Jewellery, Silver, Paintings, Modern Art, Furniture and Clocks
Auction closed (3 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0300-0487)

  • (Lots: 0001-0298)

  • (Lots: 0500-0691)

  • (Lots: 4774-4998)

  • (Lots: 4500-4664)

  • (Lots: 5000-5253)

  • (Lots: 8000-8064)

  • (Lots: 8200-8288)

  • (Lots: 4000-4060)

  • (Lots: 6500-7741)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Furniture (407)
407 item(s)

  • 407 item(s)

Verguld stalen zeslichts kroon met kristallen prisma's, pegels en rozetten. diam. 73 en h. 104 cm [1]

Venetiaanse kroon diam. 90 en h. 88 cm [1]

Verguld bronzen en koperen negenlichts kroon in Louis XV/XVI-stijl, ca. 1900. Mogelijke herkomst Nieuwe Kerk Amsterdam. diam 72 en h.80 cm [1]

Verguld bronzen en messing drielichts zakkroon in Louis XVI-stijl, met kristallen prisma's en pegels. diam. 31 en h. 84 cm [1]

Verguld bronzen zeslichts hanglamp, ca. 1930, met glazen kappen (schilfers) en kristallen bol. diam. 77 en h. 64 cm [1]

Lot 4008

Achtlichts kroon

Achtlichts kroon met kristallen prisma' s en pegels. diam. 500 en h. 80 cm [1]

Messing negenlichts kaarsenkroon, laat 19e eeuw, met kristallen pegels. diam. 54 en h. 74 cm [1]

Verguld bronzen vierlichts hanglamp met gekleurd glazen kelk en drie -kapjes. Gemerkt Schneider. diam. 45 en h. 84 cm [1]

Verzilverde zeslichts kroon diam. 50 en h. 49 cm [1]

Messing hanglamp, Amsterdamse School, met doeken kap. diam. 56 en h. 111 cm

Italie, Murano, glazen zeslichts hanglamp met kristallen prisma' s. diam 70 en h. 100 cm [1]

Italie, ovale spiegel in verguld en gestoken houten lijst, 19e eeuw, met acanthusbladmotieven. (beschadigingen).. h. 39 cm, b. 25. [1]

Zeskantige hanglamp, Amsterdamse School, Met zes gebrandschilderde glazen panelen. diam. 45 en h. 37 cm [1]

Stalen hanglamp, 30-er jaren, met vijf glazen kappen (één kapje zit los). diam. 68 en h. 66 cm [1]

Messing hanglamp, 30-er jaren, met negen gebrandschilderde glazen kappen. diam. 60 en h. 78 cm [1]

Stalen hanglapmp, 30-er jaren, met zes zeskantige matglazen kapjes. diam. 67 en h. 64 cm [1]

Stalen hanglamp, 30-er jaren, met vijf geribde en gebrandschilderde glazen kapjes. diam. 65 en h. 59 cm [1]

Stalen hanglamp, ca. 1930, met persglazen schotel, zes -kapjes, en zes -panelen. diam. 91 en h. 62 cm [1]

Stalen staande lamp, ca. 1930, met ronde melkglazen kap. h. 183 cm [1]

Twaalflichts kaarsenkroon met kristallen pegels, rozetten en bobeches. diam. 83 en h. 73 cm [1]

Spiegel in eikenhouten lijst in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met gestoken strikwerk, bloem- en bladranken. h. 109 en br. 53 cm [1]

Spiegel in gezwart houten lijst, in Renaissance-stijl, 19e eeuw, met schildpad, fijnhouten inlegwerk en robbellijstwerk. h. 50 en br. 44 cm [1]

Ovale spiegel in verguld houten lijst, 18e eeuw. De kuif met o.a. vogel (vleugel ontbreekt) , pijlenkoker en toorts. h. 97 en br. 65 cm [1]

Spiegel in vergulde lijst in Rococo-stijl h. 112 en br. 71 cm [1]

Spiegel in verguld houten lijst, Louis XVI. De gestoken kuif o.a. met vaasornament. h. 70 en br. 46 cm [1]

Bronzen kaarsen bolkroon, 19e eeuw [1]

Venetiaanse spiegel. De houten lijst met groen achterglasschildering. h. 136 en br. 84 cm [1]

Venetiaanse rechthoekige spiegel. De lijst met prisma's, pegels en rozetten. h. 73 en br. 61 cm [1]

Frankrijk, spiegel in verguld houten lijst, Louis XV, 18e eeuw, met schelpornament, bloem- en bladmotieven. h. 181 en br. 99 cm [1]

Spiegel in gebronsde lijst, laat 19e eeuw, De kuif met schelpornament, 'Hoorns des Overvloeds' en blad- en bloemmotieven. h. 157 en br. 86 cm

Spiegel in mahoniehouten lijst, Louis XVI, met vergulde vaasornamenten, bloem- en bladrank en parellijst. h. 77 en br. 35 cm [1]

Ovale spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met strikwerk. h. 110 en br. 52 cm [1]

Kapitale convexspiegel, zgn. butlerspiegel, in verguld houten lijst met parellijst. diam. 97 cm [1]

Paar convexspiegels, zgn. butlerspiegels, in verguld houten lijst met parellijst. diam. 46 cm [2]

Holland, damspiegel in vergulde lijst, Classicistisch, vroeg 19e eeuw, met vaasornament. h. 151 en br. 29 cm [1]

Spiegel in verguld houten lijst, Louis XVI, met gestoken en opengewerkte kuif, waarin o.a. tortelduifjes. h. 90 en br. 42 cm [1]

Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met mascaron in de kuif. h. 114 en br. 68 cm [1]

Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl, 19e eeuw h. 129 en br.58 cm [1]

Spiegel in eikenhouten lijst in Renaissance-stijl, 19e eeuw. De kuif met gestoken leeuwenmaskers en knorlijst. h. 149 en br. 100 cm [1]

Spiegel in rijk gestoken eikenhouten lijst, 18e eeuw h. 77 en br. 64 cm [1]

Spiegel in mahoniehouten lijst in Queen Anne-stijl, vroeg 19e eeuw h. 67 en br. 47 cm [1]

Spiegel in verguld en gestoken houten lijst, ca. 1740. Hout en dorre, met mercure glas en houten rugpaneeltjes. h. 74 en br. 52 cm [1]

Gefacetteerde spiegel in bruin geribde lijst h. 106 en br. 58 cm [1]

Engeland, spiegel in mahoniehouten lijst, Georg III, 18e eeuw. (Stukje van lijst, wél aanwezig). h. 101 en br. 50 cm [1]

Spiegel in verguld en gestoken houten lijst In Louis XVI-stijl, 19e eeuw. De kuif met pijlenkoker en toorts . h. 66 en br. 35 cm [1]

Spiegel in eikenhouten lijst, Amsterdamse School, met coromandelhouten robbellijst en snijstuk. h. 60 en br. 68 cm [1]

  • 407 item(s)