- Category,
280 item(s)/page
Divers aardewerk en vaas op marmeren oet[ds]
Tinnen klepkan en portretminiatuur, 19e eeuw,in Boulle lijst h. 16 cm. [2]
Tinnen kraantjeskan en Zwitserland, twee klepkannen, 19e eeuw,één met datering 1825 h. 36-42cm. [3]
Tinnen kantige schroefkan en twee kannen, 19e eeuw,met houten greep h. 16 en 28 cm. [3]
Divers tin en koperen puddingvormen
Divers tin en koperen puddingvormen[ds]
Roodkoperen doofpot, Art Deco,
Roodkoperen doofpot, Art Deco,met gedreven bloemmotieven h. 38, l. 40 cm. [1]
Koperen tweelichts kandelaar
Koperen tweelichts kandelaar h. 41 cm. [1]
Franz Iffland (1862-1935), 'Cléopatre' (Sarah Bernhardt),gebronsd metalen (zamak) buste in Jugendstil stijl h. 28,5 cm. [1]
Groen gepatineerd bronzen sculptuur;
Groen gepatineerd bronzen sculptuur;Saxefonist h. 21 cm. [1]
Spiegel in pleet lijst in Rococo stijl(poot defect) 56 x 36 cm. [1]
Paar pleet tafelversieringen;
Paar pleet tafelversieringen;Fazanten l. 38 cm. [2]
Paar Aubusson textielfragmenten, 18e eeuw,bloemenmand (waarschijnlijk stoelbekleding). Fraai ingelijst 84 x 77 cm buitenmaat [2]
Pleet blaadje en twee tafelstukken in vorm van os[3]
Antiek tinnen vijzel, mogelijk 17e eeuw,met opschrift 'anno 1657' (restauratie). Hierbij tinnen snotneus h. 14 en 38 cm.
Naar Rodin, groen gepatineerd bronzen sculptuur;Staand mannelijk naakt h. 101 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Collectie metalen votiefjes, ingelijst en los
Mammoetivoren corpus, 19e eeuw of later.Gegraveerd met monogram DE fecit (handen beschadigd) l. 29 cm. [1]
Bronzen en wassen schedel.
Bronzen en wassen schedel.Hierbij diverse religieuze voorstellingen [2 + ds]
China, tafellamp vervaardigd van sang-de-boeuf porseleinen vaas, 20e eeuwh. 78 cm. inlc. montuur [1]
China, twee gestoken houten sculpturen met glas ingelegde ogen, 1e helft 20e eeuw;waterbuffel op voet /wijze met tijger h. 15 en 22 cm. [2]
Ivoren schoenlepel en 'barnsteen' collier[2]
Houten schaakspel, Duitsland, ca. 1880,in houten opbergdoosje voorzien van een 'M'. h. Koning 7,6 cm. [33]
Tibet, verguld bronzen bodhistava, 20ste eeuw. [1]
China, tangkha, 20e eeuw;
China, tangkha, 20e eeuw;Groene Tara, met zijden omlijsting 64 x 48 cm [1]
Tibet, tangkha, 20e eeuw;
Tibet, tangkha, 20e eeuw;Mandala 35 x 27 cm. [1]
China, drie kantige bronzen vazen met archaische motieven, 20e eeuw.Gemerkt met archaische karakters h. 35 en 30 cm. [3]
Vijf stuks oosters cloisonné
Vijf stuks oosters cloisonnébord diam. 31 cm. [5]
Twee oosters bronzen kylins en koperen dekselpotmet chilong als knop [3]
Etui met jadeit damstenen en album met postzegels, Noord Korea[2]
Leren koffer met diverse hotel stickers waaronder Hotel Schiller, Amsterdam.. l. 71 cm [1]
Rusland, ikoon, ca 1800;
Rusland, ikoon, ca 1800;Christus Mandylion 48 x 36 cm. [1]
Rusland, ikoon, 19e eeuw;
Rusland, ikoon, 19e eeuw;St. Nicolaas 33 x 26 cm. [1]
Zwart gepatineerd spelter sculptuur;
Zwart gepatineerd spelter sculptuur;Apollo h. 30 cm. [1]
Collectie stenen en fossielen
Collectie stenen en fossielen[4]
Tibet, koperen siervaas en lakwerk dekseldoos en Perzische fles, 20ste eeuw. [3]
Tibet, groen gepatineerd bronzen sculptuur van Mahakala met consort, 20st eeuwin yab-yum houding, op losse voet h. 42 cm. [2]
Paar decoratieve bronzen Boeddha sculpturen, 20e eeuw- Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [2]
Houten gestoken masker, 20e eeuw,
Houten gestoken masker, 20e eeuw,voorstellende een man met snor. h. 23 cm, b. 16 cm. [1]
China, achterglasschildering, 20e eeuw;Portret 64 x 44 cm. [1]
Oost-Europa, twee achterglasschilderingen, 1979;Winterlandschappen 23 x 28 en 39 x 48 cm. [2]
Oost-Europa, twee achterglasschilderingen, 1991;Winterlandschap/Bos 60 x 48 en 45 x 60 cm. [2]
Blikken toverlantaarn in kistje.
Blikken toverlantaarn in kistje.Gecompleteerd met verschillende glazen toverlantaarnplaatjes. [1 + zkj}
Lederen brandweeremmer, 18e eeuw,
Lederen brandweeremmer, 18e eeuw,met opschrift 'Crommenie' h. 47 cm. [1]
Melkglazen olielamp, ca. 1900
Melkglazen olielamp, ca. 1900(geelectrificeerd) h. 46 ex fitting [1]
Twee geometrisch vormgegeven bakelieten voorraad dozen,hierbij een bakelieten letterdoos. h. 12 - 17 cm. [3]
280 item(s)/page