228 item(s)/page
Lodewijk Schelfhout (1881-1943)
Lodewijk Schelfhout (1881-1943)De vlucht naar Egypte ets, gesign. l.o., 1923, 25 x 30 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Matthieu Wiegman (1886-1971)
Matthieu Wiegman (1886-1971)Schuur tussen de bomen inkt en gouache, gesign. r.o., 45 x 58 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Gesigneerd met monogram ATH
Gesigneerd met monogram ATHHet Raadhuis in Hilversum inkt en gouache, 44 x 32 cm. [1]
Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuwProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Henri van Daalhoff (1867-1953)
Henri van Daalhoff (1867-1953)Samuel de Zee's hof te Leiden paneel, gesign. r.o., 41 x 30 cm. [1]
Jaap Min (1914-1987)
Ontwerptekening Eiffeltoren
Ontwerptekening Eiffeltoren [1]
Jaap de Carpentier (1921-1996)
Louis Favre (1892-1956)
Louis Favre (1892-1956)Vijf lithografieën uit "The Raven". Hierbij diverse litho's door Steinlen en Utamaro druk [ds]
Conrad Kickert (1882-1965)
Jan Korthals (1916-1972)
Jan Korthals (1916-1972)Dorp, Ceylon aquarel, gesign. r.o., 42 x 31 cm. [1]
Toegeschreven aan Willem de Zwart (1862-1931)Vrouw op een tuinpad doek, niet ingelijst, resten signatuur l.o., 32,5 x 25 cm. [1]
Henk Henriet (1903-1945)
Henk Henriet (1903-1945)Landschap . Hierbij tekeningen door Douwe van der Zweep en Adolf Melchior en etsen door Th. de Bock en Kees Koeman [5]
Nikolaas Matthijs Eekman (1889-1973)
Nikolaas Matthijs Eekman (1889-1973)Diverse grafische werken [map]
Wouter Ydo (1887-1965)
Wouter Ydo (1887-1965)Haven Volendam houtskool en aquarel, gesign. l.o., '45, 25,5 x 33 cm. [1]
Otto van Rees (1884-1957)
Otto van Rees (1884-1957)'Job' board, gesign. l.o., 30 x 28 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Franse school, begin 20e eeuw
Franse school, begin 20e eeuwMan op een pad bij een bomenrij board, 15,5 x 23,5 cm. [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Havengezicht paneel, gesign. r.o., 27 x 40 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Schepen in een baai doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Parkgezicht doek, ongesign., 50 x 60 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Anna Kermer (1911-1985)
Anna Kermer (1911-1985)Portret van een vrouw met bontmuts doek, monogram r.o., 50 x 40 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Anna Kermer (1911-1985)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Dorp op een heuvel doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 70 x 50 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Anna Kermer (1911-1985)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Anna Kermer (1911-1985)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Amsterdams stadsgezicht;
Amsterdams stadsgezicht;
Vier panelen met afbeeldingen van heiligen[4]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Abraham Segaar (1888-1962)
Diverse schilderijen
Henri van de Velde (1896-1969)
Franse school, 20e eeuw
Hollandse school, 19e/20e eeuw
Indonessche school, 20e eeuw
Jacobus Jan Koeman (1889-1974)
228 item(s)/page