285 item(s)/page
Paar beschilderde grenenhouten kast deuren, 19e eeuw;beide voorzien van een geschilderd landschap in medaillons. h. 95 cm, b. 42 cm. [2]
Divers,
Divers,w.o. wandappliques met kristallen pegels Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [ds]
Stel tafellampen, 20e eeuw;
Stel tafellampen, 20e eeuw;met turquoise glazen vaasvormige voet en stoffen lampen kappen met vlinder dessin. h. 76 cm. [2]
Frankrijk, antiek kegel spel;
Maddicott, vier koperen en geëmailleerde trekpotjes, 20e eeuw;verschillende dessins en genummerd. [4]
Vijf verschillende sets Meccano, 70er jaren;allen in de origine verpakking. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [5]
Hangporseleinkastje en speculaasplank [2]
Houten speelgoed tweespan 'Express' kar met paarden.[2]
Een tôle peint koektrommel op onderschotel, houten bijouskkist, bronsje en gietijzeren mascaron, ca.
Een tôle peint koektrommel op onderschotel, houten bijouskkist, bronsje en gietijzeren mascaron, ca. 190.Hierbij divers [4 + ds]
Twee eikenhouten textielstrijkers, 19e eeuw l. 70 en 50 cm [2]
Vijf fragmenten goudleer, eind 19e eeuw[rol]
Vier als hout gelakt blikken voorraadblikken, ca. 1900,met opschrift 'koffie' 'thee' h. 23-37 cm. [4]
Twee gekuipt houten tonnen, ca.1900,
Twee gekuipt houten tonnen, ca.1900,met wilgentenen omwonden h. 21 cm. [2]
Gevlochten rieten picknickmand. ca. 1900,met koperen ketel, blikken sandwichblik en kop en schotel h. 21, br. 35, d 19 cm. [1]
Paar verkoperd metalen rijtuiglantaarns naar antiek voorbeeld[2]
Griekse stijl bronzen buste van een krijger.h. 20 cm. [1]
Verzilverd koperen juwelenkistje, ca. 1930,bekroond met een zittende dame. Hierbij twee dierfiguren. 16, 20 en 25 cm. [3]
Bronzen deurgreep in de vorm van een paard, ca. 1900 en een metalen sculptuur van een jonge man, 19e
Bronzen deurgreep in de vorm van een paard, ca. 1900 en een metalen sculptuur van een jonge man, 19e eeuw. L. 26 en 9 cm. [2]
Albasten schaal, stenen dierenkop en een bronzen houder met ramskoppen.diam. 18,5 en 11,5 en h. 11,5 cm. [3]
Collectie van vijf diverse decoratieve objecten.[5]
Drie kalkstenen Egyptische stijl decoratieve objecten; L. 8, 10,5 en 30 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [3]
Divers decoratieve woon accessoires;
Divers decoratieve woon accessoires;w.o. struisvogeleieren. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [ds]
Rood gelakte houten humidor;
Gipsen creme gelakte mannen torso.
Gipsen creme gelakte mannen torso.h. 48 cm, b. 30 cm. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]
Louis Kley (1833-1911), bronzen sculptuur;Jongetje. Gesigneerd L. Kley h. 16 cm. [1]
Thailand, decoratief bronzen Boeddhahoofdop shouten sokkel h. 38 cm. incl. sokkel [1]
Collectie van 43 pijpen;
Zwart gelakt houten bijzettafeltje,
Monoculaire microscoop in kist, ges. Steindorff & Co. ca. 1925;verkocht door NV Ver. Instrumenthandel Salm-Kipp & Zn. Amsterdam. [1] ...[more]
Diverse koperen tabaksdozen, 19e eeuwtaxatie per stuk [zkj]
Collectie beschilderd blikken tabaksdozen, 19e eeuwtaxatie is waarde per stuk, enkele misschien rond 100-150 [2 zkjs]
Beschilderd blikken 'tole peint' tabaksdoos, 19e eeuw,met fraai geschilderd portret van een koe 12 x 7 cm. [1]
Twee beschilderd blikken 'tole peint' tabaksdozen, vroeg 19e eeuw,met voorstelling van paard en wagen/herbergscene [2]
Binoculaire verrekijker, Carl Zeiss 'Silvamar' nr. 146657, ca. 1915;compleet met leren draagriem- en foedraal. [1]
China, lakwerk naaikistje, ca. 1900
China, lakwerk naaikistje, ca. 1900[1]
Paar gebronsd koperen sculpturen;
India, gestoken houten paneel,
India, gestoken houten paneel,met relief van veelarmige god 69 x 31cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
285 item(s)/page