Jewellery, Silver, Paintings, Modern Art, Furniture and Clocks
Auction closed (3 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0300-0487)

  • (Lots: 0001-0298)

  • (Lots: 0500-0691)

  • (Lots: 4774-4998)

  • (Lots: 4500-4664)

  • (Lots: 5000-5253)

  • (Lots: 8000-8064)

  • (Lots: 8200-8288)

  • (Lots: 4000-4060)

  • (Lots: 6500-7741)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447
1701 item(s)
  • 1701 item(s)

Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924) Studietekening van vissen. houtskool, niet ingelijst, monogram r.o., 28,5 x 23,5 cm. [1]

Cornelis Koning (1893-1951) Joodse dassenverkoper op de markt. doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1923, 91 x 60 cm. [1]

Gerd Arntz (1900-1988) Wohnhaus/Warenhaus/Oben und Unter/Krankenhaus/Bank/Bordell. zes seriegrafieén, gesign., 58/150, 1927/83, 33 x 23 cm. [6]

Johannes Karel Leurs (1865-1938) Koeien aan de slootkant. paneel, gesign. r.o., 12 x 15,5 cm. [1]

Johannes Karel Leurs (1865-1938) Man in een moestuin bij een huis aan een meer. aquarel, gesign. r.o., 26 x 42 cm. [1]

Johannes Karel Leurs (1865-1938) Man op een paard bij een ophaalbrug . doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]

Johannes Karel Leurs (1865-1938) Vrouw op een pad. maroufle, gesign. r.o., 25 x 38 cm. [1]

Johannes Karel Leurs (1865-1938) Zelfportret. paneel, gesign. l.o., 40 x 30 cm. [1]

Johannes Karel Leurs (1865-1938) Moeder en kind op een pad langs een vaart. paneel, gesign. r.o., 18 x 28 cm. [1]

Johannes Karel Leurs (1865-1938) Gezicht op een dorp aan een vaart. doek, beschadigd, gesign. r.o., 64 x 78 cm. [1]

Henk Leurs (1890-1956) Dorp aan een vaart. doek, gesign. r.o., 50 x 71 cm. [1]

Henri van Daalhoff (1867-1953) Vrouw zittend voor een huis naast een vijver met eenden. doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]

Henri van Daalhoff (1867-1953) Vrouw bij een huis. paneel, gesign. r.o., 18 x 24 cm. [1]

Hollandse school, ca. 1920-1930 Gezicht op de Sint Servaasbrug, Maastricht. doek, mogelijk gemonogrammeerd r.o., 69 x 97 cm. [1]

Johannes Karel Leurs (1865-1938) Koeien bij de Dinkel bij Denekamp. board, gesign. r.o., 34 x 51 cm. [1]

Willem van Nieuwenhoven (1879-1973) Rustende boer op een akker. board, gesign. r.o., 29 x 22 cm. [1]

Willem George Frederik Jansen (1871-1949) Boerenerf. maroufle, gesign. met initialen r.o., 41 x 27 cm. [1]

Jan Knikker (1889-1957) Gezicht op een dorp met kerktoren. doek, gesign. r.o., 61 x 46 cm. [1]

Tjeerd Bottema (1884-1940) Winterse polder. kleurenets, gesign. r.o., 25 x 35 cm. [1]

Jacoba L. van Essen (1870-1936) bloemstilleven met papavers. doek, gesign. r.o., 53,5 x 43,5 cm [1]

Willem Hendrik van Schaik (1876-1938) Boerderij. board, gesign. l.o., 16,5 x 22 cm. [1]

Charles Bernardus Dankmeijer (1861-1923) Boeren op een korenveld. doek, gesign. r.o., 41 x 56 cm. [1]

Cor Noltee (1903-1967) Figuren en paarden op een kade. doek, beschadigd, gesign. r.o., 40 x 60 cm. [1]

Herman Heijenbrock (1871-1948) Brug te overschie. board, gesign. r.o., verso etiket met signatuur en titel, 35 x 53 cm. [1]

Henri van Daalhoff (1867-1953) Gezicht op een dorp. doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]

Hendrik Valk (20e eeuw) Schepen op het strand. maroufle, gesign. r.o., '38, 27 x 39 cm. [1]

Elisabeth de Ranitz (1880-1970) Bloemstilleven. pastel, gesign. r.o., 82 x 61 cm. [1]

Diverse schilderijen, tekeningen en grafiek [ds+1]

Diverse schilderijen, 19e en 20e eeuw [ds]

Lot 4921

Naar Franz Marc

Naar Franz Marc Blauw paard. doek, 49 x 37 cm. [1]

Pier Antonio Gariazzo (1879-1963) Gezicht op een tuin in Toscane. [1]

Poppe Damave (1921-1988) Bloemstilleven. board, gesign. r.o., 41,1 x 43 cm [1]

Diverse schilderijen, 19e en 20e eeuw [ds+1]

Martin Hubrecht (1892-1965) Stilleven met plant in een Chinese pot. doek, monogram r.o., 1947, 80 x 60 cm. [1]

Gesigneerd W. de Zwart Vrouw aan een tafel. paneel, 62 x 44 cm. [1]

Henri van Daalhoff (1867-1953) Bomen. board, gesign. r.o., herk.: Kunsthandel Nieuwenhuizen Segaar, Den Haag, 27 x 37 cm. [1]

Hendrik Bary (1632-1707) Portret van Johan de Witt. Met originele handtekening van Johan de Witt. gravure, 39 x 24 cm. [1]

Mar Diemèl (1903-1983) Portret van twee meisjes. doek, gesign. r.o., 55, 75,5 x 55,5 cm [1]

Hendrik IJkelenstam (1897-1993) 'Bakje appelen' / daken. maroufle, gesign. l.o., 1928, 25 x 32 cm. en board, gesign., 1923, 33 x 44 cm. [2]

Hollandse school, 19e eeuw, mogelijk van de hand van Pieter Barbiers II Figuren bij een bruggetje bij maanlicht. aquarel, 46 x 57 cm. [1]

Diverse tekeningen, begin 20e eeuw w.o. gesigneerd Filarski, Mulder, GBH. [ds]

Dook Everse (1910-2005) Moeder met kind op een akker. aquarel, gesign. r.o., 52 x 51 cm. [1]

Frans Masareel (1889-1972) Collectie van 20 houtsnedes. [map]

Ab Knupker (1927-2010) Leda en de zwaan. aquarel, gesign. l.o., '60, 64 x 51 cm. [1]

Joanna Brom (1898-1980) 'O.L.V. met druiventros'. emaille cloisonné, 13,5 x 9 cm. [1]

Marc Chagall (1887-1985) 'Vierge d'Israel'. litho, ongesign., 36 x 26 cm. [1]

Simon Kramer (1880-1957) Winters landschap. doek, gesign. r.o., 30,3 x 40 cm

Onbekende kunstenaar, 19e/202e eeuw Landschap met kerkje. doek, 28 x 35 cm. [1]

Diverse tekeningen en grafiek, 18e, 19e en 20e eeuw w.o. M. Vermeulen, J. v.d. Wetering de Rooij en M. Dearmer. [ds]

Hollandse school, 18e eeuw Portret van een man met pruik, omgeving Wybrant Hendriks (1744-1831). paneel, 46 x 40,5 cm. [1]

Karel van Seben (1893-1988), twee houten sculpturen. Voorstellende 'man met kind' en 'wijze man'.. h. 58 - 64 cm. [2]

  • 1701 item(s)