228 item(s)/page
Karel van Seben (1893-1988)
Karel van Seben (1893-1988)Diverse schilderijen [ds]
Joannes Roelandse (1888-1978)
Joannes Roelandse (1888-1978)Bruggetje bij een dorp paneel, gesign. l.o., 17 x 19 cm. [1]
Joannes Roelandse (1888-1978)
Joannes Roelandse (1888-1978)Gezicht op kasteel Oud Poelgeest, Oegstgeest board, niet ingelijst, gesign. l.o., 20,7 x 26 cm. [1]
Joannes Roelandse (1888-1978)
Joannes Roelandse (1888-1978)Roeiboot bij een huis paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., 20,7 x 27,5 cm. [1]
Hans Lenteman (1876-1953)
Hans Lenteman (1876-1953)Eenden boven een meer doek, ongesign., 60 x 100 cm. [1]
Karel van Seben (1893-1988)
Karel van Seben (1893-1988)Diverse schilderijen en aquarellen. Hierbij werk door Carl Otto [4]
Karel van Seben (1893-1988)
Karel van Seben (1893-1988) Withdrawn ...[more]
Sierk Schröder (1903-2002)
Sierk Schröder (1903-2002)Studies van een hond houtskool, gesign. l.o., '68, 24 x 34 cm. [1]
Louis Stutterheim (1873-1943)
Louis Stutterheim (1873-1943)Stilleven board, gesign. l.o., 55 x 45 cm. [1]
Verguld houten schilderijlijst, 18e/19e eeuwbinnenmaat 63,5 x 91 cm. [1]
Vier diverse schilderijlijsten, 18e t/m 20e eeuw[4]
Vijf schilderijlijsten, mogelijk 18e, 19e en 20e eeuw[5]
Adriaan Herman Gouwe (1875-1965)
Adriaan Herman Gouwe (1875-1965)Tahitiaanse vrouw met haar kind doek, beschadigd, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1]
Theo Swagemakers (1898-1994)
Theo Swagemakers (1898-1994)Stilleven met oesters board, niet ingelijst, gesign. l.o., '89, 60 x 70 cm. [1]
Diverse grafiek en tekeningen
Diverse grafiek en tekeningenProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [ds]
Cuzco School, 19e/20e eeuw
Cuzco School, 19e/20e eeuwAartsengel Eliel olieverf op doek of papier op board, 76 x 56 cm. [1]
Friso ten Holt (1921-1997)
Friso ten Holt (1921-1997)Strandgezicht aquarel, gesign. r.o., '77, 16 x 24 cm. [1]
Job de Vogel (1908-1984)
Job de Vogel (1908-1984)Bosgezicht doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm. [1]
Onbekende kunstenaars, 20e eeuw
Onbekende kunstenaars, 20e eeuwTwee modetekeningen en een surrealistische voorstelling [map]
Onduidelijk gesigneerd l.o.
Onduidelijk gesigneerd l.o.Kustgezicht doek, 50 x 70 cm. [1]
Albert Buikema (1949-1994)
Albert Buikema (1949-1994)Paarden in de branding doek, gesign. l.o., 60 x 90 cm. [1]
Tentoonstellingsposter Modigliani 1958;Musée Cantini, Marseille. Uitgegeven door Atelier Mourlot litho, 77 x 50 cm. [1]
Leo Collard (1930-1975)
Leo Collard (1930-1975)Twee schilderijen tweemaal doek Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [2]
Hans Lenteman (1876-1953)
Hans Lenteman (1876-1953)Markt bij de Waag op de Nieuwmarkt doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]
Herman Wijngaard (1922-2012)
Herman Wijngaard (1922-2012)Rivierlandschap doek, gesign. r.o., 60 x 90 cm. [1]
Frans Hettinga, acht affiches,
Beursaffiche, Schweitzer Muster Messe,Basel 1933 [1]
Diverse tekeningen, schilderijen en grafiek, 19e en 20e eeuwProvenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [ds]
J. Faura (20e eeuw)
J. Faura (20e eeuw)Stilleven doek, niet ingelijst, 60 x 50 cm. [1]
Lucie Wittig-Keijser (1875-1958)
Lucie Wittig-Keijser (1875-1958)Bloemstilleven doek, gesign. l.o., 40 x 40 cm. [1]
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949)
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949)Gezicht op een gracht te Delft doek, gesign. l.o., 55 x 45 cm. [1]
Martinus Jacobus Nefkens (1866-1941)
Martinus Jacobus Nefkens (1866-1941)Stilleven met fruit ik een koperen schaap en een tinnen klepkan doek, gesign. r.o., 50 x 71 cm. [1]
Simon Duiker (1874-1941)
Simon Duiker (1874-1941)Interieur met aardappelschillende vrouwen doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 31 x 25,5 cm. [1]
Tentoonstellingsaffiche Le Cubisme
Tentoonstellingsaffiche Le CubismeParijs, 1953, Musée National dárt Moderne litho, 72 x 51 cm. [1]
Gesigneerd Mackenzie
Gesigneerd MackenzieVrouw in een interieur, houtskool en aquarel, gesign. r.o., 25 x 20 cm. [1]
Diverse tekeningen en grafiek
Diverse tekeningen en grafiekProvenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [ds]
Lambert Jansen (1891-1965)
Lambert Jansen (1891-1965)Landschap bij Laren board, gesign. l.o., 1945, 24 x 50 cm. [1]
Paulus Adriaan Gildemeester (1858-1930)Landschap achter de duinen bij Egmond met vrouw op een pad doek, gesign. r.o., 65 x 102 cm. [1]
Gesign. r.o., dorpsstraat '56, gouacheHierbij inkttekening, moeder met kind en olieverfschets van een huis [3]
Jan Mulder (1895-1988)
Leo Muijsken (1907-1984)
Leo Muijsken (1907-1984)Indonesisch kustgezicht board, gesign. l.o., 50 x 70 cm. [2]
Gravure, Engeland,
Tentoonstellingsaffiche Georges BraqueParijs, 1953 litho, 75 x 50 cm. [1]
Diverse schilderijen, reproducties en grafiekProvenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Gesigneerd F. Jespers
Gesigneerd F. JespersFiguren bij een poort doek, gesign. r.b., niet ingelijst, 50 x 35 cm. [1]
Hollandse school, begin 20e eeuw, met monogram JMWinters boslandschap / Kippen op een erf / Bomen aan een vaart driemaal aquarel, 25 x 35 cm. [3]
228 item(s)/page