Jewellery, Silver, Paintings, Modern Art, Furniture and Clocks
Auction closed (3 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0300-0487)

  • (Lots: 0001-0298)

  • (Lots: 0500-0691)

  • (Lots: 4774-4998)

  • (Lots: 4500-4664)

  • (Lots: 5000-5253)

  • (Lots: 8000-8064)

  • (Lots: 8200-8288)

  • (Lots: 4000-4060)

  • (Lots: 6500-7741)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

Lots with images only Remove filter

  • Furniture (405)
405 item(s)

  • Lots with images only,
  • 405 item(s)

Murano, Italië (?), ronde glazen plafonnière met knobbels. Barst en schilfer. diam. 68 en h. 28 cm [1]

Poul Henningsen voor Louis Poulsen, Denenmarken, wit gelakt stalen 'PH 5' hanglamp . diam. 50 en h. 26 cm [1]

Verguld stalen 'Coco Chanel' korenarentafel met rond glazen blad. diam. 70 en h. 41 cm [1]

Paul Neuhaus (?), aluminium plafonnière, LED. 58 x 40 en h. 11 cm [1]

Engeland,rood en geel koperen 'Sputnik' hanglamp, 60er/70er jaren. Zevenarms. h. 118 cm [1]

Toegeschreven aan Jansem, paar verguld gelakt stalen 'faux bamboo' bijzettafels ieder met twee rookglazen bladen. 56 x 56 en h. 65 cm [2]

Frans van der Heyden voor Birdman Furniture, zwart gelakt houten balkentafel 250 x 90 en h. 73 cm [1]

Set van vijf verchroomd stalen eetkamerstoelen met bruin lederen bekleding. [5]

Lot 8258

Ritz hoekbankje

Aluminium wandvitrine, 30er jaren, met spiegelachterwand. br. 42, h. 101 en d. 13 cm [1]

Aluminium wandvitrine, 30er jaren, met spiegelachterwand en -bodem. br. 50, h. 120 en d. 20 cm [1]

Grijs gelakt stalen archiefkast met vier laden. br. 47, h. 135 en d. 71 cm Provenance Constant Nieuwenhuys [1]

Werkbanklamp/schaarlamp, geel en groen gelakt. Gemerkt Pspuw Pruszkow. [1]

Groen gelakt stalen schoolstoel met multiplex houten zitting en -leuning. Provenance Constant Nieuwenhuys [1]

Beige gelakt stalen driezitsbank met grijze kussens. br. 231 cm Provenance Constant Nieuwenhuys

Zwart gelakt ijzeren tafel met rond amethist blad diam. 71 en h. 67 cm [1]

Giorgetti, Italië, tweezitsbank met crèmekleurige stoffering (vlekken). br. 214, h, 89 en d. 89 cm; zithoogte 50 cm [1]

Zes Gispen hanglampen. Twee Menhir en vier Kubus empire lampen in twee verschillende formaten. h. 19, h. 74 en h. 79 cm. [6]

Philips, twee stalen hang-armaturen, ieder voor vier tl-buizen. l. 127 cm Provenance Constant Nieuwenhuys [2]

Staande schemerlamp in Harvey Guzzini-stijl met bruine kunststoffen kap. Op gietijzeren voet. diam. 45 en h. 150 cm [1]

Industrieel object van staal en aluminium. Draaibaar. h. 140 cm [1]

Pultzer, wit glazen tafellamp h. 64 cm. [1]

Bauhaus lamp ontwerp Wilhem Wagenfeld. Kunststof stam, glazen voet en melkglazen kap.. h. 45 cm, diam. 23 cm. [1]

Industriële ronde stalen salontafel op drie poten. Met natuurstenen (gneis) blad. diam. 111 en h. 46 cm [1]

Wollen wandtapijt, 'Lácteur' Asger Jorn, 1970. UItvoering Ege, Art LIne, Denemarken.. 140 x 200 cm. [1]

Frankrijk, geborduurd kubistisch kunstwerk in aluminium lijst, '70 jaren. Gesigneerde op achterzijde. In aluminium lijst.. 90 x 90 cm. [1]

  • 405 item(s)