Live Online Auction
Auction closed (7 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0001-0477)

  • (Lots: 0500-0696)

  • (Lots: 4775-4997)

  • (Lots: 5000-5215)

  • (Lots: 4500-4655)

  • (Lots: 3800-8280)

  • (Lots: 6500-8054)

  • (Lots: 2290-2551)

  • (Lots: 2600-2704)

  • (Lots: 3000-3269)

  • (Lots: 2730-2996)

  • (Lots: 1500-1525)

  • (Lots: 3500-3592)

  • (Lots: 2000-2061)

  • (Lots: 3300-3409)

  • (Lots: 1400-1498)

  • (Lots: 1700-1757)

  • (Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

Lots with images only Remove filter

  • Japanese Works of Art (77)
77 item(s)

  • Lots with images only,
  • 77 item(s)

Japanse school, 20e eeuw, drie houtsnedes,met afbeelding van werkende figuren, in lijst 11 x 16,5 cm. [3]

Ohara Koson (1877-1945), houtsnede,Kraai op een besneeuwde tak. Gesigneerd linksonder, in lijst 34 x 19 cm. [1]

Ohara Koson (1877-1945), houtsnede,Adelaar in een storm. Gesigneerd rechtsonder, in lijst 33 x 18 cm. [1]

Divers Japans en Chinees porselein,w.o. Imari plooibord, Edo periode [ds]

Japan, paar Satsuma vazen, Taisho periode,met deels gespoten decor van Geisha's h.42 cm. [2]

Japan of China, 20e eeuw;drie schilderingen met afbeelding van vrouwen en kinderen (één beschadigd) 65,5 x 30 cm. [4]

Japan, paar blauw-wit porseleinen trompetvazen, Meiji periode,deels omkleed met cloisonné h. 25 cm. [2]

Japan, Satsuma schotel, Meiji periode,met fijn geschilderd decor van paleis in de bergen. Gemerktdiam. diam. 30 cm. [1]

Japan, rood gelakte neksteun met rolkussentje, ca. 1900,met decoratie van waaiers. h. 16 cm, b. 20 cm. [1]

  • 77 item(s)