68 item(s)/page
Tweeendertig blauw aardewerk tegels, ca. 1700; Dieren/figuren.
Vijfendertig blauw aardewerk tegels, circa 1700; Dieren. [35]
Vierentwintig blauw aardewerk tegels, ca. 1730 - 1750; voornamelijk figuren.. [24] ...[more]
Zestig diverse blauw aardewerk tegels, 17e eeuw. [60] ...[more]
Tweeënzestig diverse blauw aardewerk tegels, voornamelijk 17e eeuw. [62] ...[more]
Vier polychroom ornament tegels, vroeg 17e eeuw; Tulpen en druiven met ster. [4]
Zestien polychroom aardewerk ornamenttegels, vroeg 17e eeuw; Ster met tulpen en druiven. [1]
68 item(s)/page