80 item(s)/page
Cocktailstoel, jaren 50/60.
Cocktailstoel, jaren 50/60. Verchroomd staal en rode skai bekleding [1]
Verchroomd stalen buizen-fauteuil
Verchroomd stalen buizen-fauteuil met cognackleurige lederen bekleding [1]
Verchroomd stalen bijzettafel
Uno & Osten Kristiansson voor Luxus, Zweden, opvouwbaar '203' krukje. Eikenhout met zwart leder [1] ...[more]
Charles & Ray Eames, wit kunststoffen kuipstoel, op verchroomd stalen onderstel, kuip met veel gebruikssporenOngemerkt [1] ...[more]
Charles & Ray Eames, 'La Fonda' kuipstoel, met blauwe stoffering en verchroomde stalen onderstelOngemerkt [1] ...[more]
Zelfgebouwde stoel, van houten platen, geschilderd in grijs, zwart en wit [1]
Spiegel van 45 vierkante antieke spiegelfragmenten, in moderne messing omlijsting h. 163 cm x l. 103 cm [1]
Hadi Teherani voor Interstuhl, Duitsland, paar aluminium '262S' bureaufauteuils en '100S' hocker,
Paul Schuitema voor Fana Rotterdam, twee maal 'Paperclip' stoel met stalen frame, bekleding rood wit gestreept, vaal [2]
Cole Steel, bureau stoel '60er jaren
Cole Steel, bureau stoel '60er jaren [1]
Gino Sarfatti voor Flos, Italië, verchroomd stalen vijftiglichts '2097-50' hanglamp diam. 100 en h. 88 cm [1]
Wit gelakt stalen booglamp, 80-er jaren. Zevenlichts diam 190, h. 230 cm [1]
Haardbankje, 20ste eeuw,
Haardbankje, 20ste eeuw, met zwarte kunststoffen bekleding br. 114 cm Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum [1]
80 item(s)/page