Jewellery, Silver, Paintings, Modern Art, Furniture and Clocks
Auction closed (3 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0300-0487)

  • (Lots: 0001-0298)

  • (Lots: 0500-0691)

  • (Lots: 4774-4998)

  • (Lots: 4500-4664)

  • (Lots: 5000-5253)

  • (Lots: 8000-8064)

  • (Lots: 8200-8288)

  • (Lots: 4000-4060)

  • (Lots: 6500-7741)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Fine Art (634)
634 item(s)

  • 634 item(s)

Europese School, vroeg 18e eeuw Italianiserend landschap met ruïne en figuren met ezel op voorgrond. doek, 80 x 100 cm. [1]

Vlaamse school, 17e eeuw Landschap met figuren bij huizen. paneel, 20 x 26 cm. [1]

Hollandse school, 18e eeuw, signatuur r.o. mogelijk Snyders Stilleven met kweeperen, wild, perziken en druiven. doek, 68 x 103 cm. [1]

Hollandse school, 17e/18e eeuw Schepen voor de kust. paneel, 50 x 65 cm. [1]

Hollandse school, 18e eeuw Het kind Jesus als overwinnaar van het Kwaad. doek, 81 x 62 cm. [1]

Hollandse school, 17e/18e eeuw, met signatuur A. Cuyp Koeien aan een rivier. paneel, gesign. r.o., 43 x 61 cm. [1]

Jozef Jodocus Moerenhout (1801-1875) Rustende reizigers bij een herberg. paneel, gesign. l.o., 1827, 56,5 x 51 cm. [1]

Europese school, 17/18e Musicerende vrouwen bij een poort. paneel, 55 x 57 cm. [1] ...[more]

Franse school, 18e eeuw Portret van een vorst. doek, ovaal, 83 x 68 cm.

Europese school, 18e eeuw [1]

Hollandse school, 17e eeuw Vechtende mannen in een herberg. paneel, gebarsten en krom, 19 x 16 cm. [1]

Toegeschreven aan Johann Christian Vollerdt (1708-1789) Uitgestrekt landschep met figuren bij een rivier. paneel, ongesigneerd, 30 x 34 cm. [1]

Johann Heinrich Schröder (1757-1812) Portret van een heer. pastel, ongesign., verso annotatie met naamsvermelding, 32 x 25,5 cm [1]

Jan Weissenbruch (1822-1880) Figuren op een kade in Rotterdam. paneel, gesign. r.o., 16,5 x 24,5 cm. [1]

Engelse school, 18e/19e eeuw Portret van een jonge vrouw.. doek, 78 x 63 cm. [1]

H. Kleyn (19e eeuw) Schepen in een storm op een meer. paneel, gesign. r.o., 54 x 66 cm. [1]

Louis Apol (1850-1936) Sneeuwlandschap bij avond. doek, gesign. l.o., herkomst: Kunsthandel Roelofs, Amsterdam, No. 1819, 32 x 42 cm.

Hollandse school, 18e eeuw Portret van een dame. doek, verso etiket Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen, 81 x 65 cm. [1]

Franse school, 19e eeuw Portret van een bisschop , drager van de Ordre du Saint-Esprit. doek, 122 x 85 cm. [1]

Jacques Francois Carabain (1834-1933) De Sint-Goriks markthallen te Brussel. doek, gesign. r.o., 118 x 85 cm. [1]

Hollandse school, 19e eeuw Figuren op een bevroren meer. paneel, 22,5 x 25 cm. [1]

Adele Evrard (1792-1889) Bloemstilleven. paneel, gesign. l.o., 85 x 63 cm. [1]

Toegeschreven aan Jozef Israels (1824-1911) Meisje in de duinen. doek, gesigneerd l.o., 41 x 30 cm. [1]

Carl Weddige (1815-1862) Voorlezen voor grootmoeder. paneel, resten signatuur l.b., gedateerd 184., 45 x 33 cm. [1]

Europese school, eerste helft 19e eeuw Portret van een dame. [1]

Johannes Jacobus Paling (1844-1892) breiende moeder met kind in de tuin. doek, gesign. l.o., 77, 48,5 x 32 cm [1]

Charles Léon Cardon (1850-1921) Staande edelman. paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., 1881, 42,7 x 26,8 cm. [1]

Jan Baptist Kobell (1778-1814) Zomers landschap met paard, schaap en koeien bij een rivier. paneel, gesign. l.o., 14,5 x 19 cm. [1]

Nicolaas Johannes Roosenboom (1805-1880) Figuren met een hooiwagen bij een huis. paneel, gesign. NJR l.o., 33 x 41 cm. [1]

Gérard Roosen (1869-1935) Liggende vrouw op een rots, uitkijkend op zee. doek, gesign. l.o., 100 x 148 cm. [1]

Eduard Boehm (1830-1890) 'Partie bei Salzburg'. doek, gesign. l.o., 48 x 40 cm. [1]

Victor Bauffe (1849-1921) Tulpen in een gemberpot. doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 61 x 41 cm. [1]

Willem Maris (1844-1910 Koeien bij een rietkraag aan de waterkant. board, gesign. l.o., 26 x 17 cm. [1]

Nicolaas van der Waay (1855-1936) Portret van een jongeman. doek, gesign. m.l., ovaal, 66 x 54 cm. [1]

Johannes Hendrikus Jurres (1875-1946) Pan en Syrinx. doek, gesign. r.o., 32 x 27 cm [1]

Lucie van Dam van Isselt (1871-1949) Bloemen in een vergulde porseleinen vaas onder een glazen stolp. paneel, gesign. r.o., 61 x 38 cm. [1]

Lucie van Dam van Isselt (1871-1949) Stilleven met bloemen in een vaas en een kom. paneel, gesign. r.o., 30 x 40 cm. [1]

Taco Mesdag (1829-1902) Molen in een landschap, in de verte boerderijen. aquarel, gesign. r.o., 34 x 50 cm. [1]

Pieter Lodewijk Kluijver (1816-1900) Vrouw op een landsweg bij Haarlem. paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., 28,5 x 41 cm. [1]

  • 634 item(s)