- Lots with images only,
405 item(s)/page
Murano, Italië (?), ronde glazen plafonnière met knobbels. Barst en schilfer. diam. 68 en h. 28 cm [1]
Poul Henningsen voor Louis Poulsen, Denenmarken, wit gelakt stalen 'PH 5' hanglamp . diam. 50 en h. 26 cm [1]
Verguld stalen 'Coco Chanel' korenarentafel met rond glazen blad. diam. 70 en h. 41 cm [1]
Paul Neuhaus (?), aluminium plafonnière, LED. 58 x 40 en h. 11 cm [1]
Engeland,rood en geel koperen 'Sputnik' hanglamp, 60er/70er jaren. Zevenarms. h. 118 cm [1]
Fabio Novembre voor Casamania, Italië, zwarte kunststoffen 'Her Zwart' stoel [1]
Toegeschreven aan Jansem, paar verguld gelakt stalen 'faux bamboo' bijzettafels ieder met twee rookglazen bladen. 56 x 56 en h. 65 cm [2]
Martin Visser voor Spectrum, set van drie 'SZ02' fauteuils en twee 'SZ06' stoelen, 60-er jaren.
Frans van der Heyden voor Birdman Furniture, zwart gelakt houten balkentafel 250 x 90 en h. 73 cm [1]
Set van vijf verchroomd stalen eetkamerstoelen met bruin lederen bekleding. [5]
Ritz hoekbankje
Consoletafel, 20e eeuw.
Paolo Lomazzi voor Zanotta, Italië, 'Onda' ameublement bestaande uit driezitsbank, een paar fauteuil
Aluminium wandvitrine, 30er jaren,
Aluminium wandvitrine, 30er jaren, met spiegelachterwand. br. 42, h. 101 en d. 13 cm [1]
Aluminium wandvitrine, 30er jaren, met spiegelachterwand en -bodem. br. 50, h. 120 en d. 20 cm [1]
Ovale houten tafel
Henning Wind-Hansen voor Sika Møbler, Denenmarken, palissanderhouten lectuurrek, 60-er jaren,
Grijs gelakt stalen archiefkast
Grijs gelakt stalen archiefkast met vier laden. br. 47, h. 135 en d. 71 cm Provenance Constant Nieuwenhuys [1]
H. Busquet voor Hala, Zeist, industriële machinelamp, model '122', 40-er jaren, met rode kap. [1]
Werkbanklamp/schaarlamp,
Werkbanklamp/schaarlamp, geel en groen gelakt. Gemerkt Pspuw Pruszkow. [1]
H.F. Mertens voor Hopmi &UMS/Pastoe, Holland, grijs gelakt stalen 'Hopmi' buizenfauteuil, ca. 1932,
Groen gelakt stalen schoolstoel
Groen gelakt stalen schoolstoel met multiplex houten zitting en -leuning. Provenance Constant Nieuwenhuys [1]
Beige gelakt stalen driezitsbank
Beige gelakt stalen driezitsbank met grijze kussens. br. 231 cm Provenance Constant Nieuwenhuys
Zwart gelakt ijzeren tafel met rond amethist blad diam. 71 en h. 67 cm [1]
Giorgetti, Italië, tweezitsbank
Giorgetti, Italië, tweezitsbank met crèmekleurige stoffering (vlekken). br. 214, h, 89 en d. 89 cm; zithoogte 50 cm [1]
Zes Gispen hanglampen.
Zes Gispen hanglampen. Twee Menhir en vier Kubus empire lampen in twee verschillende formaten. h. 19, h. 74 en h. 79 cm. [6]
Philips, twee stalen hang-armaturen,
Philips, twee stalen hang-armaturen, ieder voor vier tl-buizen. l. 127 cm Provenance Constant Nieuwenhuys [2]
Staande schemerlamp in Harvey Guzzini-stijl met bruine kunststoffen kap. Op gietijzeren voet. diam. 45 en h. 150 cm [1]
Industrieel object
Industrieel object van staal en aluminium. Draaibaar. h. 140 cm [1]
Pultzer, wit glazen tafellamp
Pultzer, wit glazen tafellamp h. 64 cm. [1]
Bauhaus lamp ontwerp Wilhem Wagenfeld. Kunststof stam, glazen voet en melkglazen kap.. h. 45 cm, diam. 23 cm. [1]
Industriële ronde stalen salontafel
Industriële ronde stalen salontafel op drie poten. Met natuurstenen (gneis) blad. diam. 111 en h. 46 cm [1]
Wollen wandtapijt, 'Lácteur' Asger Jorn, 1970. UItvoering Ege, Art LIne, Denemarken.. 140 x 200 cm. [1]
Frankrijk, geborduurd kubistisch kunstwerk in aluminium lijst, '70 jaren. Gesigneerde op achterzijde. In aluminium lijst.. 90 x 90 cm. [1]
405 item(s)/page