Live Online Auction
Auction closed (7 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0001-0477)

  • (Lots: 0500-0696)

  • (Lots: 4775-4997)

  • (Lots: 5000-5215)

  • (Lots: 4500-4655)

  • (Lots: 3800-8280)

  • (Lots: 6500-8054)

  • (Lots: 2290-2551)

  • (Lots: 2600-2704)

  • (Lots: 3000-3269)

  • (Lots: 2730-2996)

  • (Lots: 1500-1525)

  • (Lots: 3500-3592)

  • (Lots: 2000-2061)

  • (Lots: 3300-3409)

  • (Lots: 1400-1498)

  • (Lots: 1700-1757)

  • (Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Fine Art (603)
603 item(s)

  • Category,
  • Creator / Brand
  • 603 item(s)

Belgische school, 20e eeuwTwee duiven doek, 60 x 80 cm. [1]

Lot 4851

Naar Rembrandt

Chris van der Windt (1877-1952)Konijnenhok maroufle, gesign. l.o., niet ingelijst, 20,5 x 26,5 cm. [1]

Cees Groenewoud Kramer (1918-2000)'Baadsters' doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

Gesigneerd Th. r.o.Landschap achter de duinen paneel, 25,5 x 30,5 cm. [1]

Hollandse school, 19e eeuwFiguren op het ijs bij een koek-en-zopie potlood (krastechniek), 16,5 x 25,5 cm. [1]

Jan Kruijsen (1874-1938)'In den vroegen morgen' doek, gesign. l.o., verso etiket met titel, 36 x 80 cm. [1]

Samuel le Poole (1910-1986)Tulpen in een vaas aquarel, gesign. r.o., 28,5 x 25,5 cm. [1]

Ype Wenning (1879-1959)Portret van een meisje met pauwenveer maroufle, gesign. r.o., 23 x 19 cm. [1]

Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Schetsblad met ponen houtskool, niet ingelijst, gemonn. r.o., 27,5 x 22 cm. [1]

Leo Gestel (1881-1941)Studie van een man houtskool, gemonn. m.o., '01, beschadigd, 44 x 28 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Gerrit Willem van Blaaderen (1873-1935)Frans landschap board, gesign. l.o., 17 ,3 x 13,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)Vaart bij Acoude houtskool en aquarel, gesign. l.o., 35 x 44 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Harrie Kuyten (1883-1952)Zittende kat inkttekening, gesign. r.o., 38 x 26 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Gerrit Willem van Blaaderen (1873-1935)Heuvellandschap aquarel, gesign. r.o., 23,5 x 33 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Germ de Jong (1886-1967)Gezicht op een dorp krijt, gesign. r.o., 1938, 32 x 28 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Diverse tekeningen en en schilderij,w.o. Bergense School Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Lodewijk Schelfhout (1881-1943)De vlucht naar Egypte ets, gesign. l.o., 1923, 25 x 30 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Matthieu Wiegman (1886-1971)Schuur tussen de bomen inkt en gouache, gesign. r.o., 45 x 58 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Gesigneerd met monogram ATHHet Raadhuis in Hilversum inkt en gouache, 44 x 32 cm. [1]

Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuwProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Henri van Daalhoff (1867-1953)Samuel de Zee's hof te Leiden paneel, gesign. r.o., 41 x 30 cm. [1]

Ontwerptekening Eiffeltoren [1]

Louis Favre (1892-1956)Vijf lithografieën uit "The Raven". Hierbij diverse litho's door Steinlen en Utamaro druk [ds]

Jan Korthals (1916-1972)Dorp, Ceylon aquarel, gesign. r.o., 42 x 31 cm. [1]

Lot 4897

Engelse school

Engelse schoolAquarel van Edinburgh

Toegeschreven aan Willem de Zwart (1862-1931)Vrouw op een tuinpad doek, niet ingelijst, resten signatuur l.o., 32,5 x 25 cm. [1]

Henk Henriet (1903-1945)Landschap . Hierbij tekeningen door Douwe van der Zweep en Adolf Melchior en etsen door Th. de Bock en Kees Koeman [5]

Nikolaas Matthijs Eekman (1889-1973)Diverse grafische werken [map]

Wouter Ydo (1887-1965)Haven Volendam houtskool en aquarel, gesign. l.o., '45, 25,5 x 33 cm. [1]

Otto van Rees (1884-1957)'Job' board, gesign. l.o., 30 x 28 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

  • 603 item(s)