Jewellery, Silver, Paintings, Modern Art, Furniture and Clocks
Auction closed (3 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0300-0487)

  • (Lots: 0001-0298)

  • (Lots: 0500-0691)

  • (Lots: 4774-4998)

  • (Lots: 4500-4664)

  • (Lots: 5000-5253)

  • (Lots: 8000-8064)

  • (Lots: 8200-8288)

  • (Lots: 4000-4060)

  • (Lots: 6500-7741)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Collectables (17)
17 item(s)

  • 17 item(s)

Jaïpur Boucheron, twee parfumflacons en een body cream één limited editie, genummerd 567/1000. Parfumflacons in etui. [5]

Les Beaux Arts, no. 7, 100 ml. parfumflacon, designed by Marco Pinto gesigneerd en genummerd 2842/5000. In etui. [2]

Lalique, drie 50ml. parfumflacons, jaareditie: 1996, 1999 en 2000. Gesigneerd en genummerd: B277, F487, B355. Alle in etui. [6]

Lalique, Splash, 600ml. parfumflacon met gesatineerde rand, met florale motieven (beschadigingen). Gesigneerd en genummerd: AO 803. In etui. [2]

Lalique, 150gr. kristallen poederdoos gesatineerd met florale motieven. Gesigneerd en genummerd: 772. In etui. [2]

Lalique pour Homme, twee 100ml parfumflacons sterrenbeelden: boogschutter en leeuw. Gesigneerd en genummerd: B47 en B085. Beide in etui. [4]

Annick Goutal, twee parfumflacons Eenmaal Eau D Hadrien, designed by Baccarat, 70ml, in etui. Eenmaal Passion, 100ml, in etui. [4]

Aime Guerlain, 50ml parfumflacon in etui. [2]

Vijf differente parfumflacons w.o. Tresor, Dolce & Gabbana, Christiaan Dior en Nina Ricci. Alle in etui. [10] ...[more]

  • 17 item(s)