Live Online Auction
Auction closed (7 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0001-0477)

  • (Lots: 0500-0696)

  • (Lots: 4775-4997)

  • (Lots: 5000-5215)

  • (Lots: 4500-4655)

  • (Lots: 3800-8280)

  • (Lots: 6500-8054)

  • (Lots: 2290-2551)

  • (Lots: 2600-2704)

  • (Lots: 3000-3269)

  • (Lots: 2730-2996)

  • (Lots: 1500-1525)

  • (Lots: 3500-3592)

  • (Lots: 2000-2061)

  • (Lots: 3300-3409)

  • (Lots: 1400-1498)

  • (Lots: 1700-1757)

  • (Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Fine Art (603)
603 item(s)

  • 603 item(s)

Rembrandt van Rijn (1606-1669)Christus in de hof van Getsemane ets, formaat blad 11,6 x 9 cm. [1]

René Auguste Constantyn (1685-1730/1749)Portret van een heer doek, verso gesign., 1721, 76 x 63 cm. [1]

Toegeschreven aan Pieter de Bloot (1601-1658)Het uitdelen van voedsel aan de armen paneel, ongesign., 43 x 67 cm. [1]

Hollandse school, 17e eeuw, met onduidelijke signatuur r.o.Feestend gezelschap bij een herberg doek, 67 x 83 cm. [1]

Navolger van Egbert van Heemskerck (17e/18e eeuw)Bijeenkomst van Quakers doek, 62 x 76 cm. [1]

Hollandse school, 18e/19e eeuwDansende figuren bij een meiboom voor een herberg doek, 110 x 60 cm. [1]

Europese school, 18e/19e eeuwPortret van twee vrouwen doek, 47 x 57 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]

Constant Artz (1870-1958)Eenden aan de waterkant aquarel, gesign. l.o., 37 x 51 cm. [1]

Hollandse school, 18e eeuwRivierlandschap met een stad in de verte inkt en aquarel, 32 x 49 cm. [1]

Hollandse school, 18e/19e eeuwMan met snuifdoos paneel, 40 x 34 cm. [1]

Europese school, 18e eeuwPaar stillevens tweemaal doek, 60 x 95 cm. [2]

Johannes Bosboom (1817-1891)Kerkinterieur doek, gesign. r.o., 51 x 65 cm. Provenance: collectie Bergense school uit Amstelveen [1]

Toegeschreven aan Anton Mauve (1838-1888)Studies van een schaap board, gesign. met initialen l.o., 31 x 38,5 cm. [1]

Mari ten Kate (1831-1910)Markttafereel paneel, gesign. r.o., 17 x 23 cm. [1]

Antoon van Welie (1866-1956)Portret van moeder en kind doek, gesign. r.b., '88, 68 x 57 cm. [1]

Louis Johan Hendrik Meijer (1809-1866)Sloep bij een stoomschip op zee paneel, gesign. r.o., 14,5 x 18,7 cm. [1]

Wouterus Verschuur (1812-1874)Paard in een stal paneel, gesign. l.o., 27,5 x 32,5 cm. [1]

Frédéric Jomouton (1858-1931)Figuren op een kermis aquarel, gesign. r.o., 35 x 25 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]

Europese school, 18e, 19e eeuwVlinders inkt en aquarel, 33 x 20,5 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]

Walter Vaes (1882-1958)'Moot vis op een tinnen bord' doek, gesign. r.o., herk. Kunsthandel M.L. de Boer, no. 5673, 40,5 x 45,5 cm. [1]

Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)Schepen op de Zuiderzee doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]

Evert Pieters (1856-1932)Moeder met kinderen op een winters pad doek, gesign. l.o., 150 x 105 cm. [1]

Nicolaas van der Waay (1855-1936)Gezicht op een boerderij doek, gesign. r.o., 32 x 51 cm. [1]

Martinus van Regteren Altena (1866-1908)Portret van een boer uit Delden doek, verso gesign., 43 x 33 cm. [1]

Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927)Vissersvrouwen wachtend op het strand paneel, gesign. l.o., niet ingelijst, 16 x 21 cm. [1]

  • 603 item(s)