item(s)