Auction closed (2 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 2431-2569)

  • (Lots: 2125-2424)

  • (Lots: 0900-0908)

  • (Lots: 2570-2704)

  • (Lots: 1000-1259)

  • (Lots: 1700-1789)

  • (Lots: 1260-1394)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Ceramics (232)
232 item(s)

  • 232 item(s)

Limoges, porseleinen serviesgedeelte met decor van bloemenvazen, bestaande uit: terrine, dekschaal, vier dienschalen en twaalf borden.. [18]

Groot-Brittanië, Perthshire, glazen 'millefleurs' bolvormige presse-papier, 20e eeuw, met centrale bloem, centraal gesigneerd 'P'. h. 6 cm. [1]

Vier porseleinen groepjes, ca. 1900. w.o.danseressen.. [4]

Collectie van 91 KLM huisjes. Hierbij het boek 'Sterke Verhalen, alle geheimen achter de gevels van de KLM huisjes'. . [3 dzn + boek]

Petrus Regout, stel aardewerk waskommen, decor distel. diam. 36,5 cm. [2]

Petrus Regout Maastricht, drie aardewerk kastkommen, decor Dragon. Hierbij diverse kleine kommen Regout e.a.. diam. 19 cm. [3 + ds]

Diverse porseleinen groepjes. Hierbij een Delft olie en azijnstel in houder. . [6]

China, blauw-gedecoreerde aardewerken schaal, beschilderd met figuren op een celadon grond. diam. 34 cm. [1]

China, paar blauw-wit aardewerken kommen met gestileerde florale decoratie (defecten). diam. 12,5 cm. [2]

Divers wit aardewerk en porselein, 20e eeuw. W.o. kannen en schalen. Verschillende fabrikaten.. Provenance: nalatenschap Onno Boers [ds]

KPM, porseleinen vaas met 'schwämmel' decor. Uitgevoerd met vergulde rand. . h. 33 cm [1]

China,divers porselein, deels 18e eeuw Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [ds]

Kristallen karaf en vijf wijnglazen [ds]

Japan, Imari schotel, Meiji periode. Hierbij divers Japans Imari. diam. 39 cm. [1 + ds]

China, blauw-wit porseleinen schotel in Ming stijl. Hierbij divers. diam. 38 cm. [1 + ds]

Twee aardewerk wandborden diam. 36 en 43 cm. [2] ...[more]

Tsjechië, porseleinen vide poche, Royal Dux, ca. 1900. Voorstellende vrouw met lammeren. . h. 19 cm, b. 27 cm. [1]

Frankrijk, porseleinen bistro koffieservies, Pillivuyt Paris. Uitgevoerd met zilveren randen. . [2 dzn]

Divers aardewerk. w.o. theeservies met goudgekleurde rand.. [ds]

Twee sculpturale aardewerk theeserviezen. Polychroom geschilderd en gevormd als huis en biscuit.. [ds]

Polychroom geschilderd aardewerk sculpturaal theeservies. In de vorm van tulpen. Hierbij blauw-wit porseleinen theeservies, Rosenthal.. [ds]

Zeven wit aardewerk puddingvormen, ca. 19oo. w.b. gevormd als vis, fabrikaat o.a. Société Céramique.. [7 in ds]

Divers Chinees porselein, 18 en 19e eeuw (deels beschadigd).. [ds]

Zeven porseleinen groepjes als lamp; Honden. h. 15-25 cm. [7]

Lot 1749

Diverse goepjes;

Diverse goepjes; Honden. [ds]

Acht porseleinen groepen, Honden. h. 9-22 cm. [8]

Vijf porseleinen groepen; o.a. Pitbull/Bulldog. h. 15-27 cm. [5]

Twee grote porseleinen groepen; Honden. h. 28 en 41 cm. [2]

Houten vis snijplank met veziliverde monturen. Hierbij glazen cocktailshaker, limonadekan en vaas.. [4]

Divers aardewerk. w.o. blauw-witte plaquette Porceleyne fles.. [2 dzn]

Glazen karaf met negen geslepen glazen. Glazen voorzien van zilveren voet.. [10 in ds]

Royal Copenhagen, wit porseleinen koffiekan, Hierbij Lalique glas, porseleinen dekseldoos in de vorm van ei en een rookglazen vaasje.. [4]

  • 232 item(s)