- 20th century decorative arts (103)
- Antique and classic chairs and sofas (53)
- Antique and classic furniture (large) (95)
- Antique and classic furniture (small) (46)
- Archeology and pre-Columbian artefacts (60)
- Asian artifacts (China) (93)
- Asian artifacts (Japan) (77)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (48)
- Books regarding tribal art (24)
- Chandeliers and Mirrors (25)
- Chinese and Japanese porcelain (259)
- Clocks and barometers (21)
- Collectables and miscellaneous including folk art (275)
- Crockery and glassware (46)
- Decorative tribal objects (82)
- Design furniture (78)
- European ceramics and glass (51)
- European sculpture and works of art (134)
- Icons and European religious art (58)
- Jewellery (198)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Modern art from private collections (209)
- Paintings, watercolours and drawings (160)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Persian rugs and carpets (80)
- Silver (191)
- Silver jewellery and bijoux (19)
- Tribal art (Africa) (88)
- Tribal art (Indonesia and Oceanic) (110)
- Watches (28)
- Fine Art (590)
- Chinese Works of Art (353)
- Ethnographica & Tribal Art (305)
- Furniture (297)
- Decorative Art (289)
- Collectables (270)
- Jewellery (245)
- Silver & Silver-plated items (191)
- Carpets & Rugs (80)
- Japanese Works of Art (77)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (61)
- Religious Items & Folk Art (58)
- Asian Art (48)
- Ceramics (46)
- Watches & Watch accessories (28)
- Clocks (15)
- Barometers (6)
- Musical Instruments & Memorabilia (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
- Lots with images only,
- Show only bulk lots
2967 item(s)/page
Christies, collection of eighteen auction catalogues 2008-2012[18]
Christies, collection of fifteen auction catalogues 2013-2018[15]
Bonhams, collection of seventeen auction catalogues[17]
Klefisch, Neumeister and Bernaerts, collection of sixteen auction catalogues[16]
Collection of 5 publications
Collection of 5 publications[5]
P. Regout, serie van vijf creme aardewerk tonvormige voorraadpotten, ca. 1900,met zwarte banden 16-19 cm. [5]
P. Regout, serie van vijf creme aardewerk tonvormige voorraadpotten, ca. 1900,met zwarte banden h. 14-18 cm. [5]
P. Regout, diverse creme aardewerk tonvormige voorraadpotten, ca. 1900,met zwarte banden (alle beschadigd) [vds]
Spanje, vier aardewerk kannen
Spanje, vier aardewerk kannengroen-bruin glazuur. Hierbij diverse schalen [4 + ds]
Spanje, vijf stuks aardewerk
Spanje, vijf stuks aardewerkmet geel-groen glazuur, w.o. dekschaal [5]
Spanje, twee aardewerk kommen
Spanje, twee aardewerk kommenmet bruin glazuur [2]
Vier diverse tegels, 17 en 18e eeuw
Vier diverse tegels, 17 en 18e eeuw[4]
Delft en Makkum, vijf stuks aardewerk,w.o. polychroom schotel, 18e eeuw (glazuurverlies) diam. 34 cm. [5] large dish loss of glaze
Quimper, aardewerk samengesteld serviesgedeeltemodern en paar oudere stukken [4 + ds]
Drie stuks porselein,
Drie stuks porselein,w.o. Herend mand (schelp chip) Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [3] shell with chip
Majolica fruitmand en putto
Majolica fruitmand en putto(beide beschadigd) l. 30 en 37 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [2] both damaged
Divers,
Divers,w.o. Makkums aardewerk Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [2 dzn]
Divers kristal en glaswerk,
Divers kristal en glaswerk,w.o. geslepen cognac glazen en likeurset. [ds]
Aardewerk bijzettafel, ond. ges, 20e eeuw;met geschilderd decor van bloemen op blad en voet, (beschadigingen). h. 55 cm, diam. 52 cm. [1]
Divers wit aardewerk,
Divers wit aardewerk,w.o. Regout emmer [3 + 2 dzn]
Diverse woon accessoires;
Paar divers geslepen kristallen karaffen, 19e eeuw;hierbij een kristallen deksel coupe en een paar tinnen kandelaren. h. 31 - 36 cm. [5]
Duitsland, wit porseleinen Art Deco servies met decor van groen/rode banden, K & A Krautheim, Selb B
Engeland, paar aardewerk groepen, 19e eeuw;bakker/drankverkoper (fles beschadigd)
Delft, blauw wit aardewerk dekselvaas, 20e eeuw;met handgeschilderd decor van bloemen. h. 51 cm. [1]
Divers aardewerk; 19e/20e eeuw;
Divers aardewerk; 19e/20e eeuw;w.o. Delfts wit gelobte schaal Porceleyne Fles en vaas met oren Schoonhoven. [2 + ds]
Duitsland/Frankrijk, diverse porseleinen groepjes, 19e/20e eeuw;waarbij groep van moeder en kind met titel 'Eerst bidden'. (beschadigingen). [5]
Divers geslepen kristal, 19e eeuw;
Divers geslepen kristal, 19e eeuw;w.o. diverse (kleine) schalen, botervloot en karaffen. Diverse slijpsels. (beschadigingen). [8 + ds]
Bohemen, divers rood kritallen en geslepen glaswerk, 19e eeuw,w.o. twee diverse zoutvaten, karaf e.a. [6]
Twee glazen flessen en een Kosta Boda Costa eivormig vormstuk, 20e eeuwh. 11-18 cm. [3]
China, blauw-wit porseleinen kop en schotels en divers glaswerk[ds]
China, serie van vier famile rose borden, 18e eeuw,Lowestoft decor (alle beschadigd) diam. 23 cm. [4]
Makkum, test op onderschotel, 1953 en Gouda, twee stuks plateel[4]
Tichelaar, blauw aardewerk test op onderschotel en twee schotels naar antiek Delfts voorbeeld
Tichelaar, blauw aardewerk test op onderschotel en twee schotels naar antiek Delfts voorbeeldl. 31, diam. 37 cm. [3]
Twee theepotten in Chinese stijl, begin 20e eeuw(knop hersteld, craquelé) h. 20 en 21 cm. [2]
China, gekleurd porseleinen groep, 20e eeuw;Zotjes met water-emmer h. 25 cm. [1]
China, groot formaat blanc de Chine Guanyin, 20e eeuw,gezeten met opgetrokken been. GEmerkt met twee blindmerken h. 50 cm. [1]
Japan, twee porseleinen plooivazen, 19e eeuw en China, paar puntvazen, 20e eeuw(één puntvaas schilfer) [4]
Vier oosterse vazen,
Vier oosterse vazen,w.o. Sawankalok h. 7-25 cm. [4]
China, porseleinen meiping vaas naar antiek voorbeeldh. 43cm. [1]
De Leidsche Fles, Delfts blauw tegeltableau, 2e helft 20e eeuw,bestaande uit 10 tegels met een gezicht op Deventer. h. 30 cm, b. 75 cm. [1]
Divers waar onder Sarguemine schotels, ca. 1900.(beschadigingen) [ds]
China, paar porseleinen famille verte vazen, 20e eeuw,met decor van figuren. h. 23 cm. [2]
Drie plateel vazen,
Drie plateel vazen,w.o. Rembrandt decor 'Heliosa' h. 8-35 cm. [3]
Divers glaswerk,
Divers glaswerk,w.o. Copier, spijkerbol bol h. 10 cm. [ds]
2967 item(s)/page