Refine your search
Sale Section
- 20th century decorative arts (103)
- Antique and classic chairs and sofas (55)
- Antique and classic furniture (large) (97)
- Antique and classic furniture (small) (46)
- Archeology and pre-Columbian artefacts (60)
- Asian artifacts (China) (98)
- Asian artifacts (Japan) (79)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (51)
- Books regarding tribal art (25)
- Chandeliers and Mirrors (25)
- Chinese and Japanese porcelain (264)
- Clocks and barometers (22)
- Collectables and miscellaneous including folk art (285)
- Crockery and glassware (52)
- Decorative tribal objects (98)
- Design furniture (81)
- European ceramics and glass (51)
- European sculpture and works of art (136)
- Icons and European religious art (58)
- Jewellery (198)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Modern art from private collections (214)
- Paintings, watercolours and drawings (161)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (228)
- Persian rugs and carpets (81)
- Silver (197)
- Silver jewellery and bijoux (19)
- Tribal art (Africa) (93)
- Tribal art (Indonesia and Oceanic) (110)
- Watches (28)
Category
- Fine Art (603)
- Chinese Works of Art (363)
- Ethnographica & Tribal Art (327)
- Furniture (304)
- Decorative Art (291)
- Collectables (280)
- Jewellery (245)
- Silver & Silver-plated items (197)
- Carpets & Rugs (81)
- Japanese Works of Art (79)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (61)
- Religious Items & Folk Art (58)
- Ceramics (52)
- Asian Art (51)
- Watches & Watch accessories (28)
- Clocks (15)
- Barometers (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
Filtered by:
- Creator / Brand
- List
- Grid
-
3050 item(s)/page
A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Vrouw met was in een tuin bij een kerktoren doek, niet ingelijst, ongesign., 90 x 64 cm. Provenance: uit de nalateschap ...
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Gezicht op de Santa Maria della Salute inkttekening, gesign. r.o., 26 x 36 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kun...
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Stilleven met zonnebloemen doek, gesign. r.o., 100 x 70 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Kijkje op een plein doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 40 x 30 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Boten in een haven doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 65 x 100 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [...
Anna Kermer (1911-1985)
Anna Kermer (1911-1985)Portret van een vrouw met paraplu doek, monogram r.o., 80 x 60 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Vrouw en jongen met buikorgel waarop een aapje doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 115 x 85 cm. Provenance: uit de nalat...
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Dorp op een rots doek, niet ingelijst, ongesign., 50 x 80 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Italiaans kustdorpje doek, gesign. l.o., 50 x 70 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Twee koeien / Haven tweemaal paneel, niet ingelijst, gesign., 22,5 x 33,5 cm. en 19 x 33 cm. Provenance: uit de nalatesc...
Anna Kermer (1911-1985)
Anna Kermer (1911-1985)Vrouw in een park doek, niet ingelijst, ongesign., 60 x 80 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Amsterdamse gracht paneel, gesign. l.o., 26 x 31 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Gezicht op Enkhuizen potlood, gesign. r.o., 22 x 30 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Gezicht op Rhenen paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., 26 x 34 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Amsterdams stadsgezicht;
Amsterdams stadsgezicht;Het Filmmuseum doek, 49 x 70 cm. Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [1]
Amsterdams stadsgezicht;
Amsterdams stadsgezicht;Cafe Welling doek, 46 x 67 cm. Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [1]
Vier panelen met afbeeldingen van heiligen[4]
Diverse schilderijen en tekeningen, 20e eeuwProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [ds]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Onbekende kunstenaar, 20e eeuwBijbelse voorstelling met man en vrouw met olifanten doek, 140 x 95 cm. [1]
Abraham Segaar (1888-1962)
Abraham Segaar (1888-1962)Bomen aan de rand van een meer doek, gesign. r.o., 65 x 98 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Diverse schilderijen
Diverse schilderijenProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [ds]
Henri van de Velde (1896-1969)
Henri van de Velde (1896-1969)Heuvellandschap met herder en schapen doek, gesign. r.o., 51 x 71 cm. [1]
Franse school, 20e eeuw
Franse school, 20e eeuwVrouwelijk naakt kleurenets, gesign. r.o., 55 x 45 cm. [1]
Hollandse school, 19e/20e eeuw
Hollandse school, 19e/20e eeuwStaphorster meisje doek, 47 x 37 cm. [1]
Indonessche school, 20e eeuw
Indonessche school, 20e eeuwFiguren op een markt in een dorp doek, 60 x 45 cm. [1]
Jacobus Jan Koeman (1889-1974)
Jacobus Jan Koeman (1889-1974)Bloemen in een vaas doek, gesign. r.o., 47 x 33 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Karel van Seben (1893-1988)
Karel van Seben (1893-1988)Diverse schilderijen [ds]
Joannes Roelandse (1888-1978)
Joannes Roelandse (1888-1978)Bruggetje bij een dorp paneel, gesign. l.o., 17 x 19 cm. [1]
Joannes Roelandse (1888-1978)
Joannes Roelandse (1888-1978)Gezicht op kasteel Oud Poelgeest, Oegstgeest board, niet ingelijst, gesign. l.o., 20,7 x 26 cm. [1]
Joannes Roelandse (1888-1978)
Joannes Roelandse (1888-1978)Roeiboot bij een huis paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., 20,7 x 27,5 cm. [1]
Hans Lenteman (1876-1953)
Hans Lenteman (1876-1953)Eenden boven een meer doek, ongesign., 60 x 100 cm. [1]
Karel van Seben (1893-1988)
Karel van Seben (1893-1988)Diverse schilderijen en aquarellen. Hierbij werk door Carl Otto [4]
Karel van Seben (1893-1988)
Karel van Seben (1893-1988) Withdrawn ...[more]
Toegeschreven aan Han van Meegeren (1889-1947)Christus en de Farizeeërs doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Be...
Sierk Schröder (1903-2002)
Sierk Schröder (1903-2002)Studies van een hond houtskool, gesign. l.o., '68, 24 x 34 cm. [1]
Louis Stutterheim (1873-1943)
Louis Stutterheim (1873-1943)Stilleven board, gesign. l.o., 55 x 45 cm. [1]
Verguld houten schilderijlijst, 18e/19e eeuwbinnenmaat 63,5 x 91 cm. [1]
Vier diverse schilderijlijsten, 18e t/m 20e eeuw[4]
Vijf schilderijlijsten, mogelijk 18e, 19e en 20e eeuw[5]
Adriaan Herman Gouwe (1875-1965)
Adriaan Herman Gouwe (1875-1965)Tahitiaanse vrouw met haar kind doek, beschadigd, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1]
Theo Swagemakers (1898-1994)
Theo Swagemakers (1898-1994)Stilleven met oesters board, niet ingelijst, gesign. l.o., '89, 60 x 70 cm. [1]
Diverse grafiek en tekeningen
Diverse grafiek en tekeningenProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [ds]
Cuzco School, 19e/20e eeuw
Cuzco School, 19e/20e eeuwAartsengel Eliel olieverf op doek of papier op board, 76 x 56 cm. [1]
Friso ten Holt (1921-1997)
Friso ten Holt (1921-1997)Strandgezicht aquarel, gesign. r.o., '77, 16 x 24 cm. [1]
Job de Vogel (1908-1984)
Job de Vogel (1908-1984)Bosgezicht doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm. [1]
Onbekende kunstenaars, 20e eeuw
Onbekende kunstenaars, 20e eeuwTwee modetekeningen en een surrealistische voorstelling [map]
Onduidelijk gesigneerd l.o.
Onduidelijk gesigneerd l.o.Kustgezicht doek, 50 x 70 cm. [1]
Albert Buikema (1949-1994)
Albert Buikema (1949-1994)Paarden in de branding doek, gesign. l.o., 60 x 90 cm. [1]
Tentoonstellingsposter Modigliani 1958;Musée Cantini, Marseille. Uitgegeven door Atelier Mourlot litho, 77 x 50 cm. [1]
Leo Collard (1930-1975)
Leo Collard (1930-1975)Twee schilderijen tweemaal doek Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [2]
Hans Lenteman (1876-1953)
Hans Lenteman (1876-1953)Markt bij de Waag op de Nieuwmarkt doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]
Herman Wijngaard (1922-2012)
Herman Wijngaard (1922-2012)Rivierlandschap doek, gesign. r.o., 60 x 90 cm. [1]
Frans Hettinga, acht affiches,
Frans Hettinga, acht affiches,'Gnerk de witte gnotor' acht affiches, 125 x 90 cm. [map]
Beursaffiche, Schweitzer Muster Messe,Basel 1933 [1]
Diverse tekeningen, schilderijen en grafiek, 19e en 20e eeuwProvenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [ds]
J. Faura (20e eeuw)
J. Faura (20e eeuw)Stilleven doek, niet ingelijst, 60 x 50 cm. [1]
Lucie Wittig-Keijser (1875-1958)
Lucie Wittig-Keijser (1875-1958)Bloemstilleven doek, gesign. l.o., 40 x 40 cm. [1]
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949)
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949)Gezicht op een gracht te Delft doek, gesign. l.o., 55 x 45 cm. [1]
Martinus Jacobus Nefkens (1866-1941)
Martinus Jacobus Nefkens (1866-1941)Stilleven met fruit ik een koperen schaap en een tinnen klepkan doek, gesign. r.o., 50 x 71 cm. [1]
-
3050 item(s)/page