71 item(s)/page
Antieke Beluch bidkleed, Iran, ca. 1880 119 x 85 cm [1] Antique Beluch prayer rug, Iran, ca. 1880
Portugees kleed, Art Deco, 1940
Portugees kleed, Art Deco, 1940 571 x 347 cm [1]
Antieke Veramin Perzisch Mafrash, Iran, ca. 1880 (rest.) 122 x 90 cm [1] Antique Veramin Persian Mafrash, Iran, circa 1880 (rest.)
Perzische Hamadan loper, Iran,
Perzische Hamadan loper, Iran, gedateerd 1941 370 x 104 cm [1] Persian Hamadan runner with inscribed date, Iran, dated 1941
Antiek Kaukasisch Talish kleed, Azerbeidzjan, laat 19e eeuw 210 x 99 cm [1] Antique Caucasian Talish rug, Azerbaijan, late 19th century
Antieke Perzische bagface, laat 19e eeuw 57 x 57 cm [1] Antique Persian bagface, late 19th century
Antiek Turkmeens kleedje, Centraal Azië, 2e helft 19e eeuw 45 x 135 cm. [1] Antique Turkmen panel Central-Asia, 2nd half 19th Century
Chinees kleed, Peking/Beijing, eerste helft 20e eeuw 355 x 310 cm [1] Chinese Peking/Beijing carpet, 1st half 20th century
Perzisch zijden Qum kleed, gesigneerd, laat 20e eeuw 295 x 194 cm [1] Persian Qum 100% Silk carpet , Signed, late 20th Century
Perzisch Kashan/Qazwin kleed, Iran, ca. 1935 395 x 310 cm [1] Persian Kashan/Qazwin carpet, Iran, ca. 1935
Antieke Nian Tudeshk kleed, Iran, ca. 1935 238 x 161 cm [1] Antique Nain Tudeshk carpet, Iran, ca. 1935
Perzisch/Koerdisch Bidjar Wagireh fragment, Iran, ca. 1930 146 x 70 cm [1] Persian/Kurdish Bidjar Wagireh sampler rug, Iran, ca. 1930
Antiek Qashqai kelim kleed, zuid Perzië, Iran, ca. 1900 275 x 150 cm [1] Antique Qashqai kilim South Persian, Iran Ca. 1900
Oud Perzisch Kashan kleed, gesigneerd 'Mousavi', Iran, ca. 1950 430 x 320 cm [1] Old Persian Kashan carpet Signed ‘Mousavi’, Iran ca.1950
Iran, Kerman kleed met een decoratie van bloemvazen, lachak & medaillon 418 x 310 cm [1] ...[more]
Antieke Noord-West Perzisch kelim kleed, ca. 1900 140 x 65 cm [1] Antique North-West Persian kilim, ca. 1900
Antieke Afshar Chanteh kussendek, Perzië, ca. 1880 28 x 43 cm [1] Antique Afshar Chanteh Bagface, Persia, ca. 1880
Iran, Tabriz kleed met Arabisch schrift en voorstelling van dieren 349 x 263 cm [1]
Bijar kleed, ontwerp India
Bijar kleed, ontwerp India 244 x 176 cm [1]
Antieke Perzische Farahan poshti kleed, Zuid Iran, ca. 1880 92 x 57 cm [1] Antique Persian Farahan poshti, South Iran, ca. 1880
Antieke Perzische Wagireh fragment, Iran, ca. 1930 58 x 45 cm [1] Antique Persian sample rug Wagireh, Iran ca 1930
Antieke Bidjar/Koerdische kelim, Perzië, Iran, laat 19e eeuw 410 x 145 cm. [1] Antique Bidjar/ Kurdish kilim Persia, late 19th Century Iran
Perzische Sofreh kelim kleed, Iran, ca. 1950 117 x 105 cm [1] Persian Sofreh kilim semi antique, Iran, ca. 1950
Antieke Bidjar kelim kleed, Perzië, Iran, ca. 1935 180 x 120 cm [1] Antique Bidjar kilim, Persia, Iran, ca. 1935
Azerbeijan - Noordwest Iran, loper.
Azerbeijan - Noordwest Iran, loper. Sleets 367 x 108 cm [1] NOL, later toegevoegd
Seichur - Kaukasus, kleed.
Seichur - Kaukasus, kleed. Sleets en restauraties 291 x 147 cm [1]
Afshar - Iran, kleine tas
Afshar - Iran, kleine tas 44 x 34 cm [1]
Azerbeijan - Noordwest Iran, kleed.
Azerbeijan - Noordwest Iran, kleed. Sleets en gaten 226 x 107 cm [1]
Beluch - Afghanistan, loper
Beluch - Afghanistan, loper 361 x 118 cm [1]
Antiek Kaukasisch kleed
Antiek Kaukasisch kleed 177x 128 cm [1]
Seneh, Kurdistan - Iran, kleed
Seneh, Kurdistan - Iran, kleed 152 x 109 cm [1]
Kirman kleed.
Kirman kleed. Sleetse plekken en motschade 538 x 343 cm [1]
Kazak kleed, 19e eeuw
71 item(s)/page