- 4000-4052 - Mirrors and chandeliers (53)
- 4200-4256 - Persian Rugs (57)
- 6500-6578 - Antique and classic furniture (large) (79)
- 7000-7033 - Antique and classic furniture (small) (34)
- 7700-7736 - Clocks and barometers (37)
- 8000-8032 - Antique and classic furniture, chairs and sofa’s (33)
- 8200-8284 - Design furniture (85)
378 item(s)/page
Michele de Lucchi en Giancarlo Fassina voor Artemide, Italië, 'Tolomeo Terra' vloerlamp Op ronde voet met zwenkwieltjes [1]
Stalen trolley, 60-er jaren,
Stalen trolley, 60-er jaren, met afneembare houten dienbladen. Op zwenkwielen [1] br. 60, h. 61 en d. 45 cm
Peter Ghyczy, glazen tafel, 70'er jaren [1] 90 x 90 en h. 72 cm
Ettore Sottsass voor Artemide, Italië, 'Pausania' tafellamp, ontwerp 1983 [1] br. 48 en h. 42 cm
Wit gelakt stalen booglamp, 80-er jaren. Zevenlichts [1] diam 190, h. 230 cm
Hadi Teherani voor Interstuhl, Duitsland, paar aluminium '262S' bureaufauteuils en '100S' hocker,
Tom Bruinsma voor Mobach, groen en iriserend keramiek tuinameublement bestaande uit tafel en twee st
Jean Claude Mahey, twee tafellampen burl wood hoogglansgelakt voeten met orginele linnen kappen, jar
Jean Claude Mahey, twee tafellampen burl wood hoogglansgelakt voeten met orginele linnen kappen, jaren '70 [2] h. 30 x d. 14 x 28 cm. zonder kap
Giovanni de Lucchi en Titi Saracino voor Elle Duemila, Italië, rvs 'Diapason' chaise-longue, ontwerp
Murano, paar glazen schemerlampen, gesigneerd Barovier Toso met groene camouflage lampenkappen [2] diam. 50 en h. 114 cm
Murano, paar glazen schemerlampen, gesigneerd Barovier Toso. Met zwarte lampenkappen [2] diam. 50 en h. 115 cm
Jozef van der Horst (1947), Mephis-stijl 'Party Table', 1986. Unicum, gesigneerd en gedateerd 1986. [1] h. 100 x b. 60 x d. 60 cm.
Uitschuiftafel
378 item(s)/page