Amsterdam

  • (Lots: 4000-4052)

  • (Lots: 6500-6578)

  • (Lots: 4200-4256)

  • (Lots: 7000-7033)

  • (Lots: 8000-8032)

  • (Lots: 7700-7736)

  • (Lots: 8200-8284)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

378 item(s)
  • 378 item(s)

Michele de Lucchi en Giancarlo Fassina voor Artemide, Italië, 'Tolomeo Terra' vloerlamp Op ronde voet met zwenkwieltjes [1]

Stalen trolley, 60-er jaren, met afneembare houten dienbladen. Op zwenkwielen [1] br. 60, h. 61 en d. 45 cm

Peter Ghyczy, glazen tafel, 70'er jaren [1] 90 x 90 en h. 72 cm

Lot 8270

Chaise longue

Chaise longue met zebraprint stoffering [1] l. 168 cm

Ettore Sottsass voor Artemide, Italië, 'Pausania' tafellamp, ontwerp 1983 [1] br. 48 en h. 42 cm

Wit gelakt stalen booglamp, 80-er jaren. Zevenlichts [1] diam 190, h. 230 cm

Jean Claude Mahey, twee tafellampen burl wood hoogglansgelakt voeten met orginele linnen kappen, jaren '70 [2] h. 30 x d. 14 x 28 cm. zonder kap

Murano, paar glazen schemerlampen, gesigneerd Barovier Toso met groene camouflage lampenkappen [2] diam. 50 en h. 114 cm

Murano, paar glazen schemerlampen, gesigneerd Barovier Toso. Met zwarte lampenkappen [2] diam. 50 en h. 115 cm

Jozef van der Horst (1947), Mephis-stijl 'Party Table', 1986. Unicum, gesigneerd en gedateerd 1986. [1] h. 100 x b. 60 x d. 60 cm.

Lot 8284

Uitschuiftafel

  • 378 item(s)