Live Online Auction
Auction closed (7 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0001-0477)

  • (Lots: 0500-0696)

  • (Lots: 4775-4997)

  • (Lots: 5000-5215)

  • (Lots: 4500-4655)

  • (Lots: 3800-8280)

  • (Lots: 6500-8054)

  • (Lots: 2290-2551)

  • (Lots: 2600-2704)

  • (Lots: 3000-3269)

  • (Lots: 2730-2996)

  • (Lots: 1500-1525)

  • (Lots: 3500-3592)

  • (Lots: 2000-2061)

  • (Lots: 3300-3409)

  • (Lots: 1400-1498)

  • (Lots: 1700-1757)

  • (Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Ceramics (52)
52 item(s)

  • 52 item(s)

P. Regout, serie van vijf creme aardewerk tonvormige voorraadpotten, ca. 1900,met zwarte banden 16-19 cm. [5]

P. Regout, serie van vijf creme aardewerk tonvormige voorraadpotten, ca. 1900,met zwarte banden h. 14-18 cm. [5]

P. Regout, diverse creme aardewerk tonvormige voorraadpotten, ca. 1900,met zwarte banden (alle beschadigd) [vds]

Spanje, vier aardewerk kannengroen-bruin glazuur. Hierbij diverse schalen [4 + ds]

Spanje, vijf stuks aardewerkmet geel-groen glazuur, w.o. dekschaal [5]

Delft en Makkum, vijf stuks aardewerk,w.o. polychroom schotel, 18e eeuw (glazuurverlies) diam. 34 cm. [5] large dish loss of glaze

Quimper, aardewerk samengesteld serviesgedeeltemodern en paar oudere stukken [4 + ds]

Drie stuks porselein,w.o. Herend mand (schelp chip) Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [3] shell with chip

Majolica fruitmand en putto(beide beschadigd) l. 30 en 37 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [2] both damaged

Lot 1711

Divers,

Divers,w.o. Makkums aardewerk Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [2 dzn]

Divers kristal en glaswerk,w.o. geslepen cognac glazen en likeurset. [ds]

Aardewerk bijzettafel, ond. ges, 20e eeuw;met geschilderd decor van bloemen op blad en voet, (beschadigingen). h. 55 cm, diam. 52 cm. [1]

Divers wit aardewerk,w.o. Regout emmer [3 + 2 dzn]

Paar divers geslepen kristallen karaffen, 19e eeuw;hierbij een kristallen deksel coupe en een paar tinnen kandelaren. h. 31 - 36 cm. [5]

Engeland, paar aardewerk groepen, 19e eeuw;bakker/drankverkoper (fles beschadigd)

Delft, blauw wit aardewerk dekselvaas, 20e eeuw;met handgeschilderd decor van bloemen. h. 51 cm. [1]

Divers aardewerk; 19e/20e eeuw;w.o. Delfts wit gelobte schaal Porceleyne Fles en vaas met oren Schoonhoven. [2 + ds]

Duitsland/Frankrijk, diverse porseleinen groepjes, 19e/20e eeuw;waarbij groep van moeder en kind met titel 'Eerst bidden'. (beschadigingen). [5]

Divers geslepen kristal, 19e eeuw;w.o. diverse (kleine) schalen, botervloot en karaffen. Diverse slijpsels. (beschadigingen). [8 + ds]

Bohemen, divers rood kritallen en geslepen glaswerk, 19e eeuw,w.o. twee diverse zoutvaten, karaf e.a. [6]

Twee glazen flessen en een Kosta Boda Costa eivormig vormstuk, 20e eeuwh. 11-18 cm. [3]

China, serie van vier famile rose borden, 18e eeuw,Lowestoft decor (alle beschadigd) diam. 23 cm. [4]

Diverse mangaan tegels, 19e eeuw[ds]

Twee theepotten in Chinese stijl, begin 20e eeuw(knop hersteld, craquelé) h. 20 en 21 cm. [2]

China, gekleurd porseleinen groep, 20e eeuw;Zotjes met water-emmer h. 25 cm. [1]

China, groot formaat blanc de Chine Guanyin, 20e eeuw,gezeten met opgetrokken been. GEmerkt met twee blindmerken h. 50 cm. [1]

Japan, twee porseleinen plooivazen, 19e eeuw en China, paar puntvazen, 20e eeuw(één puntvaas schilfer) [4]

Vier oosterse vazen,w.o. Sawankalok h. 7-25 cm. [4]

China, porseleinen meiping vaas naar antiek voorbeeldh. 43cm. [1]

De Leidsche Fles, Delfts blauw tegeltableau, 2e helft 20e eeuw,bestaande uit 10 tegels met een gezicht op Deventer. h. 30 cm, b. 75 cm. [1]

Divers waar onder Sarguemine schotels, ca. 1900.(beschadigingen) [ds]

China, paar porseleinen famille verte vazen, 20e eeuw,met decor van figuren. h. 23 cm. [2]

Drie plateel vazen,w.o. Rembrandt decor 'Heliosa' h. 8-35 cm. [3]

Lot 1751

Divers glaswerk,

Divers glaswerk,w.o. Copier, spijkerbol bol h. 10 cm. [ds]

  • 52 item(s)