Amsterdam

  • (Lots: 4000-6571)

  • (Lots: 7000-8280)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

349 item(s)
  • 349 item(s)

Engeland, messing bolvormige hallantaarn, ca. 1900, met twaalf gebogen glazen vensters diam. 43 en h. 70 cm [1]

Messing achtlichts kaarsenbolkroon in Renaissance-stijl, met dubbele adelaar en ballustervormige ornamenten diam. 103 en h. 92 cm [1]

Bronzen en messing twaalflichts kaarsenkroon, Empire. Deels groen gelakt en verguld diam. 70 en h. 102 [1]

Tweeënvijftiglichts kroon, laat 19e eeuw, waarvan 37 geëlektrificeerd. Met kristallen prisma's en pegels. Niet compleet diam. 90 en h. 122 cm [1]

Verguld bronzen cilindervormige hallantaarn in Louis XVI-stijl, ca. 1900, met vier gebogen glazen vensters diam. 39 en h. 89 cm [1]

Messing en bronzen geëlektrificeerde kaarsenkroon, 19e eeuw, met dubbele adelaar diam. 75 en h. 87 cm [1]

Venetiaanse kroon Beschadigingen diam. 86 en h. 113 cm [1]

Bronzen en messing twaalfslichts kaarsenkroon, 19e eeuw, in twee etages (besch.) diam. 72 en h. 98 cm [1]

Verguld en groen gelakte vijflichts kaarsenkroon, Empire. Eén arm gebroken, wél aanwezig diam. 57 en h. 100 cm [1]

Bronzen en messing vijfkantige hallamp met gefacetteerde ruitjes diam. 22 en h. 46 cm [1]

Dertienlichts kroon/kaarsenkroon met kristallen prisma's en pegels diam. 48 en h. 80 cm [1]

Drielichts messing hanglamp met kantige kap en ronde glasplaten diam. 71 en h. 88 cm [1]

Duitsland, verguld bronzen zeslichts kaarsenbolkroon, 18e eeuw, met vogel, 'birdcage' en sierarmen diam. 60 en h. 60 cm [1]

Kapitale damspiegel in zwart en verguld gelakte lijst, laat 19e eeuw (pleisterwerk lijst gehavend, losse stukjes aanwezig) h. 278 en br. 59 cm [1]

Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Louis XVI, met parellijst, vaasornament en guirlandes h. 96 en br. 48 cm [1]

Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Empire, ca. 1820. De rijk gestoken bekroning o.a. met lier en dolfijnen h. 116 en br. 63 cm [1]

Halfronde spiegel in verguld en zwart gelakt houten lijst, 18e eeuw, met gestoken en opengewerkte acanthusbladeren h. 67 en br. 74 cm [1]

Gefacetteerde spiegel in achtkantige Boheemse glazen lijst met glazen kuif h. 128 en br. 66 cm [1]

Rechthoekige spiegel in schildpad gefineerde lijst h. 105 en br. 90 cm [1]

Rechthoekige spiegel in vergulde lijst, Hollands Louis XV, met kuif, blad en bloemranken h. 164 en br. 74 cm [1]

Spiegel in verguld houten lijst in Louis XV-stijl, 19e eeuw h. 97 en br. 60 cm [1]

Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, 19e eeuw, met eierlijst h. 148 en br. 106 cm [1]

Duitsland, rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Empire, 1e kwart 19e eeuw, o.a. met masker en rozetten h. 150 en br. 87 cm [1]

Gefacetteerde spiegel in verguld houten lijst in Rococo-stijl, 19e eeuw, met kuif h. 163 en br. 93 cm [1]

Schouwspiegel in groen en wit gelakt hout, Louis XVI, ca. 1870, met romantisch geschilderd tafereel op doek h. 140 en br. 76 cm [1]

Butlerspiegel in verguld houten lijst, 19e eeuw, met gestoken adelaar en twee kandelaars h. 103 en br. 72 cm [1]

Gefacetteerde spiegel in verguld houten lijst met lauwerkrans en acanthusbladeren h. 180 en br. 100 cm [1]

Ovale spiegel in verguld houten lijst, Louis XVI, met vaasornament, guirlandes, strikwerk en bladranken (deel ontbreekt) h. 115 en br. 60 cm [1]

Spiegel in eikenhouten lijst in Queen Anne-stijl, 18e eeuw h. 60 en br. 42 cm

Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, 19e eeuw, met achterglasschildering h. 87 en br. 40 cm [1]

Italië, Florence, rechthoekig spiegeltje in rijk gestoken notenhouten lijst, 19e eeuw, met putto en acanthusbladeren h. 34 en br. 28 cm [1]

Kapitale spiegel in verguld grenenhouten lijst, ca. 1900, met zilverkleurige sierlijst h. 225 en br. 116 cm [1]

Zuid-Duitsland, spiegel in verguld lindenhouten lijst, 18e eeuw. De opengewerkte kuif met blad- en bloemmotieven h. 64 en br. 31 cm [1]

Perzisch zijden kleed, 20ste eeuw, met decor van vlakken 192 x 120 cm [1]

Shahsavan loper, ca. 1926, noord-west Iran, Heriz regio 510 x 123 cm [1] Shahsavan runner North West Iran, d.d. 1926-27 Heriz region

Perzische zijden kleed, 20ste eeuw, met floraal decor 183 x 122 cm [1]

Antieke Sumak kussen, ca. 1880 50 x 65 cm [1] Antique Sumak kussen, ca.1880

Lot 4205

Heriz kleed

Heriz kleed (met gat 14 x 10 cm) 413 x 291 cm [1]

Antiek Heriz kleed, ca. 1900, noord-west Iran 360 x 230 cm [1] Antique North-West Persian rug, original very good condition ca. 1900

Lot 4207

Mahal kleed

Mahal kleed 442 x 332 cm [1]

Lot 4209

Heriz kleed

Heriz kleed 365 x 257 cm [1]

Afshar Sofreh kelim kleed, ca. 1950, zuid Iran 117 x 105 cm [1] Old Afshar Sofreh kilim South Persian, Iran Ca. 1950 size: 117x105 cm.

Lot 4211

Bidjar kleed

Bidjar kleed 352 x 273 cm [1]

Lot 4213

Heriz kleed

Heriz kleed 337 x 256 cm [1]

Heriz loper, ca. 1900 en Belouds kleedje 432 x 98 cm; 143 x 31 cm [2]

Bidjar kelim kleed 250 x 113 cm [1]

Lot 4219

Turkmeense tas

Turkmeense tas 100 x 59 cm [1]

Qashqai Baharlou kleedje, ca. 1933, zuid Iran 73 x 62 cm [1] Old Persian Qashqai Baharlou d.d 1352/1933-34 South Iran

Lot 4221

Turks kleedje

Turks kleedje 110 x 81 cm [1]

  • 349 item(s)