Amsterdam

  • (Lots: 4500-4713)

  • (Lots: 4800-4985)

  • (Lots: 5000-5214)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (614)
614 item(s)

  • 614 item(s)

Onbekende kunstenaar, 19e eeuw Kat paneel, 24 x 26 cm. [1]

Lot 4501

Hollandse school

Hollandse school Man met kat / Man met tinnen bord tweemaal paneel, 12 x 9 cm. [2]

Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903) Landschap met bruggetje houtskool en pastel, gesign. l.o., 12 x 15 cm. [1]

Abraham Ortelius, 1587 Descriptio Germaniae inferioris gravure, handgekleurd, 44 x 54 cm. [1]

Engelse school, 19e eeuw Portrait of Miss Divelt, sister of Mister David Mackie' board, 9 x 8 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 19e eeuw Liggende lezende vrouw paneel, beschadigingen, niet ingelijst, 30 x 40 cm. oil on panel, scratches in the paint [1]

Giovanni Battista Piranesi (1720-1778) Veduta interno del tempio della Tosse ets, beschadiging in papier, 62 x 46 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 19e eeuw Reizigers op een pad in een heuvellandschap inkt en aquarel, 19 x 24 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 19e eeuw Stilleven met fruit pastel en gouache, diam. 9,5 cm. [1]

Max Kuglmayr (1863-1930) De hooiwagen doek, gesign. l.o., '09, 21 x 16 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 19e eeuw, Stalinterieur met schapen en een geit paneel, 20 x 25 cm. [1]

Nicaise de Keyser (1813-1887) Portret van een heer paneel, gesign. r.o., gedat. '59, 25 x 18,5 cm. [1]

Hollandse school, 18e/19e eeuw Familie op een binnenplaats aquarel, 31 x 35 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 18e eeuw Mythologische scene rood krijt, 23 x 30 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 19e eeuw Binnen Amstel gezien naar de Kloveniersburgwal paneel, 25 x 35 cm. [1]

Europese school, 18e/19e eeuw Portret van een vrouw met parelketting en kanten kraag doek, 65 x 51 cm. [1]

Gesigneerd J.J. Spohler Figuren op een bevroren vaart bij een molen paneel, 31 x 48 cm. [1]

Francois Antoine Bossuet (1798-1889) Schepen aan de kade van een rivier bij een stad inkt en aquarel, gesign. r.o., 13,4 x 10 cm. [1]

Francois Etienne Villeret (1800-1866) Frans stadsgezicht met kathedraal, mogelijk Rouen aquarel, ongesign., 13,5 x 10 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 19e eeuw Zuid-Europees kustgezicht paneel, 17,5 x 23,5 cm. [1]

Italiaanse school, 19e/20e eeuw Figuren langs de kust paneel, 38 x 45 cm. [1]

Hendrik van Ingen (1833-1898) Koe bij een meertje aan een bosrand board, gesign. r.o., 25 x 35 cm. [1]

Hollandse school, 19e eeuw Schepen voor de kust doek, 52 x 66 cm. [1]

Hollandse school, 19e eeuw, met signatuur L.J. Klyn Figuren op een bevroren meer bij een huis paneel, 21,5 x 30,5 cm. [1]

'A new map of the city of Amsterdam', door John Senex, 1720 gravure, handgekleurd, 50 x 60 cm. [1]

Twee kaarten door Willem Jansz. Blaeu, 1612 Haarlem en Leiden [2]

Hollandse school, 18e eeuw en 20e eeuw Figuren bij een dorp / Figuren op een bevroren vaart tweemaal paneel, 25 x 34 cm. en 25 x 37 cm. [2]

Hollandse school, 19e eeuw Figuren en boten bij een dorpje met ruïne aan de kust paneel, 34 x 40 cm. [1]

S. Santeroos (19e/20e eeuw) Twee tekeningen, advocaten twee houtskooltekeningen, gesign., 23 x 18 cm. [2]

Gesigneerd Dupuis Figuren in een winters dorp doek, 80 x 122 cm. [1]

Lot 4536

Hollandse school

Hollandse school Man met rode baret en baard paneel, hersteld, niet ingelijst, 50 x 28,5 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Zittende hond doek, niet ingelijst, 75 x 53 cm. [1]

W. van Dongen (19e eeuw) Het schip de 'Nijverhijd' aquarel, 40 x 58 cm. Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel [map]

Onbekende kunstenaar, 18e/19e eeuw Rivierlandschap met vissers met netten bij een boot paneel, 8,7 x 14 cm. [1]

Hollandse school, 20e eeuw, met resten signatuur r.o. Interieur met moeder en kinderen doek, 21,5 x 20 cm. [1]

J. van Couver (19e eeuw) Molen aan een vaart aquarel, 50 x 36 cm. [1]

Leo de Meuter Brunin (1861-1949) Stilleven doek, resten signatuur l.b., 27 x 37 cm. [1]

Italië, 19e eeuw, gravure, met handgeschreven tekst gravure en inkt, 30 x 43 cm. [1]

Onduidelijk gesigneerd r.o., '52 Man in een roeiboot bij een huis paneel, 26 x 36 cm. [1]

Europese school, ca. 1800 De hemelvaart van Christus doek, niet ingelijst, beschadigingen, 120 x 72 cm. [1]

H. Endlich (20e eeuw) Man bij een huis in de sneeuw doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 44 x 34 cm. [1]

Onduidelijk gesign. l.o. Schepen bij de haven van Scheveningen doek, gesign. l.o., 45 x 75 cm. [1]

Diverse schilderijen en olieverfschetsen [map]

Dirk Johannes van Haaren (1901-1961) Koe bij een wilg in een polder paneel, gesign. l.o., niet ingelijst, 45 x 32 cm. [1]

Sal Meijer (1877-1965) 'Op de heide' ets, gesign. r.o., niet ingelijst, 23 x 31 cm. [1]

Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuw [map]

Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1965) Boerenerf maroufle, gesign. r.o., 23 x 28 cm. [1]

  • 614 item(s)