- 20th century decorative arts (103)
- Antique and classic chairs and sofas (55)
- Antique and classic furniture (large) (97)
- Antique and classic furniture (small) (46)
- Archeology and pre-Columbian artefacts (60)
- Asian artifacts (China) (98)
- Asian artifacts (Japan) (79)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (51)
- Books regarding tribal art (25)
- Chandeliers and Mirrors (25)
- Chinese and Japanese porcelain (264)
- Clocks and barometers (22)
- Collectables and miscellaneous including folk art (285)
- Crockery and glassware (52)
- Decorative tribal objects (98)
- Design furniture (81)
- European ceramics and glass (51)
- European sculpture and works of art (136)
- Icons and European religious art (58)
- Jewellery (198)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Modern art from private collections (214)
- Paintings, watercolours and drawings (161)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (228)
- Persian rugs and carpets (81)
- Silver (197)
- Silver jewellery and bijoux (19)
- Tribal art (Africa) (93)
- Tribal art (Indonesia and Oceanic) (110)
- Watches (28)
- Fine Art (603)
- Chinese Works of Art (363)
- Ethnographica & Tribal Art (327)
- Furniture (304)
- Decorative Art (291)
- Collectables (280)
- Jewellery (245)
- Silver & Silver-plated items (197)
- Carpets & Rugs (81)
- Japanese Works of Art (79)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (61)
- Religious Items & Folk Art (58)
- Ceramics (52)
- Asian Art (51)
- Watches & Watch accessories (28)
- Clocks (15)
- Barometers (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
3050 item(s)/page
Kees van Dongen (1877-1968)
Kees van Dongen (1877-1968)Naakt druk, gesign. r.o., 21/50, 42 x 27 cm. [1]
Onduidelijk gesigneerd rechtsboven
Russische school, 20e eeuw
Russische school, 20e eeuwAbstracte compositie doek, 40 x 44 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Francois Millon (geb. 1952)
Portfolio Dear Stieglitz, uitgegeven in 1994,Met werken door o.a. Marina Abramovic, Richard Long, Vito Acconci en Thomas Joshua Cooper [1]
Jean le Noble (geb. 1940)
Jean le Noble (geb. 1940)'Raster' nylondraad op papier op board, verso gesign., 1980, 60 x 60 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, 20e/21e eeuw
Theresia van der Pant (1924-2013)
Theresia van der Pant (1924-2013)Rode appels houtskool en pastel, mogelijk verso gesign., herk.: Singer Galerie Laren, 1975, 19,5 x 26,5 cm. [1]
Onduidelijk gesign. r.o.
Onduidelijk gesign. r.o.Zonder titel Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]
Pierre Alechinsky (geb. 1927)
Henk Vierveijzer (geb. 1950)
Henk Vierveijzer (geb. 1950)Zonder titel doek,, gesign. m.o., 140 x 120 cm. [1]
Henk Vierveijzer (geb. 1950)
Henk Vierveijzer (geb. 1950)'Uitheems' gouache, gesign. r.o., verso titel, 40 x 38 cm. [1]
Henk Vierveijzer (geb. 1950)
Henk Vierveijzer (geb. 1950)'Teder' gouache, gesign. r.o., verso gesign., 40 x 40 cm. [1]
Henk Vierveijzer (geb. 1950)
Henk Vierveijzer (geb. 1950)'Sun' gouache, gesign. r.o., verso titel, 40 x 40 cm. [1]
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994)Dierfiguur inkt en rood tape, gesign. r.o., 3 dec. '61, 27 x 20 cm. [1]
Russische school, 20e eeuw
Russische school, 20e eeuwAbstracte compositie doek, 30 x 40 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994)Vrouw met bloemen inkttekening, gesign. r.o., '74, 27 x 20,5 cm. [1]
Karel Appel (1921-2006)
Karel Appel (1921-2006)Figuur litho, gesign. l.o., 35/110, 55 x 37 cm. dhr. WP Scheltema [1]
Chris Lewallen (geb. 1965)
Ger van Elk (1941-2014)
Ger van Elk (1941-2014)Zonder titel vier tekeningen, allen gesign., samen ingelijst, formaat tekeningen ca. 12 x 13 cm. tot 8 x 14 cm. per stuk [1]
Onduidelijk gesign. l.o.
Onduidelijk gesign. l.o.Zonder titel board, 45 x 56 cm. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]
Toegeschreven aan Karel Appel (1921-2006)Figuur litho, resten signatuur l.o., '54, 2/12, 43 x 31 cm. [1]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010)Vogel litho, gesign. r.o., '86, 44/200, 46 x 60 cm. [1]
Bram van Velde (1895-1981)
Bram van Velde (1895-1981)Zonder titel litho, gesign., 57./100, niet ingelijst, 98 x 63 cm [1]
Molly McNealy (20e/21e eeuw)
Onduidelijk gesigneerd r.o.
Onduidelijk gesigneerd r.o.Compositie met vrouw gouache, 76 x 56 cm. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]
Anton Rooskens (1906-1976)
Anton Rooskens (1906-1976)'Printemps' litho,resten signatuur r.o., '72, 72 x 51 cm. [1]
Erik Andriesse (1957-1993)
Erik Andriesse (1957-1993)Krab ets, niet ingelijst, gesign. 3-7-'91, 'voor Otto', 1e staat, 43 x 33 cm. Herkomst collectie Otto Schaap [1]
Heringa & Van Kalsbeek
Jan van den Berg (1932-2015)
Jan van den Berg (1932-2015)'Muziek verheft' doek, gesign. r.o., '79, verso etiket met titel, 110 x 90 cm. [1]
Naar Picasso, 1959
Naar Picasso, 1959Vrouw bij een raam / Naakte vrouw en man met gitaar twee linosnedes, ongesign., 28 x 33 cm. [2]
Bram van Velde (1895-1981)
Bram van Velde (1895-1981)Ensemble litho, gesign. l.o., ongenummerd, niet ingelijst, 63 x 80 cm [1]
Herman van der Heide (1917-1998)
Marlene Dumas (geb. 1953)
Marlene Dumas (geb. 1953)Nieuwjaarswens van Rento Brattinga, steendrukker in Amsterdam. litho, niet ingelijst, 1983/84, 67 x 49 cm. [1]
Willy Belinfante (1922-2014)
Willy Belinfante (1922-2014)Kinderkoor doek, gesign. l.o., 51 x 50 cm. [1]
Miguel Ybanez (geb. 1946)
Tim Folzenlagen (geb. 1952)
Tim Folzenlagen (geb. 1952)Times Square houtskooltekening, niet ingelijst, 185 x 123 cm. Herkomst collectie Otto Schaap
Theo Wolvecamp (1925-1992)
Theo Wolvecamp (1925-1992)Zonder titel doek, gesign. r.o., '73, 40 x 50 cm. [1]
Victor Vasarely (1906-1997)
Thanh Chuong (geb. 1948)
Thanh Chuong (geb. 1948)Zonder titel gepolijste laktechniek op paneel, [1]
Onduidelijk gesign. ro., '69
Onduidelijk gesign. ro., '69Zonder titel zilverpapier op papier, gesign. 69 x 49 cm. [1]
Kelvin Bowers (geb. 1946)
Kelvin Bowers (geb. 1946)'Crucifixion' gemengde techniek op papier op board, verso etiket met signatuur, 1985, 22 x 31 cm. [1]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010)Figuren en vogel. Hierbij aquarel door Maxim en doek, heidelandschap litho, gesign. m.b., '93, 35 x 48 cm. [3]
Joachim Bandau (geb. 1936)
Joachim Bandau (geb. 1936)Zonder titel inkt, 55 x 77 cm. [1]
Otto Hetterscheid (1927-2010)
Otto Hetterscheid (1927-2010)Zonder titel gemengde techniek en collage, gesign. r.o., '79, 75 x 52 cm. [1]
Blaise Jeanneret (1897-1988)
Blaise Jeanneret (1897-1988)
Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel doek, gesign. r.o., '77, 60 x 80 cm. [1]
Blaise Jeanneret (1897-1988)
Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel board, gesign., r.o., '58, 38 x 53 cm. [1]
Blaise Jeanneret (1897-1988)
Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel doek, gesign. r.o., '64, 55 x 46 cm. [1]
Blaise Jeanneret (1897-1988)
Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel board, gesign. r.o., '60, 40 x 32 cm. [1]
Blaise Jeanneret (1897-1988)
Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel board, gesign. r.o., '81, 30 x 40 cm. [1]
Laetitia de Haas (geb. 1948)
Laetitia de Haas (geb. 1948)'Huis in winter'/ 'Herfst I' tweemaal doek, gesign., 20 x 20 cm. en 20 x 25 cm. [2]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Onbekende kunstenaar, 20e eeuwAbstract wandplastiek 80 x 100 cm. [1]
Carel Willink (1900-1983)
Carel Willink (1900-1983)'Naar de toekomst'. Hierbij litho, Miro litho, gesign. r.o., p.d.a., volledige blad 70 x 98 cm. [2]
Horst Antes (geb. 1936)
Joel Fisher (geb. 1947)
Joel Fisher (geb. 1947)Zonder titel tekening, met certificaat, 16 x 16 cm. [1]
Kees de Goede (geb. 1954)
Gesigneerd Ozenfant
Gesigneerd OzenfantAbstracte compositie board, beschadigd, niet ingelijst, 35 x 26 cm. [1]
Marc Mulders (geb. 1958)
Marc Mulders (geb. 1958)Zonder titel aquarel en collage, gesign. m.o., jan. '02, 'voor Evelyne', 75 x 51,5 cm. [1]
3050 item(s)/page