285 item(s)/page
Bronzen sculptuur van een skelet als krijger met speer en schild, 20e eeuw;geplaatst op een marmeren basis. [1]
Bronzen sculptuur van een skelet, variant op de Denker naar Rodin, 20e eeuw;geplaatst op een marmeren basis. [1]
Koperen vaas, Jugendstil,
Koperen vaas, Jugendstil,met twee gestileerde oren en rozet aan beide zijden (deukjes, voet aangezet). h. 58 cm. [1] dents and foot reattached
Teakhouten ladenkastje
Teakhouten ladenkastjemet vijf laden en messing beslag br. 36, h. 53 en d. 33 cm
Bruin gebeitste grenenhouten kinder(kak)stoel, 19e eeuwbr. 55, h. 113 en d. 46 cm Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Holland, rood gelakt grenenhouten kinder(kak)stoeltje, 19e eeuw.Op wieltjes. br. 57, h. 109 en d. 47 cm [1]
Vier diverse poppen, poppenstoel en poppenservies, begin 20e eeuw(pop met porseleinen hoofd gelijmd) [5 + zkj] doll with porcelain head restored
Houten speelgoed reuzenrad, jaren '50,met blikken gondels, werkend met travo en verlichting. Zelfbouw h. 60 cm. [1]
Latjes theestoof met koperen binnenbak, rood koperen ketel en kooltjestang, 19e eeuw.[3]
Drie diverse antieke vijzels;
Drie diverse antieke vijzels;allen met stampers, samengesteld. [6]
Vijf olijf groene glazen jenever flessen, ca. 1900; w.o. Blankenheym & Nolet. [5] ...[more]
Divers pleet, 20e eeuw;
Divers pleet, 20e eeuw;w.o. dienschalen, terrine, sauskom e.a. Verschillende fabrikaten. [ds]
Twee pleet dekschalen en broodmand
Twee pleet dekschalen en broodmandh. 17 en 23 en l. 34 cm. [3]
Divers rood koperwerk, 18e/19e eeuw;
Vijf met wilgentenen gekuipte houten ovale butte's, 19e eeuw.[5]
Vijf houten met wilgentenen gekuipte butte's, 19e eeuw.[5]
Hindeloopen beschilderde met wilgentenen gekuipte butte, ca. 1930;hierbij een beschilderde houten schaaltje. [2]
Beschilderd blikken thee komfoor, WITHDRAWN/TERUGGETROKKEN ...[more]
China, polychroom porseleinen beeldje van Shoulao, modern,met gestempeld zegelmerk (defecten) h. 24 cm. [1]
India, bronzen olielamp bekroond door haan. Hierbij godslamp[2]
China, paar houten sculpturen;
China, paar houten sculpturen;Hoogwaardigheidsbekleder op zetel h. 36 en 40 cm. [2]
China, rood gelakt houten draagbaar bordenrek, 20e eeuw h. 55 cm. [1]
Indonesië, ikat doek en Lakai, twee textiel fragmenten250 x 115 cm. [3]
Jadeiet masker in Teotihuacan stijl;
Jadeiet masker in Teotihuacan stijl;op metalen standaard. h. 20 cm, b. 25 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Divers aziatica, ca. 1900,
Divers aziatica, ca. 1900,w.o. benen en ivoren schrijf- en bureauwaren [1 + zkj]
Bactrië, keramiek deksel, bronzen stempel en Indonesie, hoornen kamkam l. 18cm. [3]
China, paar bronzen Taotie maskers;
China, gepatineerd bronzen masker, 20e eeuw;op houten standaard. h. 28 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Diverse Aziatische objecten, 20e eeuw;w.o. palmblad schrift, Indiase koperen tempel olifant e.a. [ds]
Paar Museum kopieën van Griekse vazen.(een hersteld) h. 32 en 28 cm. [2]
Drie glazen vaasjes naar de Antieken
Drie glazen vaasjes naar de Antiekenh. 13 tot 23 cm. [3]
Drie glazen kattenkoppen, een natuurstenen ramskop en een kopie beeld van Venus van Willendorf
Drie glazen kattenkoppen, een natuurstenen ramskop en een kopie beeld van Venus van WillendorfH. 5,5 - 10,5 cm. [4]
Drie Egyptische stijl objecten;
Drie Egyptische stijl objecten;Albasten Ushabti, Canope en stenen buste. [27,5 - 5,5 cm. [3]
Collectie van negen diverse Scarabee sculpturen;in verschillende materialen. Hierbij een vis.
Marmeren torso naar de antieken;
Marmeren torso naar de antieken;gemonteerd op ijzeren voet. h. 27 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
John Bier (geb. 1931), bronzen sculptuur;Acrobaten. Monogram JB h. 39 cm. [1]
Duits-Oostenrijkse houten schietschijf van Schuttersgilde;polychroom geschilderd met figuur 'Hans Wurst'. diam. 49 cm. [1]
285 item(s)/page