Live Online Auction
Auction closed (7 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0001-0477)

  • (Lots: 0500-0696)

  • (Lots: 4775-4997)

  • (Lots: 5000-5215)

  • (Lots: 4500-4655)

  • (Lots: 3800-8280)

  • (Lots: 6500-8054)

  • (Lots: 2290-2551)

  • (Lots: 2600-2704)

  • (Lots: 3000-3269)

  • (Lots: 2730-2996)

  • (Lots: 1500-1525)

  • (Lots: 3500-3592)

  • (Lots: 2000-2061)

  • (Lots: 3300-3409)

  • (Lots: 1400-1498)

  • (Lots: 1700-1757)

  • (Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Antique and classic furniture (small) (46)

46 item(s)

  • Sale Section,
  • Creator / Brand
  • 46 item(s)

Mahoniehouten opklapbaar speeltafeltje in Louis XVI-stijl, ca. 1900 76 x 76 en h. 74 cm [1]

Zwart lakwerk Chinoiserie klaptafel, vroeg 19e eeuw,met gelobd rond blad en inlegwerk. Op kolompoot met driesprant diam. 81 en h. 71 cm [1]

Satijnhouten ovale tafel in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met marqueterie en bieswerk 102 x 73 en h. 76 cm [1]

Engeland, mahoniehouten theetafel, 18e eeuw,het blad met opstaande, geschulpte rand 72 x 32/64 en h. 73/75 cm [1]

Mahoniehouten zuilvormig bedkastje, Empire,met zwart natuurstenen blad en één deur diam. 40 en h. 73 cm [1]

Mahoniehouten dameskapspiegel, 19e eeuw,met kantelbare spiegel (barst) en drie laatjes br. 58, h. 86 en d. 28 cm [1]

Notenhouten hangporseleinkast in Louis XV-stijlmet één deur. Geen sleutel br. 73, h. 71 en d. 25 cm [1]

Een paar satijnhouten halvemaan wandtafels in Sheraton stijl. 19e eeuw,met straalvormig bieswerk diam. 74 en h. 74 cm [2]

Ronde teakhouten salontafel, Art Deco,op vier gebogen poten met ronde voet. Plaatje Hotel Le Malandre diam. 65 en h. 66 cm

Engeland, mahoniehouten ronde klaptafel, ca. 1900.Op gedraaide kolompoot met driesprant diam. 88 en h. 73 cm [1]

Mahonie- en coromandelhouten plantentafel, Amsterdamse School,met achtkantig blad 39 x 39 en h. 60 cm [1]

Rood marmeren piëdestalmet draaibaar blad 26 x 26 en h. 118 cm Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Engeland, noten- en mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuw,op gezwarte kolompoot met driesprant en klauwpoten diam. 94 en h. 73 cm [1]

Eikenhouten hangporseleinkast, 19e eeuw.(twee ruitjes met barst) br. 53, h. 60 en d. 20 cm [1]

China, hardhouten plantentafel (besch.)met marmeren blad diam. 44 en h. 61 cm [1]

Eikenhouten trolley, ca. 1930,op zwenkwielen 60 x 49 en h. 74 cm [2]

Mahoniehouten bijzettafel, 19e eeuw,met lader. Op kantige kolompoot met driesprant 43 x 48 en h. 75 cm [1]

Bruin gebeitste eikenhouten hangporseleinkast, 18e eeuw,met gebogen kap en deur met ruiten in vakwerk br. 106, h. 90 en d. 26 cm [1]

Zwart gelakt stalen rek.Lessenaar br. 75, h. 127 en d. 40 cm Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]

Notenhouten haardscherm en mahoniehouten haardscherm, 19e eeuw h. 110 cm; h. 90 cm [2]

Verguld houten deuromlijsting, 18e/19e eeuw2 delen legte ca. 255 cm., één deel lengte ca. 115 cm.

Frankrijk, marmeren pïedestal, ca. 1900;de zuil is uitgevoerd in rood marmer, de basis en top in zwart marmer. Bovenblad ontbreekt h. 102 cm [1]

Engeland, mahoniehouten enveloppe-speeltafeltje, ca. 1900,het speelblad met groen vilt, waaronder vier laatjes 56 x 56/79 x 79 en h. 75/73 cm [1]

  • 46 item(s)