Refine your search
Filtered by:
- Category,
- Creator / Brand
- List
- Grid
-
603 item(s)/page
A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information
Franse school, begin 20e eeuw
Franse school, begin 20e eeuwMan op een pad bij een bomenrij board, 15,5 x 23,5 cm. [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Portret van een jongen met ara doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 110 x 70 cm. Provenance: uit de nalateschap van de ku...
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Havengezicht paneel, gesign. r.o., 27 x 40 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Schepen in een baai doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Zeilboten in een haven aan een meer paneel, gesign. l.o., 27 x 35 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [...
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Parkgezicht doek, ongesign., 50 x 60 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Anna Kermer (1911-1985)
Anna Kermer (1911-1985)Portret van een vrouw met bontmuts doek, monogram r.o., 50 x 40 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Gezicht op een terras aan het water doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 60 x 50 cm. Provenance: uit de nalateschap van d...
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Stilleven met gedroogde platvis doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 80 x 60 cm. Provenance: uit de nalateschap van de ku...
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Portret van een staande man doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 120 x 55 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunst...
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Figuren op een terras in een park doek, niet ingelijst, ongesign., 60 x 90 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kun...
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Portret van een heer in een Italiaanse stad doek, ongesign., niet ingelijst, 75 x 55 cm. Provenance: uit de nalateschap ...
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Stadsgezicht Florence doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 75 x 55 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [...
Anna Kermer (1911-1985)
Anna Kermer (1911-1985)Twee vrouwenportretten tweemaal doek, niet ingelijst, 40 x 60 cm. en 40 x 65 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kuns...
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Dorp op een heuvel doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 70 x 50 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Vrouw met was in een tuin bij een kerktoren doek, niet ingelijst, ongesign., 90 x 64 cm. Provenance: uit de nalateschap ...
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Gezicht op de Santa Maria della Salute inkttekening, gesign. r.o., 26 x 36 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kun...
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Stilleven met zonnebloemen doek, gesign. r.o., 100 x 70 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Kijkje op een plein doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 40 x 30 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Boten in een haven doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 65 x 100 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [...
Anna Kermer (1911-1985)
Anna Kermer (1911-1985)Portret van een vrouw met paraplu doek, monogram r.o., 80 x 60 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Vrouw en jongen met buikorgel waarop een aapje doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 115 x 85 cm. Provenance: uit de nalat...
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Dorp op een rots doek, niet ingelijst, ongesign., 50 x 80 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Italiaans kustdorpje doek, gesign. l.o., 50 x 70 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Twee koeien / Haven tweemaal paneel, niet ingelijst, gesign., 22,5 x 33,5 cm. en 19 x 33 cm. Provenance: uit de nalatesc...
Anna Kermer (1911-1985)
Anna Kermer (1911-1985)Vrouw in een park doek, niet ingelijst, ongesign., 60 x 80 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Amsterdamse gracht paneel, gesign. l.o., 26 x 31 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Gezicht op Enkhuizen potlood, gesign. r.o., 22 x 30 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Gezicht op Rhenen paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., 26 x 34 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Amsterdams stadsgezicht;
Amsterdams stadsgezicht;Het Filmmuseum doek, 49 x 70 cm. Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [1]
Amsterdams stadsgezicht;
Amsterdams stadsgezicht;Cafe Welling doek, 46 x 67 cm. Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [1]
Vier panelen met afbeeldingen van heiligen[4]
Diverse schilderijen en tekeningen, 20e eeuwProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [ds]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Onbekende kunstenaar, 20e eeuwBijbelse voorstelling met man en vrouw met olifanten doek, 140 x 95 cm. [1]
Abraham Segaar (1888-1962)
Abraham Segaar (1888-1962)Bomen aan de rand van een meer doek, gesign. r.o., 65 x 98 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Diverse schilderijen
Diverse schilderijenProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [ds]
Henri van de Velde (1896-1969)
Henri van de Velde (1896-1969)Heuvellandschap met herder en schapen doek, gesign. r.o., 51 x 71 cm. [1]
Franse school, 20e eeuw
Franse school, 20e eeuwVrouwelijk naakt kleurenets, gesign. r.o., 55 x 45 cm. [1]
Hollandse school, 19e/20e eeuw
Hollandse school, 19e/20e eeuwStaphorster meisje doek, 47 x 37 cm. [1]
Indonessche school, 20e eeuw
Indonessche school, 20e eeuwFiguren op een markt in een dorp doek, 60 x 45 cm. [1]
Jacobus Jan Koeman (1889-1974)
Jacobus Jan Koeman (1889-1974)Bloemen in een vaas doek, gesign. r.o., 47 x 33 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Karel van Seben (1893-1988)
Karel van Seben (1893-1988)Diverse schilderijen [ds]
Joannes Roelandse (1888-1978)
Joannes Roelandse (1888-1978)Bruggetje bij een dorp paneel, gesign. l.o., 17 x 19 cm. [1]
Joannes Roelandse (1888-1978)
Joannes Roelandse (1888-1978)Gezicht op kasteel Oud Poelgeest, Oegstgeest board, niet ingelijst, gesign. l.o., 20,7 x 26 cm. [1]
Joannes Roelandse (1888-1978)
Joannes Roelandse (1888-1978)Roeiboot bij een huis paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., 20,7 x 27,5 cm. [1]
Hans Lenteman (1876-1953)
Hans Lenteman (1876-1953)Eenden boven een meer doek, ongesign., 60 x 100 cm. [1]
Karel van Seben (1893-1988)
Karel van Seben (1893-1988)Diverse schilderijen en aquarellen. Hierbij werk door Carl Otto [4]
Karel van Seben (1893-1988)
Karel van Seben (1893-1988) Withdrawn ...[more]
Toegeschreven aan Han van Meegeren (1889-1947)Christus en de Farizeeërs doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Be...
Sierk Schröder (1903-2002)
Sierk Schröder (1903-2002)Studies van een hond houtskool, gesign. l.o., '68, 24 x 34 cm. [1]
Louis Stutterheim (1873-1943)
Louis Stutterheim (1873-1943)Stilleven board, gesign. l.o., 55 x 45 cm. [1]
Verguld houten schilderijlijst, 18e/19e eeuwbinnenmaat 63,5 x 91 cm. [1]
Vier diverse schilderijlijsten, 18e t/m 20e eeuw[4]
Vijf schilderijlijsten, mogelijk 18e, 19e en 20e eeuw[5]
Adriaan Herman Gouwe (1875-1965)
Adriaan Herman Gouwe (1875-1965)Tahitiaanse vrouw met haar kind doek, beschadigd, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1]
Theo Swagemakers (1898-1994)
Theo Swagemakers (1898-1994)Stilleven met oesters board, niet ingelijst, gesign. l.o., '89, 60 x 70 cm. [1]
Diverse grafiek en tekeningen
Diverse grafiek en tekeningenProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [ds]
Cuzco School, 19e/20e eeuw
Cuzco School, 19e/20e eeuwAartsengel Eliel olieverf op doek of papier op board, 76 x 56 cm. [1]
Friso ten Holt (1921-1997)
Friso ten Holt (1921-1997)Strandgezicht aquarel, gesign. r.o., '77, 16 x 24 cm. [1]
-
603 item(s)/page