Amsterdam

  • (Lots: 4000-6571)

  • (Lots: 7000-8280)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Design (80)
80 item(s)

  • 80 item(s)

Cocktailstoel, jaren 50/60. Verchroomd staal en rode skai bekleding [1]

Verchroomd stalen buizen-fauteuil met cognackleurige lederen bekleding [1]

Uno & Osten Kristiansson voor Luxus, Zweden, opvouwbaar '203' krukje. Eikenhout met zwart leder [1] ...[more]

Charles & Ray Eames, wit kunststoffen kuipstoel, op verchroomd stalen onderstel, kuip met veel gebruikssporenOngemerkt [1] ...[more]

Charles & Ray Eames, 'La Fonda' kuipstoel, met blauwe stoffering en verchroomde stalen onderstelOngemerkt [1] ...[more]

Zelfgebouwde stoel, van houten platen, geschilderd in grijs, zwart en wit [1]

Spiegel van 45 vierkante antieke spiegelfragmenten, in moderne messing omlijsting h. 163 cm x l. 103 cm [1]

Paul Schuitema voor Fana Rotterdam, twee maal 'Paperclip' stoel met stalen frame, bekleding rood wit gestreept, vaal [2]

Gino Sarfatti voor Flos, Italië, verchroomd stalen vijftiglichts '2097-50' hanglamp diam. 100 en h. 88 cm [1]

Wit gelakt stalen booglamp, 80-er jaren. Zevenlichts diam 190, h. 230 cm [1]

Haardbankje, 20ste eeuw, met zwarte kunststoffen bekleding br. 114 cm Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum [1]

  • 80 item(s)