Live Online Auction
Auction closed (7 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0001-0477)

  • (Lots: 0500-0696)

  • (Lots: 4775-4997)

  • (Lots: 5000-5215)

  • (Lots: 4500-4655)

  • (Lots: 3800-8280)

  • (Lots: 6500-8054)

  • (Lots: 2290-2551)

  • (Lots: 2600-2704)

  • (Lots: 3000-3269)

  • (Lots: 2730-2996)

  • (Lots: 1500-1525)

  • (Lots: 3500-3592)

  • (Lots: 2000-2061)

  • (Lots: 3300-3409)

  • (Lots: 1400-1498)

  • (Lots: 1700-1757)

  • (Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Silver jewellery and bijoux (19)

19 item(s)

  • Sale Section,
  • Creator / Brand
  • 19 item(s)

Vergulde bloembroche, 19e eeuw,bezet met zeven rode gefacetteerde stenen op folie lengte 3 cm [1]

Zilveren horlogeketting, 19e eeuw en diversKetting aan één zijde een paardenhoofd [1+zkj]

Miriam Haskell, "Costume Jewellery", dubbele brocheversierd met parelmoer. [1]

Zilveren maliënbeursje en diverse sieraden, w.o. Art-Deco,Beursje bezet met saffieren op de knoppen. [zkj]

Verguld zilveren ringbezet met een ovale gefacetteerde amethist bruto 6,2 gr., ringmt. 16 1/2 [1]

Lot 408

Zilveren broche

Zilveren brochebezet met parelmoer, waarin twee blisterparels vergroeid zijn. Brochering witgoud 1

Indonesië, schildpad slagarmbandéén zijde met drakenkop, andere zijde de staart. [1]

Zilveren lorgnetals hanger. Montuur gegraveerd Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

Kralenarmband, twee zilveren colliers, damesremontoirhorloge en divers papiergeldArmband met witte kwartskralen [4+zkj]

Diverse bijous en een penning[zkj]

  • 19 item(s)